Články k osobnosti

Zuzana Bubílková

  moderátorka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Zuzana Bubílková »
 

Sice patří mezi seniorky, ale na mladé polonahé muže se ráda podívá: Co ale Zuzaně Bubílkové na adeptech na Muže roku vadí?

 
Sice patří mezi seniorky, moderátorku Zuzanu Bubílkovou společnost kolem soutěže Muž roku i tak baví. Když byla pozvána do poroty, aby pomohla na prvním castingu aktuálního ročníku soutěže vybírat ty nejlepší mladé muže, neváhala. Pohled na jejich těla jí rozhodně nestačil, pokládala pořádně rýpavé otázky.
14.02.2020 05:50 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bubílková (160 článků)

Provokatérka Bubílková: Někteří jsou v rozpacích...

 
Prvním castingem letošního, 21. ročníku soutěže mužské krásy a sympatie Muž roku 2020, začal půlroční maraton aktivit, který vyvrcholí 21. srpna národním finále v Městském divadle Náchod. Prezident soutěže David Novotný pozval do castingové poroty, mimo jiných, modelku a Českou Miss 2016 Andreu Bezděkovou, moderátorku Lenku Špillarovou, úřadujícího Muže roku Vojtěcha Urbana a moderátorku Zuzanu Bubílkovou.
06.02.2020 09:15 |

podobné články

Osobnosti: David Novotný (79 článků) , Zuzana Bubílková (160 článků) , David Novotný (79 článků) , David Novotný (78 článků) , Andrea Bezděková (141 článků)

Bílá, Kerndl a Bubílková zahájili Vánoční jarmark Blesku! Jak to probíhalo?

 
První ročník Vánočního jarmarku Blesku byl slavnostně zahájen! Nechyběla ani vystoupení řady populárních osobností. Promluvili a zazpívali Lucie Bílá a Laďa Kerndl a vše doplňovala slovem moderátorka Zuzana Bubílková.
29.11.2019 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2418 článků) , Zuzana Bubílková (160 článků) , Laďa Kerndl (50 článků)

Zuzana Bubílková: Havel si debaty s Klausem musel nacvičovat! A kdo ji nejvíc nenáviděl?

 
Její otec byl hutním inženýrem z Kelče, matka učitelkou hudby z Ostravy, sama se narodila ve Zlíně. Na Slovensko se odstěhovala, až když jí bylo devět let, přesto ji většina mylně považuje za slovenskou rodačku žijící v Česku. V knize 1989 očima 30, která vyšla k příležitosti 30. výročí sametové revoluce, moderátorka Zuzana Bubílková (67) vzpomíná, jak a proč se stala tváří televizního zpravodajství té doby a jak se dostala k moderování debatního pořadu Co týden dal.
14.11.2019 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bubílková (160 článků)

Bubílková terčem útoku: Ty krávo, vrať se na Slovensko!

 
Po revoluci tvořili spolu se Slávkem Šimkem nerozlučnou dvojici. Byli vynikajícími glosátory české politické scény a diváci je milovali. Přesto ale musela moderátorka Zuzana Bubílková (67) čelit nechutným náporům nenávisti.
14.11.2019 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bubílková (160 článků)

„Husák mi řekl: Já tě zavřít nenechal.“ Expremiér Čarnogurský promluvil pro Blesk

 
Z komunistického kriminálu až do křesla místopředsedy vlády. To byla politická cesta Jána Čarnogurského (75) během sametové revoluce. Jednu z tváří listopadových událostí vyzpovídala jménem Blesku Zuzana Bubílková (67). Ta si tak střihla repete »devadesátkového« pořadu Co týden dal, v němž se s politikem potkávala.
13.11.2019 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bubílková (160 článků)

Kdyby se syn vrátil do Česka, zavřeli by ho do „cvokhausu“, míní Bubílková

 
Poté, co manžel Zuzany Bubílkové (67) emigroval, vyhodili ji z jejího tehdejšího zaměstnání, rozhlasového pořadu Pozor, zákruta. Moderátorka Rádia Impuls prozradila, čím se v té době krátce živila. Zavzpomínala i na prodělanou nemoc a přiznala, jak moc je pyšná na svého syna, který žije v USA.
12.11.2019 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bubílková (160 článků)

Zuzana Bubílková v nové roli: Bude žena za pultem! Na Vánočním jarmarku Blesku

 
Není jen vtipná, ale je i zručná. Zuzana Bubílková (67) po nocích vyrábí nepřehlédnutelné šperky pro ženy i muže a prodává je za pár korun. Na Vánočním jarmarku Blesku si je budete moci nejen prohlédnout, ale i koupit!
06.11.2019 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bubílková (160 článků)

Bubílková slavila tatínkovy devadesátiny: Nejsme žádní Slováci!

 
Třicet let lidem vysvětluje, jak to s ní je, ale první dojem prostě nesmaže! Moderátorku a satiričku Zuzanu Bubílkovou (66) všichni považují za Slovenku žijící v Česku, jenže pravdou je pravý opak! Prozradila to na devadesátinách tatínka Bohumíra.
31.10.2018 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bubílková (160 článků)

Bez urážky se Zuzanou Bubílkovou: Gott v lese, sex v SuperStar a „ne“ v ANO

 
Už podruhé se moderátorka Zuzana Bubílková podívala na aktuální dění v Česku, o kterém informuje deník Blesk, a tentokrát jejím satirickým poznámkám neunikl ani mistr Karel Gott (86).
17.04.2018 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5574 článků) , Zuzana Bubílková (160 článků)

Bez urážky se Zuzanou Bubílkovou: Kdo dal Mynářovi povolení na druhé dítě?

 
Hvězda pořadů S politiky netančím nebo Politické harašení Zuzana Bubílková (65) se vrací zpět na scénu. V satirickém pořadu Bez urážky každý týden přinese své poznatky o aktuálním dění v české společnosti. A pro ostrá slova nechodí daleko.
10.04.2018 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bubílková (160 článků)

Zuzana Bubílková ve formě: Kavárna? To je ten spolek nepřizpůsobivých intelektuálů? A pak naložila akademiku Drahošovi tak, že se to nedá popsat

 
ROZHOVOR „Pan Drahoš měl špatné mediální poradce. Já osobně bych nikdy akademikovi neporadila, aby o hlavě státu řekl, že je představitel politické minulosti spojené s tunelováním, opozičními smlouvami a co já vím s čím ještě. V tom momentě si každý nerozhodnutý starší volič řekl – jenže Zeman něco v politice dosáhl! Cos udělal ty? A mnohý šel volit Zemana,“ prozradila novinářka, moderátorka a satirička Zuzana Bubílková, co Drahošovi mimo jiné prohrálo volby. A v čem je podle ní jedinečný Miloš Zeman? „V pointách. Umí soupeře nejen prvoplánově shodit, ale urazit s humorem,“ říká mimo jiné na konto prezidenta.
09.02.2018 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bubílková (160 článků) , Miloš Zeman (23499 článků)

Zaorálek prozradil, jak sám sebe potrestá, když prohraje volby

 
Moderátorka Rádia Impuls Zuzana Bubílková před volbami zpovídala volebního lídra ČSSD Lubomíra Zaorálka. Ten mimo jiné prozradil, co se bude dít, pokud prohraje volby.
18.10.2017 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bubílková (160 článků) , Lubomír Zaorálek (2535 článků)

Bubílková si užívá Kalifornie v plavkách. A není sama! Copak je to za fešáka?

 
Celé léto tráví Zuzana Bubílková (65) v americké Kalifornii! Moderátorka pořadů Potomci slavných a Koho čas vzal na Blesk.cz poslala čtenářům dokonce pozdrav v plavkách, na němž pózuje s mladým fešákem! S kým tam volný čas tráví?
11.08.2017 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bubílková (160 článků)

Zuzana Bubílková promlouvá z USA: Zeman neměl přejít na slivovici. Babiš umí pracovat s davem. A Komárek by si měl pustit ze záznamu...

 
ROZHOVOR „Miloš Zeman? Vždy byl politik i bavič. Teď je spíš to druhé. A kde udělal chybu? Zeptejte se doktora Hnízdila! Podle mne neměl přejít z becherovky na slivovici. Je sice méně sladká, ale silnější,“ tvrdí o hlavě státu legendární moderátorka a politická glosátorka Zuzana Bubílková. Léto tráví u syna ve Spojených státech, jenž tam žije a pracuje. A proto neviděla veselku exministra financí Andreje Babiše, ani nesledovala hlasité bouchnutí do stolu od poslance ANO Martina Komárka, který už nechce být s politikou zajedno. „Možná by si Martin Komárek mohl pustit záznam svých vystoupení v televizních diskusích. Zjistil by, že trapná žvanivost a hádavost není jen problém těch druhých,“ říká na jeho konto.
02.08.2017 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bubílková (160 článků) , Andrej Babiš (17540 článků) , Martin Zeman (320 článků)

Když se Babiš očistí, můžeme ho do naší vlády vzít, připustil v rádiu Bělobrádek. Modlí se prý za rozum voličů

 
Moderátorka Zuzana Bubílková přivítala v pondělní Kauze dne na Rádiu Impuls předsedu lidovců Pavla Bělobrádka. Ten prozradil, že se před volbami modlí za rozum voličů a hodlá jim slíbit třeba to, že zruší ta letošní hrozná vedra.
26.06.2017 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bubílková (160 článků) , Pavel Bělobrádek (1612 článků)

Co ten Sobotka vlastně dělá, nechápe Jiří Pospíšil. Juncker se tu usmíval, a za pár dní na nás podal žalobu

 
Moderátorka Zuzana Bubílková ve středeční Kauze dne na Rádiu Impuls přivítala europoslance Jiřího Pospíšila zvoleného za TOP 09. Fakt, že Evropská komise zahájila řízení s Českem, protože nepřijímáme migranty, je podle Pospíšila jen zastíracím manévrem. Má zastínit skutečnost, že systém kvót nefunguje. I navzdory tomu je prý lepší jednat s Bruselem než s Moskvou.
14.06.2017 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bubílková (160 článků) , Jiří Pospíšil (2050 článků) , Jiří Pospíšil (2050 článků)

ČSSD nám dělá naschvály, postěžovala si v rádiu středočeská hejtmanka Pokorná-Jermanová

 
Moderátorka Zuzana Bubílková v pondělní Kauze dne přivítala hejtmanku Středočeského kraje Jaroslavu Pokornou-Jermanovou. Šéfka kraje si postěžovala, že přes její kraj do Prahy a z Prahy jezdí miliony aut a Středočeský kraj to cítí na svých komunikacích. Na Prahu jí prý hodně mrzí jedna věc.
12.06.2017 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (129 článků) , Zuzana Bubílková (160 článků)

Bojí se nás. Podivné průzkumy, nepouštějí nás ani do ČT, uhodil v rádiu Realista Robejšek

 
Moderátorka Zuzana Bubílková ve čtvrteční Kauze dne na Rádiu Impuls přivítala Petra Robejška ze strany Realisté. Vysvětloval například, proč sám sebe nazývá mentorem a ne předsedou strany. Vedle toho zpochybnil předvolební průzkumy, podle kterých roste TOP 09, a udeřil na Českou televizi.
08.06.2017 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bubílková (160 článků)

V Lidovém domě nesedí žádný tým Američanů, říká Dolínek

 
Moderátorka Zuzana Bubílková přivítala ve středeční Kauze dne na Rádiu Impuls přivítala místopředsedu ČSSD Petra Dolínka. Ten zdůraznil, že ČSSD pracuje pro voliče a bude pro ně pracovat i dál. Striktně odmítl, že by se snad premiér a předseda strany Bohuslav Sobotka každé ráno v Lidovém domě bavil s Američany. Bez okolků také prohlásil, že je proti sesazení Sobotky z čela strany.
07.06.2017 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bubílková (160 článků) , Bohuslav Sobotka (9544 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »