Články k osobnosti

Zuzana Michnová

  zpěvačka, skladatelka, textařka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Zuzana Michnová »
 

Nová DVD: Klauni, Babovřesky 2, 10 pravidel, jak sbalit holku a Zuzana Michnová a hosté

 
Tento týden vychází na DVD hned několik českých filmů. Klauni režiséra Viktora Tauše konfrontují tři bývalé kamarády, kteří se po letech sejdou, aby to ještě jednou roztočili. Milovníci Troškovy komedie Babovřesky si přijdou na své při sledování dvojky. Unikátní záznam z vyprodaného koncertu Zuzany Michnové, skupiny Marsyas a hostů přináší ojedinělý hudební zážitek.
02.09.2014 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Tauš (63 článků) , Zuzana Michnová (7 článků)

Nová DVD: 101 dalmatinů, Na vlásku, Zuzana Michnová - Jsem slavná tak akorát a Zlodějka knih

 
Tento týden vychází animované filmy 101 dalmatinů a převyprávěná pohádka bratří Grimmů Na vlásku. Celovečerní film Zuzana Michnová – Jsem slavná tak akorát je portrét skladatelky, textařky a zpěvačky. Zlodějka knih je příběh dívky, která dokázala v Německu v době druhé světové války změnit svým bližním životy.
13.05.2014 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Michnová (7 článků)

Zpěvačka a textařka Zuzana Michnová ze skupiny Marsyas slaví pětašedesátiny

 
Zpěvačka a textařka Zuzana Michnová, která 31. března slaví pětašedesátiny, patří k nejvýraznějším postavám domácího folku a folkrocku. V 70. letech založila spolu s Petrem Kalandrou a Oskarem Petrem dnes již legendární skupinu Marsyas, kde se později vystřídala řada muzikantů.
31.03.2014 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Oskar Petr (15 článků) , Zuzana Michnová (7 článků) , Petr Kalandra (3 články)

Vyplavení rodiče Lucky Vondráčkové: Dali dům dokupy a znovu vyrážejí do společnosti!

 
Rozsáhlé povodně, které v červnu zasáhly Česko, vyplavily také dům rodičů zpěvačky Lucie Vondráčkové (33). Ti se po dvou měsících zmátořili a začali opět vycházet ven. Poprvé se od té doby objevili na premiéře filmu o skladatelce Zuzaně Michnové.
29.08.2013 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1973 článků) , Zuzana Michnová (7 článků)

Filmové premiéry: Millerovi na tripu, Jsem slavná tak akorát, Elysium a Verbo

 
Komedie Millerovi na tripu je zábavný, vtipný příběh malého drogového dealera, jeho velkých průšvihů a zrození nové rodiny. Režisérka Jitka Němcová natočila částečně hraný dokument o zpěvačce a skladatelce Zuzaně Michnové Jsem slavná tak akorát. Režisér úspěšné sci-fi District 9 Neill Blomkamp přichází s dalším akčním filmem Elysium s Mattem Damonem a Jodií Fosterovou v hlavních rolích. Španělský snímek Verbo vypráví příběh adolescentní Sary, která ještě nedokáže porozumět okolnímu světu a nedokáže si v něm najít místo.
29.08.2013 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Matt Damon (183 článků) , Jodie Foster (49 článků) , Zuzana Michnová (7 článků) , Neill Blomkamp (13 článků) , Jitka Němcová (55 článků)

Budete mrkat na drát. Kultovní česká zpěvačka vytáhla z archivu svou úplně nahou fotku z mládí

 
Zpěvačku, skladatelku a textařku Zuzanu Michnovou netřeba představovat. Hlavní představitelka legendární skupiny Marsyas zaujala režisérku Jitkou Němcovou natolik, že se o ní rozhodla natočit celovečerní film s názvem Jsem slavná tak akorát.
21.08.2013 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Michnová (7 článků) , Jitka Němcová (55 článků)

Natáčí se film o Zuzaně Michnové z kultovní kapely Marsyas

 
Režisérka Jitka Němcová si pro celovečerní dokument vybrala mimořádnou osobnost české hudební scény. Zuzana Michnová je spojena hlavně s kapelou Marsyas, jejíž kvalitu už dávno prověřil nejpřesnější kritik - čas. Dodnes je vydávána a používána ve filmech.
09.04.2013 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Michnová (7 článků) , Jitka Němcová (55 článků)
« Předchozí 1 Další »