Články k osobnosti

Zuzka Bebarová-Rujbrová

  poslankyně

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Zuzka Bebarová-Rujbrová »
 

Komunisté předložili návrh na zrušení lustračních zákonů

 
Komunisté předložili ve středu návrh na zrušení dvojice lustračních zákonů, které podle nich ztratily svůj efekt. Návrh KSČM by se mohl začít projednávat na konci ledna, řekla dnes komunistická poslankyně Zuzka Bebarová-Rujbrová, která potvrdila informaci Haló novin.
28.11.2013 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Zuzka Bebarová-Rujbrová (8 článků)

Komunisté předložili návrh na zrušení lustračních zákonů

 
Komunisté předložili do Sněmovny návrh na zrušení dvojice lustračních zákonů. Ztratily podle nich svůj efekt. Poslankyně KSČM Zuzka Bebarová-Rujbrová uvedla, že by se zákon mohl začít projednávat na konci ledna.
28.11.2013 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Zuzka Bebarová-Rujbrová (8 článků)

Komunisté spustili smetení lustračních zákonů

 
Komunisté předložili ve středu návrh na zrušení dvojice lustračních zákonů, které podle nich ztratily svůj efekt. Návrh KSČM by se mohl začít projednávat na konci ledna, řekla dnes ČTK komunistická poslankyně Zuzka Bebarová-Rujbrová, která potvrdila informaci Haló novin.
28.11.2013 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Zuzka Bebarová-Rujbrová (8 článků)

Poslankyně KSČM: Rath by měl mít možnost hájit své návrhy ve sněmovně

 
Komunistka Zuzka Bebarová-Rujbrová je přesvědčena, že zadržený poslanec David Rath by měl mít možnost hájit své návrhy, kterými zásobuje Poslaneckou sněmovnu. Všechny zákony z jeho pera totiž rovnou končí v koši vzhledem k tomu, že se nemůže dostavit na jednání.
30.03.2013 20:25 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4552 článků) , Zuzka Bebarová-Rujbrová (8 článků)

David Rath vazbu zvládá a nelenoší. Z vězení navrhuje zákony

 
Jako bývalá soudkyně a advokátka, vídala komunistická poslankyně Zuzka Bebarová-Rujbrová lidi, kteří byli drženi ve vazbě. „Vídala jsem ty lidi a umím v nich číst. David Rath zlomený není,“ říká poslankyně. Připustila, že důvodem může být i to, že David Rath je neustále činný i ve vazbě. Potvrdila také pro ParlamentníListy.cz informaci, že David Rath připravil návrh zákona o výkonu vazby, který už dorazil do sněmovny.
07.09.2012 18:15 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4552 článků) , Zuzka Bebarová-Rujbrová (8 článků)

Peklo kolem Petra Hájka. Gayů se zastal už i Vít Bárta

 
Prezidentův vicekancléř to zase schytal. Dovolil si pro ParlamentníListy.cz podivení nad tím, že primátor hlavního města Bohuslava Svobodu (ODS) udělil záštitu akci Prague Pride a pochodu gayů, leseb, bisexuálů a transsexuálů. Gaye a lesby pak označil za deviantní spoluobčany. A už jsou tu proti Hájkovi protesty 13 velvyslanectví v čele s americkou ambasádou. Nit suchou na něm nenechala ba ani komunistická poslankyně Zuzka Bebarová-Rujbrová. Z dovolené Hájka odsoudil i šéf poslanců VV Vít Bárta.
06.08.2011 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Zuzka Bebarová-Rujbrová (8 článků) , Vít Bárta (2841 článků) , Petr Svoboda (579 článků) , Petr Svoboda (570 článků) , Petr Svoboda (579 článků)

Komunistka kritizuje Johna: S tak neschopným ministrem jsem se ještě nesetkala

 
Stojí skutečně za úplatkovou aférou ve Věcech veřejných (VV) spojenectví Kristýny Kočí s ODS, anebo to je jen další spiklenecká teorie? To nevědí ani komunisté. Právnička, poslankyně a také členka výboru pro obranu a bezpečnost Zuzka Bebarová-Rujbrová z KSČM nad tím krčí rameny. Podle ní je ale správné, že Nečas chce odvolat Johna z resortu vnitra, neboť si šéf VV nepočíná jako ministr, ale spíše jako novinář. Dokonce jej komunistka nazvala nejneschopnějším ministrem.
13.04.2011 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Zuzka Bebarová-Rujbrová (8 článků) , Kristýna Kočí (701 článků)

Zamilovaná Bebarová-Rujbrová: Já ho požádala o ruku!

 
Vrhla se po hlavě do nového vztahu, a teprve pak vycházela najevo pestrá minulost jejího muže. Tak komunistická poslankyně Zuzka Bebarová-Rujbrová (58) vypráví o tom, jak se zamilovala poté, co jí zkrachovalo 13leté manželství.
09.01.2010 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Zuzka Bebarová-Rujbrová (8 článků)
« Předchozí 1 Další »