Ortel koncertoval a kolem je řev: Nacistická pí*a? Nějakej pitomec, osel... Starostka vrací Novotnému

 
Tomáš Ortel se svou kapelou uspořádal akci v obci Měděnec. Na koncert, kde bylo k vidění možná až příliš mnoho odkazů na číslo 88, dorazily stovky lidí, rodiny s malými dětmi i skinheadi a ochranka, která měla ohlídat, aby koncert nenarušil starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný (ODS). Ten slíbil, že dorazí s duhovou vlajkou homosexuálů a starostku Mědence Valerii Markovou nazval „nacistickou pí*ou“.
11.08.2020 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (979 článků) , Tomáš Novotný (71 článků) , Tomáš Novotný (71 článků) , Tomáš Novotný (67 článků) , Tomáš Ortel (75 článků)

Kraj podpořil vznik Jihočeské akademie karate půl milionem korun

 
Ještě více se zdokonalit v tradičním asijském bojovém umění u vybraných mladých dívek a chlapců a potenciálně z nich vychovat evropské, světové či olympijské šampiony. To jsou hlavní cíle nové Jihočeské akademie karate. Slavnostně byla založena v pondělí 10. srpna s více než půl miliónovou dotací kraje. Potvrdil to náměstek hejtmanky pro školství Zdeněk Dvořák.
11.08.2020 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Dvořák (41 článků)

Jiří Paroubek: Dělají to Američané opravdu nejlépe, pane Macháčku?

 
V sobotních Lidových novinách (LN) jsem si se zájmem přečetl článek J. Macháčka "Trumpův strategický omyl". Přiznám se, že jsem v minulosti rád četl články Jana Macháčka, a to pro jeho hlubokou znalost reálií, kterou projevoval, především pokud jde o mezinárodní ekonomiku. Bohužel, čím dál tím více projevuje Macháček ve svých článcích ideologický přístup.
11.08.2020 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3848 článků) , Jiří Macháček (270 článků)

Emerson Fittipaldi si vyzkoušel mostecký okruh, legenda se zajímala i o anketu Zlatý volant

 
Velký závodní okruh mosteckého autodromu nese od pondělí další nesmazatelnou stopu. Jejím autorem je legenda motoristického sportu, dvojnásobný mistr světa formule 1 Emerson Fittipaldi. Ve své premiéře na severu Čech ale použil neobvyklý nástroj, pilotoval totiž závodní tahač týmu Buggyra Racing.
11.08.2020 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Emerson Fittipaldi (8 článků)

Vyšetřování, které se táhne roky. Kdo je zatím? Kalousek promluvil o nákupech na Obraně

 
Šéf poslanců TOP 09 a bývalý ministr financí Miroslav Kalousek na svém twiterovém účtu zkritizoval dlouhotrvající soudní při týkající se nákupu letounů CASA. Kauza, v níž figuruje exministryně obrany Vlasta Parkanová, je dle Kalouska „vykonstruovaná“ a podepřena „nesmyslným právním výkladem“. Vše podle politika odstartovaly ambice jednoho policisty.
11.08.2020 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Parkanová (704 článků) , Miroslav Kalousek (7112 článků)

Migranti plují do Anglie. Farage: Dělejte něco! Kašlete na OSN

 
Britský brexitář Nigel Farage se vrhl na téma migrace. Země pod vládou Alžběty II. totiž prý čelí „letní invazi“, protože se do ní plaví migranti z Francie na člunech. A chce, aby s tím premiér Boris Johnson něco udělal. Ne aby poslal lodě do kanálu La Manche, ale aby k problému přistoupil po australsku.
11.08.2020 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Nigel Farage (109 článků) , Johnson Johnson (153 článků)

Jihomoravský kraj: Prezident Zeman navštíví v září jižní Moravu

 
Na oficiální třídenní návštěvu Jihomoravského kraje přijede na začátku září prezident ČR Miloš Zeman společně s manželkou Ivanou.
11.08.2020 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (24057 článků)

Havel? Láska mi o něm řekla... Gott, příklad pro Mádla s Geislerovou. Úplatek od Švorcové. Pamětník hovoří

 
VZPOMÍNKY A PERLY„Kéž by si z Karla Gotta některé současné rychlokvašky, jako Geislerová a nebo Mádl vzaly příklad. Jenom ze sebe dělají idioty,“ říká v souvislosti s politikou publicista Pavel Černocký. V rozhovoru zavzpomínal, jak se jako novinář setkal se všemi porevolučními prezidenty a prozradil, co mu jeho tehdejší láska řekla o Václavu Havlovi. Povyprávěl, jak za socialismu diskutoval o politice s Deanem Readem a co mu při osobním setkání řekl o České republice John Lennon. Řekl také, jak fungovalo PKS a co má dodnes schované od Jiřiny Švorcové. Promluvil i o zklamání z Michaela Kocába.
11.08.2020 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5769 článků) , Karel Gott (5846 článků) , John Lennon (213 článků) , Michael Kocáb (714 článků) , Jiřina Švorcová (165 článků) , John Lennon (5 článků)

Stanjura (ODS): Andrej Babiš bude jednat s ministry o rozpočtu, jakékoliv parametry chybí

 
Premiér má dnes jednat na ministerstvu financí s ministry o rozpočtu na příští rok. Děje se tak ve chvíli, kdy nejsou stanoveny základní parametry rozpočtu a ODS se obává, že půjde o hitparádu předvolebních dárečků, jak ukázalo trumfování ANO a ČSSD v představě o růstu důchodů.
11.08.2020 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18988 článků)