Oslabená imunita Gotta nezastavila: Takhle to Mistr rozjel na pódiu!

 
Karel Gott  (79) miluje své fanoušky a miluje pódium. I když minulý týden přišly špatné zprávy od jeho lékařů a kvůli nepříznivým výsledkům krevních testů a oslabené imunitě byl nucen zrušit svůj červnový narozeninový koncert v O2 areně, v sobotu vystoupil na nasmlouvaném plese Czech Top 100 na pražském Žofíně.
21.01.2019 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5029 článků)

Představitelka Jarušky z Báječných let pod psa se za dvacet let téměř nezměnila. Stále z ní chlapi šílí

 
Její sametový hlas známe hlavně z dabingu a reklam. Jitka Ježková se ale uplatňuje také na divadle. Brzy ji například uvidíme v nové inscenaci Výjimečný stav. V komedii o nevěře, která zahraničního reportéra Karla Berana přitáhne z afrického Kamburu zpět do Prahy a vyvolá celou kaskádu nepředvídatelných groteskních zvratů, si herečka zahraje hlavní ženskou postavu Martu.
21.01.2019 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Ježková (46 článků)

Šaty za sto tisíc neudělaly největší parádu: Byl to tento šperk, který vévodkyně Meghan navlékla

 
Premiéra v Royal Albert Hall si žádá patřičný dress code a o tom, že ho vévodkyně Meghan  (37) splní, nebylo nejmenších pochyb. V dlouhých flitrových šatech žena prince Harryho bez nadsázky zářila.
21.01.2019 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Albert Hall (25 článků) , Albert Hall (25 článků)

Myslíte si to samé? Tereza Kerndlová provokuje v prádélku na Kanárech. A tohle sexy tělo je podle ní z formy!

 
Zpěvačce Tereze Kerndlové  (32) již brzy začne pracovní maraton. Chystá se moderovat show The Voice, a tak ještě předtím odletěla relaxovat na Kanárské ostrovy. Vybrala si ostrov Fuerteventura, který je pověstný nádhernými bílými plážemi a tyrkysovým mořem.
21.01.2019 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kerndlová (420 článků)

Tarzanova, nebo Leošova holka? Manželka známého moderátora provokovala na Bali v sexy topu a bombarďáčkách

 
Na ostrově Bali si v lednu užívala dovolenou snad polovina českého showbyznysu . Nechyběl zde ani jeden z nejvýraznějších představitelů zábavního průmyslu Leoš Mareš  (42) , kterému na dovolené dělala společnost manželka Monika  (37) .
21.01.2019 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3047 článků)

Nohy už má jako ze žurnálu a hubne dál: Vdova po muzikantu Brabcovi už má dole přes 15 kilo

 
Před padesátkou se rozhodla zatočit se svou figurou a opravdu se jí to daří. Šárka Rezková (49) začala v loňském roce radikálně hubnout kvůli svému jubilejnímu koncertu a stále v tom pokračuje. „Už jsem shodila přes patnáct kilogramů a chci dát dolů ještě dalších patnáct. Nedělám to nějakým drastickým způsobem,“ svěřila se nám zpěvačka, která opět zavítala do Česka.
21.01.2019 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Rezková (81 článků)

Nechal si narůst vousy, aby ho nekamenovali? Jako hladce oholený měl Jaroslav Plesl druhou nejzápornější roli své kariéry

 
Agresivní opilec a psychopat. V takové roli uvidíte ve filmu Cena za štěstí herce Jaroslava Plesla. "Zrovna jsem si z toho dělal před premiérou legraci, když jsem se díval při představování filmu na diváky a říkal jsem, že všichni tihle lidi mě budou za hodinu a půl nenávidět," svěřil herec.
20.01.2019 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (284 článků)

Producent František Janeček se novým tvářím nebrání: Ti, kdo byli ve Fantomovi a Upírech, nemají Čarodějku jistou!

 
Už na začátku února proběhnou v divadle GoJa Music Hall konkurzy na obsazení nového muzikálu Čarodějka, který v Česku exkluzivně od září uvede producent František Janeček  (74) . Momentálně se v jeho divadle dohrává posledních pár desítek představení legendárního Fantoma opery.
20.01.2019 21:35 |

podobné články

Osobnosti: František Janeček (325 článků) , František Janeček (79 článků)

Nic růžovějšího už mít nemohla! Dominika Myslivcová má doma živé prase jako George Clooney

 
Růžová barbie Dominika Myslivcová  (24) dostala hodně netradiční dárek. Víc růžový už si přát ani nemohla. Blogerka dostala nového domácího mazlíčka a člena rodiny. Kdo by čekal psa, má smůlu. Dominika dostala pravého čuníka.
20.01.2019 20:25 |

podobné články

Osobnosti: George Clooney (775 článků) , Dominika Myslivcová (248 článků)

Dvakrát rozvedený herec ukázal novou přítelkyni: Takhle se k pohledné blondýnce tulil na premiéře

 
Po dvou rozvodech je herec a muzikant Petr Batěk (46) opět šťastně zadaný. Ještě nedávno tvrdil, že si užívá single života, teď si ale v divadle k pasu vinul novou přítelkyni.
20.01.2019 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Batěk (7 článků)