Články k osobnosti

Zuzana Tvarůžková

  Redaktorka a moderátorka české televize

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Zuzana Tvarůžková »
 

Moderátorka Tvarůžková se stala maminkou! Promluvila o porodu i malé princezně

 
Sympatická moderátorka České televize Zuzana Tvarůžková se stala maminkou. S radostnou novinkou se svěřila pro Expres až nyní, několik týdnů po radostné zprávě. Sdělila své první pocity a rozpovídala se o porodu. Zuzana září štěstím. Kdy se vrátí zpět na televizní obrazovky a jaké dostala holčička jméno?
13.07.2022 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Tvarůžková (198 článků)

Překvapení v živém vysílání: Zuzana Tvarůžková dostala na odchod kytici!

 
V živém vysílání ČT 24 došlo k netradiční události. Moderátorka Zuzana Tvarůžková (38), která právě moderovala svůj poslední den před odchodem na mateřskou, dostala od jejího kolegy Michala Kubala na odchod kytici a přání ať se jí vše vydaří. Zaskočená Tvarůžková ji vzala s povděkem.
14.03.2022 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Tvarůžková (198 článků)

Zuzana Tvarůžková je v pátém měsíci těhotenství: Moderátorka prozradila pohlaví miminka

 
Česká televize se brzy bude muset obejít bez jednoho ze svých moderátorských es. Zuzana Tvarůžková (38) totiž na svém Instagramu odtajnila radostnou novinu. Je v pátém měsíci těhotenství!
08.02.2022 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Tvarůžková (198 článků)

Je to zázrak: Moderátorka ČT Tvarůžková (38) čeká své první dítě

 
Je to takový velký zázrak, když se téměř ve čtyřiceti podaří zplodit dítě. A moderátorka České televize Zuzana Tvarůžková by o tom mohla dlouze vyprávět. Ve svých 38 letech je poprvé těhotná. A přiznala, že je v pátém měsíci. Svět se tak může těšit na krásnou holčičku, odhalila totiž i pohlaví miminka.
08.02.2022 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Tvarůžková (198 článků)

Já říkám narovinu... Tvarůžková tlačila kvůli olympiádě v Číně na Neumannovou. Ta jí nabídla jiný pohled

 
Diskuse ohledně konání olympijských her v Číně měla proběhnout už před osmi lety, kdy se zužovalo množství kandidátů pro letošní olympiádu, řekla k bojkotu ZOH v Pekingu v Interview ČT24 dvojnásobná mistryně světa v běhu na lyžích Kateřina Neumannová. Připomněla, že nakonec se rozhodovalo jen mezi Čínou a Kazachstánem, jelikož ostatní země svou kandidaturu postupně stahovaly. Po připomínce moderátorky Zuzany Tvarůžkové o porušování lidských práv v Číně doplnila, že pro Peking před lety zvedali ruce zástupci ze zemí napříč světem.
04.02.2022 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Neumannová (151 článků) , Zuzana Tvarůžková (198 článků)

Klaus pochybuje: Covid a veletoč. Hledejme za tím farmaceutické společnosti

 
Den vzniku samostatného Československa je příležitostí vzpomínat, ale také připomínat. Jakou cestou republika prošla a jaká ji ještě čeká? Varování před sociálním inženýrstvím, zhodnocení politické scény po volbách, ekonomické a energetické napětí. Nejen o tom bylo dnešní sváteční Interview ČT24 moderátorky Zuzany Tvarůžkové s exprezidentem Václavem Klausem.
28.10.2021 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10903 článků) , Zuzana Tvarůžková (198 článků)

Migranti? Tvarůžková rozpálila Okamuru. „Myslete si o tom, co chcete,“ řekl jí a spustil

 
Hradní kancelář pod vedením Vratislava Mynáře by měla více informovat o stavu prezidenta Miloše Zemana a vyjádřit se, zdali je prezident schopen vykonávat ústavní pravomoci, vyjádřil se v pátečním Interview ČT24 předseda hnutí SPD Tomio Okamura. Ohradil se též proti označení SPD za extremisty. „Nikdo z nás extremistickou stranou není, jinak by nás Ministerstvo vnitra muselo zakázat,“ uťal diskusi. Došlo i na migraci a Okamura začal střídavě ukazovat na sebe a na moderátorku Zuzanu Tvarůžkovou. „Já jsem napůl, vy jste napůl,“ usmíval se po jejích dotazech.
16.10.2021 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2997 článků) , Miloš Zeman (27865 článků) , Zuzana Tvarůžková (198 článků) , Vratislav Mynář (1442 článků)

Myslíte jako Orbán? Jste nepodstatná menšina, zaznělo na ČT z Topky

 
„Lidé v Maďarsku budou velmi nešťastní, že se narodili s jinou než většinovou sexuální orientací,“ varoval v pátečním Interview ČT24 europoslanec TOP 09 Luděk Niedermayer před maďarskou novelou zakazující mimo jiného propagaci sexuálních menšin mezi dětmi ve školách či změny pohlaví u dětí do doby plnoletosti. Zodpovědný za to prý bude maďarský premiér Viktor Orbán. Právem zasáhnout do vnitřních záležitostí Maďarska podle něj Evropská unie disponuje. „Evropská unie není ekonomické uskupení, je to uskupení, které stojí na hodnotách,“ zaznělo. Poté moderátorka Zuzana Tvarůžková vyzvídala, co s lidmi, kteří jsou proti migrantům či sexuálním menšinám. „Mají být přesvědčováni, že se prostě mýlí?“ padlo. To už nevydržel ani Niedermayer. „To zní trochu agresivně,“ vypálil.
09.07.2021 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Tvarůžková (198 článků)

Tabery v ČT a bez vytáček: Do Rady ČT se nemá volit podle toho, co lidé chtějí

 
Hostem Interview ČT24 u Zuzany Tvarůžkové byl šéfredaktor Respektu Erik Tabery. Únos letadla Běloruskem podle něj ukazuje, že se Lukašenkův režim bojí novinářů a svobody slova. Pokáral Maďarsko a zastal se České televize. Radní ČT Lipovská prý dělá šarády a Rada ČT by se neměla volit podle požadavků společnosti. Policejní ochranka byla údajně jen nátlak. Feri je dle něj obrovská kauza a Respekt o tom prý věděl už před dvěma lety. A co říká na to, že s ním Hrad odmítá mluvit? „Nezmění se moc, je to snaha tajit a nikdy předtím moc nekomunikoval.“
28.05.2021 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Tvarůžková (198 článků)

Hm. Jak to myslíte? Protažený obličej Tvarůžkové v mimořádném vysílání k ruským agentům

 
Sobotní večer je vysílání ČT 24 kompetně věnováno kauze ruského podílu na výbuchu muničáku ve Vrběticích. V druhé hodině po nejvýraznějších tvářích opozice se do mimořádného vysílání ČT připojili i další hosté, a ti moderátorku Zuzanu Tvarůžkovou evidentně trochu zklamali.
17.04.2021 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Tvarůžková (198 článků)

Prymula nastoupí místo Vojtěcha. Se Zemanem dojednáno, jmenování dnes

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková v ČT oznámila, že nástupcem ministra zdravotnictví za hnutí ANO Adama Vojtěcha bude profesor Roman Prymula, jenž byl na jaře hlavní tváří boje proti koronaviru.
21.09.2020 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (1788 článků) , Zuzana Tvarůžková (198 článků)

Do ČT dorazil expert na kybernetickou bezpečnost. Tvarůžkovou velmi zajímalo Zemanovo porno

 
„Jsme suverénní země a můžeme si vybrat, jestli síť budeme stavět s tou či onou firmou,“ prohlásil k zapojení čínských firem na budování 5G sítí u nás v Interview ČT24 expert na kybernetickou bezpečnost Ondřej Filip. Hrozby, před nimiž varoval Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB), jsou podle něho reálné. Kromě tématu Číny a bezpečnosti moderátorka Zuzana Tvarůžková otevřela i případ dětského porna v počítači prezidenta Miloše Zemana.
18.09.2020 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27865 článků) , Zuzana Tvarůžková (198 článků)

„To byl šok. Koukali.“ Zvrat v CNN Prima? Tvarůžková z ČT naříká. Možná má proč

 
Šok prý zavládl v redakci CNN Prima News po oznámení velkých personálních změn. Stanice se po čtvrtroce s nečekaně nízkou sledovaností pustila do změny konceptu i vedení. ParlamentníListy.cz se na to podívaly blíže. Připomínáme i původní personální obsazení, dříve úzce spjaté s Českou televizí, a dokonce neziskovkou Člověk v tísni. To dovedlo k pesimismu i redaktorku ČT Zuzanu Tvarůžkovou. Jak nám řekl zdroj z redakce české CNN, hlavním aktérem již nebude politik, ale divák a občan.
08.09.2020 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Tvarůžková (198 článků)

Češi věří kecům. Kultura? Málo. Vetchý v ČT naříkal na národ, přidal zážitek

 
Hostem moderátorky Zuzany Tvarůžkové byl v pořadu Interview ČT24 herec Ondřej Vetchý. Divadlům totiž končí nejen prázdninová, ale mnohem delší neplánovaná přestávka. Jak nejistá bude nová divadelní sezóna, jak zvládají herci období, kdy přicházejí o příležitost hrát, a jak se paralelně s tím mění nejen kulturní, ale i politický svět – o tom všem se Tvarůžková s Vetchým bavila.
07.09.2020 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Vetchý (311 článků) , Zuzana Tvarůžková (198 článků)

Je potřeba tlak EU na Lukašenka, nabádal Rakušan u Tvarůžkové. Od Zemana už nečeká vůbec nic

 
Protesty proti prezidentovi Běloruska Alexandru Lukašenkovi nepolevují. Obrací se proti němu i část té společnosti, na kterou spoléhal. Předseda hnutí Starostů a nezávislých (STAN) Vít Rakušan v pondělním pořadu Interview na ČT24 s moderátorkou Zuzanou Tvarůžkovou probral, jak může Lukašenkovu pozici ovlivnit mezinárodní tlak a kam až má zasahovat, co se týká voleb a režimu v této zemi. „Situace v Bělorusku připomíná atmosféru roku 1989 v Československu,“ komentuje dění politik, podle kterého by Evropská unie měla sehrát zásadní roli, co se týká vyvolání opakovaných voleb. I od českého premiéra Andreje Babiše Rakušan očekává, že v pomoci Bělorusku bude více aktivní. Zato od prezidenta Zemana vzhledem k jeho rétorice nečeká nic.
17.08.2020 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25786 článků) , Zuzana Tvarůžková (198 článků) , Alexandr Lukašenko (272 článků) , Vít Rakušan (606 článků)

Peksa vykládal Tvarůžkové, jak se v Bruselu Babišovi smějí. A odhalil, jaké mu teď chodí výhrůžky

 
Česko se dostalo v Evropské unii opět do centra pozornosti kvůli záležitostem premiéra Andreje Babiše (ANO) a skupiny Agrofert. Podle rezoluce, kterou přijali evropští poslanci valnou většinou, jsou všechny případné střety zájmů na vládní úrovni netolerovatelné. Evropský parlament dal většinou najevo, že nesouhlasí s praktikami, které se týkají přijímání evropských dotací v případě, jenž se týká českého premiéra, a chce i po ostatních členech, aby střetu zájmů věnovali zvýšenou pozornost. K tématu si přizvala moderátorka Zuzana Tvarůžková do pořadu Interview na ČT24 europoslance Mikuláše Peksu (Piráti). Ten hovořil o tom, jak se Babišovi v Bruselu smějí, a prozradil, že mu od kontrolní mise chodí výhrůžky.
22.06.2020 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25786 článků) , Zuzana Tvarůžková (198 článků)

Ty příspěvky v nezaměstnanosti jen odradí lidi od práce. Tvarůžková jen koukala, jak se rozjel Vladimír Dlouhý

 
Vláda se snaží prosadit programy na podporu zaměstnanosti. Ne vždy jsou však spavedlivé, upozornil v pořadu Interview na ČT24 Vladimír Dlouhý, prezident Hospodářské komory ČR. Nelibě se vyjádřil například k příspěvkům v nezaměstnanosti, které zbytečně odradí lidi, co přišlo o práci, od sezónní práce. V tomto názoru se příliš neshodl s moderátorkou Zuzanou Tvarůžkovou, jež mu připomněla, že existuje svobodná volba výběru práce, navíc, když lidé nemohou za to, že o práci přišli kvůli opatřením ze strany státu. Co se týká firem, pro jejich záchranu je podle Dlouhého klíčová garance úvěrů. S podpůrnými opatřeními by měla prý vláda už brzdit.
26.05.2020 23:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dlouhý (666 článků) , Vladimír Dlouhý (666 článků) , Zuzana Tvarůžková (198 článků)

Vláda je tu jako chirurg, a kolem je každý rádce. Kdo ví, jak by to dopadlo, kdyby v té situaci byli oni, obává se ministryně Benešová

 
Vláda nejdříve chtěla novelizovat zákon o ochraně veřejného zdraví, nakonec chce ale diskutovat o nové podobě ústavního zákona. O tom, jak nařizovat omezení v době krize a proč vládě nestačí současné parametry a možnosti, které má, hovořila ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) v pořadu Interview na ČT24 s moderátorkou Zuzanou Tvarůžkovou.
05.05.2020 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Tvarůžková (198 článků) , Marie Benešová (444 článků) , Zuzana Benešová (10 článků)

Moderátorka ČT Tvarůžková, jak ji neznáte: Jindy seriózní, teď sexy a svůdná!

 
Moderátorka České televize Zuzana Tvarůžková (36) se odvázala a na sociální síti ukázala, že není jen tou seriózní ženou, za kterou ji mají televizní diváci. Pohledná tmavovláska tentokrát odhalila své ženské zbraně...
18.04.2020 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Tvarůžková (198 článků)

„Nedělejte to.“ „Já se vás ptám.“ Prymula se v ČT pohádal s redaktorkou o naši budoucnost

 
Česko přidává novinky k prevenci šíření koronaviru. A kdy počet nakažených umožní, aby se mohla zmírnit restriktivní opatření? O tom mimo jiné mluvila v pořadu Interview ČT24 moderátorka Zuzana Tvarůžková s náměstkem ministra zdravotnictví Romanem Prymulou.
02.04.2020 07:46 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Tvarůžková (198 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »