Články k osobnosti

Zuzana Tvarůžková

  Redaktorka a moderátorka české televize

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Zuzana Tvarůžková »
 

Tohle možná některé sociální demokraty hodně překvapí: Jan Hamáček promluvil o přibližování Česka eurozóně

 
Na odchod Velké Británie i v té nejtvrdší podobě se už připravují zbylé země Unie. Mezi nimi je i Česko, které je podle britského velvyslanectví vstřícné. Dá se čekat stejný přístup od Spojeného království? Na to se v úterním pořadu Interview na ČT24 ptala moderátorka Zuzana Tvarůžková ministra vnitra a předsedy sociální demokracie Jana Hamáčka. Kromě toho Evropu také rozproudil uzavřený pakt mezi Francií i Německem, i na to přišla řeč. „Z toho nemám obavy, je to obdoba naší Visegrádské čtyřky,“ míní Hamáček.
22.01.2019 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1261 článků) , Zuzana Tvarůžková (160 článků)

FOTO Závažné téma v ČT. Moderátorka si na to vzala rasta copánky

 
Česká justice se dostala do střetu z prezidentem a jeho okolím. Bývalý šéf Nejvyššího správního soudu označil způsob komunikace prezidenta za ovlivňování. Hradní kancléř plánuje a domlouvá schůzky s nejvýše postavenými soudci. Přístup Hradu k justici probrala Daniela Zemanová, prezidentka Soudcovské unie ČR, v novém díle pořadu Interview na ČT24 s moderátorkou Zuzanou Tvarůžkovou, která překvapivě změnila image a v novém roce zaujala i novým extravagantním účesem. „Zemanovo chování je alarmující a nebezpečné,“ říká Zemanová.
21.01.2019 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Tvarůžková (160 článků)

Moderátorka ČT Tvarůžková přitvrdila: Rasta žena v přímém přenosu!

 
Divákům u televizních obrazovek, kteří si v poledne pustili zprávy na České televizi, div nevypadly oči z důlků. Místo uhlazené a jemné moderátorky Zuzany Tvarůžkové (35) se za pultem objevila drsná rastamanka.
17.01.2019 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Tvarůžková (160 článků)

Zaorálek na ČT mluvil o čínské kauze. A jde o vážný problém

 
Hostem Interview ČT24 moderátorky Zuzany Tvarůžkové byl dnes poslanec za ČSSD Lubomír Zaorálek. Hovořilo se mimo jiné o zájmech Číny v Česku.
11.01.2019 20:01 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2467 článků) , Zuzana Tvarůžková (160 článků)

Obědy nemají být zdarma pro všechny. To je jen pro děti, které by se jinak bály chodit do školy, odmítá nápady ČSSD Juchelka z ANO

 
Obědy zdarma ve školách a školkách – téma, které může zabrat u hodně voličů. A také téma, kvůli kterému chce šéf sociálních demokratů svolat koaliční radu. Hostem pondělního Interview na ČT24 byl Aleš Juchelka (ANO), člen výboru pro sociální politiku. S moderátorkou Zuzanou Tvarůžkovou probrali, zda mají mít nárok na obědy zdarma všechny rodiny, či jen ty sociálně slabé. „Na celoplošné obědy zdarma není kapacita, je to cílené pro sociálně slabší děti, aby se nebály chodit do školy a spolužáci se jim nesmáli,“ říká Juchelka s tím, že Plagův návrh je nejlepší.
07.01.2019 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Juchelka (22 článků) , Zuzana Tvarůžková (160 článků)

Spisovatel Kosatík v ČT pronesl vážná slova o Babišovi. Už to prý vadí i lidem v zahraničí

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková v pátečním Interview přivítala scénáristu, spisovatele a historika Pavla Kosatíka, který zhodnotil rok 2018. Nešetřil kritickými slovy ani na adresu premiéra Andreje Babiše (ANO), na adresu těch spoluobčanů, kteří si myslí, že je Česká republika pupkem světa, ale ani na adresu některých médií. Zkritizoval i server ParlamentníListy.cz.
28.12.2018 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15841 článků) , Zuzana Tvarůžková (160 článků)

Chcípněte, vy ku*vy! Nora Fridrichová z ČT se pochlubila, co jí chodí za vzkazy

 
Speciální vánoční přání dostala k svátkům klidu a míru i redaktorka ČT24 Nora Fridrichová spolu s kolegyní Zuzanou Tvarůžkovou. A to takové, že jí to nedalo a sdílela ho na Twitteru. Milanu Čekanému, autoru vulgárního přání, se od komentujících dostalo mnoho přízvisek, hovadem počínaje a voličem KSČM a SPD konče.
25.12.2018 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Nora Fridrichová (226 článků) , Zuzana Tvarůžková (160 článků)

Popekonom Sedláček nakládal u Tvarůžkové vládě: Ten rozpočet je tak na trojku. A euro už jsme měli přijmout dávno

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková přívítala v pátečním Interview populárního ekonoma Tomáše Sedláčka, který okomentoval rozpočet na příští rok. Kabinet Andreje Babiše (ANO) ani trochu nešetřil. Pár slov přidal i k brexitu. Posteskl si nad tím, co to jeho milovaná Velká Británie provádí.
22.12.2018 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15841 článků) , Tomáš Sedláček (85 článků) , Tomáš Sedláček (141 článků) , Zuzana Tvarůžková (160 článků)

Debata ČT o Rusku: Tvarůžková si pozvala geografa Romancova a notovali si, jak jde do kytek

 
Ruský prezident Vladimir Putin ve svém projevu na čtvrteční tiskové konferenci pochválil ekonomickou kondici země a vysvětlil, proč bude Rusko soudit ukrajinské námořníky. Pozvání do čtvrtečního pořadu Interview na ČT24 přijal politický geograf Michael Romancov. S moderátorkou Zuzanou Tvarůžkovou například probral, na co Putin ve svých projevech zapomíná a v jakém ekonomickém i společenském stavu současné Rusko vlastně je.
20.12.2018 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3345 článků) , Zuzana Tvarůžková (160 článků) , Michael Michael (1365 článků)

Masa evropských politiků kritizuje Babiše, hrozila se Tvarůžková. A toto jí odpověděl ministr Brabec

 
Český premiér Andrej Babiš bude nově chybět na jednání rady pro evropské fondy. Vláda tak reaguje na vážné výhrady Evropské komise, která ho viní ze střetu zájmů. Dosáhne nakonec holding Agrofert na dotace? „Česko to v čerpání jiných dotací nepoškodí, řešit se asi budou konkrétní dotace pro Agrofert,“ ujišťoval v Interview na ČT24 moderátorku Zuzanu Tvarůžkovou vicepremiér a ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO).
17.12.2018 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15841 článků) , Zuzana Tvarůžková (160 článků) , Richard Brabec (378 článků)

Moc nechápal, co se to děje, ale dovedl to do konce. Expert v ČT vzpomínal na zemřelého George Bushe

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková ve středečním Interview ČT24 zpovídala Kryštofa Kozáka z Institutu mezinárodních studií Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy. Zhodnotil život George Bushe staršího, 41. prezidenta USA, který změnil svět. Pomáhal bořit železnou oponu, vedl válku v Perském zálivu proti Saddámu Husajnovi, který napadl Kuvajt, a tak podobně.
05.12.2018 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Saddám Husajn (98 článků) , Zuzana Tvarůžková (160 článků) , George George (532 článků)

Borek z Izraele dorazil v Praze k Tvarůžkové. Vykládal mimo jiné o tom, jak na nás kvůli ambasádě nejspíš tlačí Merkelová

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková přivítala v úterním Interview ČT24 svého kolegu, blízkovýchodního zpravodaje Davida Borka. Ten popsal, jak se dnes žije v Izraeli. Předestřel poměrně optimistický obraz země, která věří ve svou budoucnost. Navzdory všem problémům. Došlo i na otázku stěhování ambasád z Tel Avivu do Jeruzaléma. Prý tu existuje jistý tlak ze strany německé kancléřky Angely Merkelové...
04.12.2018 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2478 článků) , Zuzana Tvarůžková (160 článků) , Aviva Baumann (218 článků)

Takhle to nefunguje. Jaroslav Kubera byl u Tvarůžkové v ČT

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková přivítala v pátečním Interview ČT24 předsedu Senátu Jaroslava Kuberu (ODS). Vyjádřil se k hlasování o nedůvěře vládě. Přesvědčte se sami, co všechno řekl.
23.11.2018 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (722 článků) , Zuzana Tvarůžková (160 článků)

Vážně je to tak vtipné? Tvarůžková sjela místopředsedu ČSSD kvůli Babišovi

 
Začal týden, ve kterém se krátkodobě rozhodne o budoucnosti současné vlády Andreje Babiše. Vývoj kolem kauzy Čapí hnízdo zatěžuje celou politickou scénu a dostal se do těžko předvídatelných podob. Jak si s něčím takovým poradí jeho koaliční partner a jaký smysl má tlak na premiérův odchod, když neustále opakuje, že sám neodejde? To v pondělním Interview na ČT24 probrala s místopředsedou ČSSD a hejtmanem Martinem Netolickým moderátorka Zuzana Tvarůžková.
19.11.2018 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15841 článků) , Zuzana Tvarůžková (160 článků)

Vše to měli předem domluvené, udeřil Bohuslav Svoboda v ČT

 
Vznikající vláda v hlavním městě už od voleb řeší, kdo bude nakonec primátorem. To kritizuje poslanec a bývalý primátor Prahy Bohuslav Svoboda (ODS), kterému všechny tyto dohady přijdou už směšné. V pořadu Interview na ČT24 si moderátorce Zuzaně Tvarůžkové postěžoval na to, že jako vítězové voleb v Praze byli vytlačení ze hry a nedošlo na jediné jednání. „Vše to měli předem domluvené,“ je přesvědčen poslanec, který zároveň vyvrátil, že by jejich předvolební kampaň byla protipirátská, jak mnozí vnímali.
25.10.2018 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Tvarůžková (160 článků) , Bohuslav Svoboda (718 článků)

České jádro v ČT: Z hlediska bezpečnosti jsou ruské projekty bezpečné, zhodnotila Drábová

 
Vysoká hra o stavbu jaderné elektrárny vstupuje do dalšího dějství. Podle čeho se bude vybírat firma, která se o dostavbu postará, jak do soutěže vstupuje politika, nejen o tom diskutovala Dana Drábová, předsedkyně Státního úřadu pro jadernou bezpečnost, v Interview ČT24 s moderátorkou Zuzanou Tvarůžkovou.
22.10.2018 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Dana Drábová (122 článků) , Zuzana Tvarůžková (160 článků)

Místopředseda ČSSD Netolický: Zase tak špatný výsledek to nebyl. Zeman se rozhodl na nás útočit

 
Sociální demokracie opět prožívá další volební prohru v řadě. Zevnitř ČSSD je tak opět slyšet volání po obnově strany, nebo jejím rozdělení. Vládní strana, která ztrácí voliče, nyní stojí na zásadním rozcestí. Jak se k takovému problému hodlá postavit a má ČSSD schopnosti se s tím vším vypořádat a zase se stát úspěšnou? Nejen na to se zeptala moderátorka Zuzana Tvarůžková jejího místopředsedy a hejtmana Martina Netolického, podle jehož slov straně do jisté míry uškodil prezident Miloš Zeman.
11.10.2018 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22562 článků) , Zuzana Tvarůžková (160 článků)

Půlhodina deptání Zuzany Tvarůžkové: Trumpovi se daří. Tvrdit, že jeho vláda je neúspěšná, je hodně perverzní

 
Západní svět se obrací k Íránu, vlídný tón u toho ale chybí. Na Valném shromáždění OSN padaly silné výroky, například že Írán je země, která šíří chaos a násilí. Spojené státy chtějí větší podporu od Západu a sám americký prezident se chválí, že jeho administrativa udělala pro zbytek světa víc než jeho předchůdci. A podle komentátora a spisovatele Jefima Fištejna o tom není pochyb. „Označovat Trumpovu administrativu za neúspěšnou je perverzní,“ uvedl ve středečním Interview na ČT24.
26.09.2018 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Tvarůžková (160 článků)

Mohli bychom přijmout válečné sirotky ze Sýrie, doporučila z ČT první dáma TOP 09

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková v úterním Interview ČT24 přivítala první místopředsedkyni TOP 09 Markétu Pekarovou Adamovou. Dáma varovala, že se Česko v EU může dostat do izolace, pokud nebude více spolupracovat na řešení migrační krize. Dobrou vůli bychom prý mohli ukázat tím, že do Česka přijmeme prověřené syrské válečné sirotky.
03.07.2018 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Tvarůžková (160 článků)

Jsou to pořád titíž komunisté, varoval z ČT Gazdík, když se s Tvarůžkovou bavil o možné vládě

 
Předseda hnutí STAN, poslanec Petr Gazdík, byl hostem Zuzany Tvarůžkové v Interview ČT24. Diskuse se nesly především nad formátem vznikající vlády. Gazdík připustil, že hlasovací koalice ve Sněmovně ve formátu ANO, SPD, KSČM opravdu existuje a bude podle něj těžko přehlasovatelná. Zároveň věří v proevropsky nastavené směřování vlády a Babiše pochválil za přizvání k jednání o zahraniční politice.
11.06.2018 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (934 článků) , Petr Gazdík (923 článků) , Zuzana Tvarůžková (160 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »