Články k osobnosti

Zuzana Mikulcová

  zpěvačka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Zuzana Mikulcová »
 

Tohle je nejlepší čtveřice Hlasu ČeskoSlovenska: Jeden z nich vyhraje 2,5 miliónu

 
Anna Veselovská, Markéta Poulíčková, Ivanna Bagová a Miloš Pokorný. To je finálová čtveřice, která se již tuto neděli utká v GrandFinále Hlasu ČeskoSlovenska o dva a půl miliónu korun. Před branami finále tak skončili Juraj Zaujec, Brunno Oravec, Zuzana Mikulcová a Barbora Švidráňová.
29.05.2012 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Pokorný (40 článků) , Markéta Poulíčková (58 článků) , Anna Veselovská (34 článků) , Ivanna Bagová (53 článků) , Zuzana Mikulcová (3 články)

Před branami finále vypadli z Hlasu Zaujec, Mikulcová, Oravec a Švidraňová

 
Poslední květnové pondělí se stalo osudným polovině zpěváků. Rozloučit se museli nejstarší soutěžící Brunno Oravec, konzervatoristka Zuzana Mikulcová, slovenská herečka Barbora Švidraňová i multiinstrumentalista Juraj Zaujec. Ostatní postupující zazpívali zbrusu nové písně. Další články k tématu: Hlas ČeskoSlovenska mění hlasování, vypadne polovina soutěžících VIDEO: Podívejte se, jak finalisty Hlasu ždímal větrný tunel Masakr v Hlasu: vypadli Mrózek, Šuľáková, Petráňová a Spalasová Veselovská z Hlasu: O výhře nepřemýšlím. Netuším, co bych udělala s penězi
29.05.2012 00:30 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Švidraňová (4 články) , Zuzana Mikulcová (3 články) , Zuzana Petráňová (1 článek)

Vyřazení z Hlasu: Těšíme se na postel a halušky

 
Už tradičně proběhl na TN.cz v úterý ráno on-line videorozhovor s vyřazenými finalisty Hlasu ČeskoSlovenska. Na vaše otázky odpovídal Brunno Oravec, Zuzana Mikulcová, Juraj Zaujec a Barbora Švidraňová.
28.05.2012 23:40 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Švidraňová (4 články) , Zuzana Mikulcová (3 články)
« Předchozí 1 Další »