Největší šoumen je Voráček! A rekord Cháry se otřásal v základech

Zámořská hokejová NHL má za sebou noc dovednostních soutěží. Neztratili se ani Češi a jednou z hlavních hvězd večera se stal šprýmař Jakub Voráček. Nejmenšího hráče ligy sebou vzal na nájezd a svezl ho, jako by to byl jeho synek!
25.01.2015 11:01 |

Osobnosti: Jakub Voráček (249 článků)

Česká radost v Japonsku! KOUDELKA zase uletěl všem

Roman Koudelka vyhrál počtvrté v sezoně i v kariéře závod Světového poháru ve skocích na lyžích. V japonském Sapporu v noci na neděli vyhrál před Polákem Kamilem Stochem a Slovincem Peterem Prevcem a vylepšil si tak sobotní třetí místo.
25.01.2015 09:36 |

Osobnosti: Roman Koudelka (122 článků) , Kamil Stoch (11 článků)

Berdych jede jako válec! A teď stojí v cestě Nadal

Tomáš Berdych neztratil ani ve čtvrtém utkání na Australian Open set a na úvodním grandslamu sezony už postoupil do čtvrtfinále! V noci na neděli si poradil s domácím Bernardem Tomicem 6:2, 7:6 a 6:2 a jeho příštím soupeřem bude Španěl Rafael Nadal.
25.01.2015 09:26 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1399 článků) , Rafael Nadal (550 článků)

Vraždu Horákové ohodnotí boží soud. Brožová-Polednová umřela

Prokurátorka, která má na rukou krev popravené Milady Horákové, je po smrti. Ludmilu Brožovou-Polednou už čeká jen boží soud. Žena, která dlouho byla modlou pro radikální komunisty, se dožila dlouhých 93 let.
24.01.2015 21:21 |

Osobnosti: Milada Horáková (333 článků)

Na slavném Monte Carlu zrušili erzetu! Na Loeba přišlo moc lidí

Sebastian Loeb by klidně mohl jezdit rally dál a byl by pořád hodně rychlý. A Robert Kubica je nepoučitelný, opět létal z trati ven! Slavné Monte Carlo ukázalo, že rallyový svět se nemění!
24.01.2015 18:26 |

Osobnosti: Robert Kubica (70 článků)

Potupená Chelsea: Třetiligový Bradford dal Čechovi čtyři góly!

Fotbalový FA Cup zažil v sobotu několik senzačních výsledků. Ze kola ven museli milionáři z Manchesteru City, ale i londýnská Chelsea! V brance Blues byl přitom Petr Čech, který asistoval prohře 2:4 s třetiligovým Bradfordem.
24.01.2015 18:01 |

Osobnosti: Petr Čech (1102 článků)

TO NE! Byla to scéna do filmu? Opilý herec sejmul roztleskávačku

Ufff. To snad ne! Americký komik Will Ferrell se pořádně předvedl. Když ho o přestávce utkání basketbalové NBA mezi Pelicans a LA Lakers pozvali na hrací plochu, ztropil skandál. Opilý trefil jednu z roztleskávaček přímo do obličeje!
24.01.2015 15:01 |

Osobnosti: Will Ferrell (32 článků)

KVITOVÁ KONČÍ! Na Australian Open jí vyřadila teenagerka z USA

Petra Kvitová se loučí s Australian Open už ve 3. kole! Nad síly nejlepší české tenistky byla Američanka Madison Keysová, se kterou prohrála ve dvou setech 4:6 a 5:7...
24.01.2015 13:26 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1514 článků)

Martin Šonka se loni definitivně zabydlel v sestavě nejlepších pilotů světa. Věhlasná série Red Bull Air Race ale už chystá nový ročník, ve kterém český borec nebude chybět. Ale víte, jak let závodním speciálem vypadá z pohledu pilota?
24.01.2015 12:07 |

Osobnosti: Martin Šonka (28 článků)

Skokan Koudelka znovu zářil! V Japonsku doletěl na bednu

Roman Koudelka získal v závodě skokanů na lyžích ve Světovém poháru v Sapporu bronz! Medailové umístění vybojoval poprvé od předvánočního prvenství v Engelbergu.
24.01.2015 10:31 |

Osobnosti: Roman Koudelka (122 článků)