Články k osobnosti

Zuzana Stirská

  herečka, zpěvačka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Zuzana Stirská »
 

Zuzana Stirská a Fine Gospel Time zvou na vánoční koncert

 
Máte chuť se krátce před Vánoci příjemně pobavit a nasát přitom adventní atmosféru? V tom případě vyrazte v sobotu 15. prosince 2018 do pražského Divadla U Hasičů v Římské ulici! Uskuteční se tam Zlatá Vánoční Gospel Time Party Zuzany Stirské se svíčkami, svařáčkem a hosty. O co se jedná?
30.11.2018 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Stirská (5 článků)

Zuzana Stirská: Tak to mě fakt už nenechává v klidu

 
Kde to furt berou, že většina intelektuálů a všichni umělci odmítají současného prezidenta? Ano, většina z nich se bojí vyjádřit, protože kontrazemanovci začali vřískat dřív a hlasitěji, navíc jsou vítáni v oficiálních médiích.
25.01.2018 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Stirská (5 článků)

Kamarádka Štáchové: Helenino mrazivé přiznání před smrtí!

 
Předposlední březnovou noc nás opustila nezapomenutelná Helena Štáchová, ředitelka Divadla Spejbla a Hurvínka. Veřejnost až do poslední chvíle nevěděla, že se nachází v až tak vážném stavu, proto její skon byl obrovským šokem a nejen Mánička, tak přišla o dobrou kamarádku. Helenina přítelkyně Zuzana Stirská objasnila, co se stalo. Rodina se po pohřbu nechtěla k jejímu stavu vyjadřovat.
22.04.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Helena Štáchová (44 článků) , Zuzana Stirská (5 článků)

Zuzana Stirská & Fine Gospel Time: Semafor jsme opouštěli s pláčem

 
Jméno zpěvačky Zuzany Stirské se pojí především s pěveckým souborem Fine Gospel Time, který pravidelně účinkuje – v rámci Gospel Time Party – v pražském divadle Rokoko. Poslední koncert před letními prázdninami se uskuteční už tuto neděli, tedy 29. května v 19 hodin, a v roli hostů se představí písničkáři Josef Fousek a Jaroslav Samson Lenk.
26.05.2016 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Josef Fousek (1 článek) , Zuzana Stirská (5 článků)

Dětská hvězda Semaforu promluvila o kruté sebevraždě otce. Zastřelil se, když ho potřebovala nejvíc

 
Zpěvačka Zuzana Stirská, která je zakladatelkou skupiny Gospel Time, to v životě neměla zrovna jednoduché. O svých životních peripetiích i největších životních bolestech se rozhodla poprvé promluvit v pořadu 13. komnata. Mezi nejtěžší chvíle v jejím životě patřily okamžiky krátce po emigraci do Německa v roce 1981. Krušné začátky v cizí zemi ji tenkrát přivedly k zoufalství a sama si sáhla na život. Spolykala prášky s pocitem, že už dál nemůže. Za nejhorší zážitek svého života však považuje předčasnou a dodnes nevysvětlenou smrt svého milovaného otce.
10.02.2012 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Stirská (5 článků)
« Předchozí 1 Další »