Články k osobnosti

Zoe Saldana

  herečka, tanečnice

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Zoe Saldana »
 

Zoe Saldana: modrá i zelená komerčně druhá nejúspěšnější herečka všech dob

 
Exotická Zoe Saldana ovládla filmová plátna. Diváci ji mohli vidět hned v několika snímcích, které trhaly rekordy divácké návštěvnosti. Avatar, Avengers nebo Piráti z Karibiku přilákaly do kin stovky milionů diváků. Jak se vůbec dostala k herectví? Její cesta nebyla nezajímavá.
12.11.2019 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Zoe Saldana (52 článků)

Životní příběh překrásné Zoe Saldany. Tatínek jí tragicky zahynul

 
Exotická kráska Zoe Saldana se ve filmu objevuje již od přelomu tisíciletí. V roce 2003 získala malou roličku v Pirátech z Karibiku. Největší hereckou příležitost dostala od režiséra Jamese Camerona, který ji v roce 2009 pasoval do hlavní ženské role ve filmovém megahitu Avatar. Významné role má také ve Star Treku, či Strážcích Galaxie. Přečtěte si její příběh od útlého dětství, kdy tragicky zahynul její tatínek, až do současnosti, kdy se řadí mezi hereckou špičku.
20.11.2018 09:06 |

podobné články

Osobnosti: James Cameron (180 článků) , Zoe Saldana (52 článků)

Zoe Saldana děsí své děti Hulkem, aby jedly zeleninu a neodmlouvaly

 
Herečka Zoe Saldana (38) má s manželem Markem Peregem tři syny. A chlapci zdědili po otci italské a po matce dominikánské a portorické kořeny. Jsou to tedy podle Zoe temperamentní divoši, s nimiž není lehká práce. Na pomoc s výchovou si tedy bere postavu filmového Hulka.
19.04.2017 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Zoe Saldana (52 článků)

Zoe Saldana: První týden v práci po mateřské jsem denně brečela

 
Osmatřicetiletá herečka Zoe Saldana prozradila, že pro ni návrat po mateřské dovolené do pracovního procesu byl velmi emotivní a odloučení od svých dvojčat špatně snášela. První týden bez dětí se nemohla ubránit slzám.
28.07.2016 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Zoe Saldana (52 článků)

Rihanna vzala na nový trailer ke sci-fi Star Trek hudební kladivo

 
Trailer k filmu Star Trek: Do neznáma obsahuje nejenom nové záběry, ale hudebně jej podkresluje nová píseň zpěvačky Rihanny. Song Sledgehammer (Kladivo) bude oficiální součástí soundtracku. V třetím díle známé sci-fi série,v němž bude posádka lodi Enterprise čelit novému nepříteli, se vrátí Chris Pine (Kirk), Zachary Quinto (Spock), Zoe Saldana (Uhura), Karl Urban (Bones), Simon Pegg (Scotty) nebo nedávno zesnulý Anton Yelchin (Čechov). Snímek režíroval Justin Lin, který za sebou má akční film Rychle a zběsile 6 (2013) nebo dva díly seriálu Temný případ (2015). Do českých kin Star Trek dorazí 18. srpna.
28.06.2016 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Simon Pegg (8 článků) , Chris Pine (29 článků) , Zachary Quinto (16 článků) , Zoe Saldana (52 článků) , Karl Urban (9 článků) , Anton Yelchin (7 článků) , Justin Lin (2 články)

Zoe Saldana se proměnila ve zpěvačku Ninu Simone

 
Americkou zpěvačku Ninu Simone, která zažila největší slávu v 60. a 70. let minulého století, ztvární ve filmu "Nina" herečka Zoe Saldana. Životopisný snímek se zaměří nejen na hudební kariéru jazzové a soulové pěvkyně, ale také na období jejího boje za občanská práva černochů i fázi depresí a alkoholu. Režisérkou a scenáristkou snímku je Cynthia Mort, pro niž jde o celovečerní debut. Manažera zpěvačky Cliftona Hendersona ztvárnil David Oyelowo (Interstellar). Po uveřejnění traileru se objevily reakce, že herečka je pro roli "málo černá" a na jejím obličeji je příliš patrný ztmavující mejkap. Film dorazí do amerických kin 22. dubna.
08.03.2016 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Nina Simone (13 článků) , Zoe Saldana (52 článků) , David Oyelowo (4 články) , Cynthia Mort (1 článek) , Simone Simone (56 článků)

Podívejte, jakou figuru si vypěstovala hvězda Avatara (37) po loňském porodu dvojčat

 
Od porodu jejích synů Bowieho Ezia a Cya Aridia uběhlo třináct měsíců a Zoe Saldana má zpátky svou ‚předtěhotenskou‘ postavu, možná má teď jako máma ještě lepší! Odhalil to snímek z dovolené pořízený jejím manželem Marcem Peregem.
16.12.2015 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Zoe Saldana (52 článků)

Hvězda Pirátů z Karibiku tvrdě zkritizovala Hollywood

 
Zoe Saldana se ostře pustila do hollywoodských producentů. Neuvěříte, co všechno řekla.
20.06.2015 22:41 |

podobné články

Osobnosti: Zoe Saldana (52 článků)

Úspěšná herečka má obětavého manžela: Přijal dokonce její příjmení

 
Nejsou rozhodně prvními manželi, kteří se rozhodli jít proti patriarchální tradici udělování příjmení. Herečka Zoe Saldana  (36) tak není po svatbě s Markem Peregem paní Peregovou, ale Marco Perego se stal naopak panem Saldanou. Hvězda filmů Avatar a Strážci galaxie si italského výtvarníka vzala před dvěma roky, ale až nyní promluvila o tom, jak zásadně jejího manžela svatba ovlivnila.
10.06.2015 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Zoe Saldana (52 článků)

Hvězda Avatara vyvezla svá dvojčátka: Na dvojnásobné mateřské povinnosti sama nestačí

 
Hollywoodská herečka Zoe Saldana  (36) si vyrazila na procházku s dvojčátky, která přivedla na svět teprve loni v polovině prosince. Sama by si však se dvěma kočárky neporadila, a tak využila servisu chůvy.
23.02.2015 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Zoe Saldana (52 článků)

Je dva měsíce po porodu dvojčat a vypadá skvěle

 
Zoe Saldana  (36) přivedla před dvěma měsíci na svět syny, jež s manželem pojmenovali Cy Aridio a Bowie Ezio. A jak už to tak u většiny hollywoodských hvězd bývá, je zase jako proutek.
17.02.2015 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Zoe Saldana (52 článků)

Zoe Saldana je napoprvé hned dvojnásobnou maminkou, porodila dvojčata

 
Herečka Zoe Saldana (36) v pondělí přivedla na svět dvojčata. Otcem dětí je její manžel Marco Perego (35), kterého si tajně vzala loni v červnu. Hvězda filmu Avatar detaily o pohlaví a jménech svých dětí zatím nezveřejnila.
12.12.2014 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Zoe Saldana (52 článků)

Kráska z Avatara ukázala těhotenské bříško: Tady rostou její dvojčátka

 
Herečka Zoe Saldana  (36) , která na filmovém plátně opakovaně předvedla svou štíhlou postavu, se pořádně zakulatila. Jako budoucí dvojnásobná maminka musí počítat s tím, že dočasně přijde o své pověstné křivky.
18.10.2014 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Zoe Saldana (52 článků)

Zoe Saldana bude mít dvojčátka

 
Šestatřicetiletá americká herečka a tanečnice se brzy stane maminkou. A to hned dvojnásobnou.
06.10.2014 12:12 |

podobné články

Osobnosti: Zoe Saldana (52 článků)

Silikony si vodou polévat nebude: Víme, proč Pamela Anderson odmítla "kyblíkovou" výzvu

 
Desítky celebrit se nechaly zapojit do bláznivé výzvy a před kamerou si na hlavu vylily celý kýbl vody s ledem. Záběry pak vyvěsily na internetu a nominovaly další slavnou osobnost, která to má provést. Nominaci kupříkladu kvůli těhotenství odmítla Zoe Saldana. A po ní také Pamela Anderson  (47) . Nikoli kvůli vlastnímu zdraví, ale kvůli tomu, že se pokus týká testování na zvířatech.
22.08.2014 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Pamela Anderson (617 článků) , Zoe Saldana (52 článků) , Pamela Anderson (569 článků)

Avatarka Zoe Saldana předvedla ze své těhotenské postavy možná až příliš

 
Svůj první požehnaný stav si v šestatřiceti plnými doušky vychutnává herečka Zoe Saldana proslulá z oscarového velkofilmu z roku 2009 Avatar. Podobně jako nastávající maminka a kolegyně Mila Kunis si oblíbila svůj objemnější hrudník, který kromě rostoucího bříška dává na odiv každému kolemjdoucímu v outfitech bez podprsenky. Obepínající černé šaty, které Zoe oblékla tento víkend, rozhodně patřily k tomu nejodvážnějšímu, co jsme dosud na hollywoodské krásce spatřili.
19.08.2014 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Mila Kunis (231 článků) , Zoe Saldana (52 článků)

Nahá Avatarka Zoe: Nafotila akty dřív, než jí narostlo těhotenské bříško!

 
Teď už je ve vyšším stupni těhotenství, ještě než se jí začalo rýsovat bříško, nafotila ale herečka Zoe Saldana (36) sérii svůdných a vkusných aktů pro časopis Women‘s Health.
01.08.2014 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Zoe Saldana (52 článků)

Herečka Zoe Saldana ví, jak pořádně propagovat svůj nový film. Svlékla se kvůli němu úplně do naha!

 
Jak nejlépe upozornit na to, že hrajete v novém filmu a chcete, aby na něj chodili lidé do kina? Když jste pěkná a žádoucí herečka, není nic jednoduššího "než se prostě svléknout":http://www.extra.cz/20-sportovkyn-ktere-se-svlekly-a-ukazaly-svetu-vsechna-sva-intimni-tajemstvi!
30.07.2014 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Zoe Saldana (52 článků)

Kráska z Avatara je těhotná: Tatínkem jejího prvního potomka je italský kolega

 
Herečka Zoe Saldana (36) se může těšit nejen na pokračování divácky nejúspěšnějšího filmu všech dob, ale také na miminko. S manželem Marcem Peregem se totiž brzy dočkají potomka.
24.07.2014 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Zoe Saldana (52 článků)

Zoe Saldana potvrdila těhotenství, prozradily ji šaty

 
Zoe Saldana (36) je těhotná. Její mluvčí potvrdila spekulace o jiném stavu poté, co herečka dorazila na premiéru nového snímku v šatech, které zvýrazňovaly rostoucí bříško.
24.07.2014 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Zoe Saldana (52 článků)
« Předchozí 1 2 3 Další »