O téhle herečce ještě uslyšíme: Švagrová Václava Neužila si v seriálu jako transsexuálka s upjatostí netyká

 
Na kontě má několik seriálových i filmových rolí (např. Tátové na tahu nebo Sedmero krkavců), výraznější herecké úlohy však Eriku Stárkovou (34) dlouho míjely. To se změnilo s nabídkou z České televize a seriálem Most! z dílny Petra Kolečka a Jana Prušinovského, respektive po odvysílání prvního dílu. Nebude proto přehnané napsat, že se z ní doslova přes noc stala „seriálová hvězda“.
17.01.2019 05:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Prušinovský (36 článků) , Petr Kolečko (45 článků) , Erika Stárková (8 článků)

Co nevidět se stane maminkou: Těhotná Fajksová se pochlubila odhaleným minibříškem v 8. měsíci

 
Nadbytečnými kily, která by musela shazovat po porodu, se rozhodně trápit nemusí. Modelka Tereza Fajksová je v 8. měsíci těhotenství a skoro nepřibrala, čehož si nejde nevšimnout ani na snímku, kde se pochlubila svým odhaleným pupíkem.
17.01.2019 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Fajksová (225 článků)

Moderátor televizních zpráv má parádní manželku: Bývalá tenistka ukázala vysportované tělo v bikinách

 
Tenisovou kariéru už bývalá hráčka světové dvacítky pověsila dávno na hřebík, ale postavu má stále výstavní. Klára Koukalová a její manžel, moderátor zpráv na Nově Petr Suchoň, odletěli za sluncem stejně jako loňskou zimu do Mexika.
16.01.2019 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Klára Koukalová (38 článků) , Petr Suchoň (58 článků)

Ovlivňují ji prý hlavně hormony: Čerstvě zamilovaná Ivana Jirešová to prozradila nejen v nové komedii

 
Při jednom z posledních rozhovorů nám Ivana Jirešová  (41) prozradila, že ji čeká velmi náročný herecký výkon, její první one woman show. A už je to tady. Ivana má za sebou premiéru "své" Ženy obecné a v pražském Divadle Na Maninách se těší na další reprízy.
16.01.2019 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Jirešová (374 článků)

Dieta a dřina ve fitku se vyplatila. Nová princezna českých diskoték si hýčká manžela na líbánkách tímto tělíčkem

 
Když Veronika Stýblová vystřídala kolegyni Markétu Plecháčovou  (33) v kapele Verona, šla do sebe. Společně s Petrem Finderem začali makat na svých postavách , aby fanoušci skupiny měli během jejich vystoupení zážitek nejen poslechový, ale i vizuální.
16.01.2019 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Stýblová (62 článků)

Vévodkyně se toho nebojí: Po Meghan zfialověla i Kate. Které to sluší víc?

 
Na to být v centru dění jsou zvyklé, vyplývá to z povahy jejich titulů. Při svých posledních veřejných vystoupeních vévodkyně Kate  (37) a Meghan  (37) navíc pozornost přiživily výběrem barev.
16.01.2019 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Kate Kate (138 článků)

Těhotná Jasmina Alagič se ukázala ve vaně a prozradila pohlaví miminka, které čeká s Rytmusem

 
Na Vánoce Jasmina Alagič  (29) a Patrik Rytmus Vrbovský  (42) potěšili fanoušky zprávou, že spolu čekají miminko . Teď konečně krásná moderátorka prozradila i jeho pohlaví.
16.01.2019 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Jasmina Jasmina (167 článků)

Naďa Urbánková trpí po boji s rakovinou dalšími zdravotními problémy: Při odchodu z akce ji museli podpírat z obou stran

 
Už delší dobu se zpěvačka Naďa Urbánková  (79) potýká se zdravotními problémy. Před lety bojovala se zákeřnou rakovinou prsu a když se její stav konečně zlepšil, přišly další vážné komplikace. Léčba rakoviny totiž zasáhla lymfatický systém a zpěvačku trápí otoky rukou. Zdá se však, že nateklé ruce nejsou jediným problémem, který ji v současné době trápí.
16.01.2019 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Naďa Urbánková (170 článků)

Trochu jiný psí život: Kokršpaněl Beckhamových si hoví na páníčkovi v dece za 32 tisíc

 
Předešlý víkend byl u manželů Beckhamových ve znamení odpočinku. Zatímco Victoria  (44) vyrazila se sedmiletou Harper na kosmetiku, kde dceru nechala hýčkat procedurami, David  (43) byl doma s fenkou Olive.
16.01.2019 14:50 |

podobné články

Osobnosti: David Harper (2 články)

Berdych má ve své ženě krásnou fanynku. Ester úspěch svého muže sledovala v šatech bez podprsenky

 
Na aktuálně probíhajícím Australian Open Tomáš Berdych zaznamenává úžasný comeback. Český tenista zvítězil nad favoritem soutěže, třináctým hráčem světa Kylem Edmundem, ve třech setech. V Tomášově stínu nezůstala ani jeho manželka Ester Berdych Sátorová  (26) . Ta si očekávaný zápas nemohla nechat ujít.
16.01.2019 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Berdych (1399 článků)