Milion chvilek dnes vyrazí na Václavské náměstí. A nejen tam

 
Půlhodinovým programem na Václavském náměstí a následným pochodem centrem Prahy na hlavní nádraží chce dnes spolek Milion chvilek vyzvat předsedu vlády Andreje Babiše (ANO) k odstoupení z funkce. Spolek mimo jiné oznámí termín dalšího velkého pražského protestu. Akce začne v 18:00, napsala ČTK.
10.12.2019 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (16600 článků)

Kulka za kulku? Střelba v Ostravě: Drsná slova. Nový vývoj. Policie i Babiš v akci

 
Střelba ve Fakultní nemocnici Ostrava si zatím vyžádala šest životů. Na místo se vypravil premiér Andrej Babiš, kondoloval prezident Miloš Zeman. Na sociálních sítích se již rozproudila debata o držení zbraní a otázkách bezpečnosti. Podle ČT už policie pachatele vypátrala. Sám se po hrůzném činu střelil do hlavy a zemřel.
10.12.2019 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (16600 článků)

Zdeněk Jemelík: K Otázkám Václava Moravce z 8.12.2019

 
Jako vždy, když se hnutí ANO nebo osobně Andreji Babišovi stane nějaká nehoda právní povahy, přichází do televize neměnně loajální Helena Válková, která se vždy snaží malér zahladit, a není-li to možné, aspoň jej bagatelizovat. Obvykle si vede dosti dobře, protože projednávané problematice rozumí a snaží se nehrotit názorový nesoulad s ostatními účastníky debaty na ostří nože.
10.12.2019 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Helena Válková (356 článků)

Kellnerova firma si platila za zprávy o Číně, uvádí Bakalův server. Kauza roku! hlásí Jakub Janda

 
Server Aktuálně.cz zjistil, že společnost nejbohatšího Čecha Petra Kellnera si platila síť odborníků, kteří měli Čechy přesvědčit o tom, jakou skvělou zemí je komunistická Čína. Zaplacená PR agentura založila tlumočníkovi prezidentů Vítu Vojtovi institut věnující se Číně nebo si účtovala napadání a monitoring kritiků čínského režimu.
10.12.2019 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kellner (272 článků) , Jakub Janda (522 článků)

Babišovi nepřátelé, nečtěte. Slavný Čech má blbé zprávy. Prý jste v háji

 
Dnes se bude konat další z demonstrací proti Babišovi. Ovšem podle herního vývojáře Daniela Vávry to těžko něco změní, což vyplývá i z průzkumů. „Strategie zbavit se ho přes vlekoucí se soudní tahanice, do kterých se zatahuje EU a nikoho nezajímají, protože 250 milionů se v Praze rozkrade při každé druhé revitalizaci parku, a demonstrace, na kterých vystupují lidé jako facebookový udavač Kartous, jaksi nefungují,“ říká. Podle něho bude v další vládě ANO, Trikolóra a ODS. Nebo něco horšího.
10.12.2019 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Čech (66 článků)

Gazdík: Za Havla jsme měli renomé. Zeman a Babiš, to je rozdíl. Premiér chce, aby se o jeho problémech nepsalo

 
ROZHOVOR „My se nebavíme o problémech této země a její budoucnosti, pokud se nezlepší vzdělání nebo nezavedou účinná opatření proti suchu. My řešíme stále a jen dokola privátní problémy premiéra Andreje Babiše. To je na tom to nejsmutnější,“ vyjadřuje se k aktuálnímu dění místopředseda Starostů a nezávislých Petr Gazdík. Za absurdní považuje, že se k auditu má vyjádřit vláda, v jejímž čele stojí člověk, kterého se audit týká. K současnému dojmu z České republiky v zahraničí Gazdíkovi stačí srovnání renomé země za Václava Havla a za současného prezidenta a premiéra, v němž vidí příkrý rozpor.
10.12.2019 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5431 článků) , Andrej Babiš (16600 článků) , Petr Gazdík (948 článků) , Petr Gazdík (937 článků)

Vondra: EU nás poškodí. Tímto rozhodnutím. A bude hůř

 
Český europoslanec Alexandr Vondra (ODS) kroutí hlavou nad tím, co předvádí Evropský parlament. Kvůli hysterii Němců se podle Vondry může české energetice pořádně přitížit. Evropští zelení totiž před pár dny (5. prosince) oslavili velký úspěch.
10.12.2019 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1151 článků)

Pardubický kraj: České dráhy budou vracet peníze za nevyužité IN karty na Orlicku a Králicku

 
Hejtman Martin Netolický svolal další z řady kontrolních dnů v rámci příprav na zavedení nového železničního jízdního řádu od 15. prosince. Se zástupci Českých drah a společnosti Leo Express řešil především bezproblémové předávání informací směrem k cestujícím na tratích 024 a 025.
10.12.2019 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Leo Martin (2 články) , Leo Martin (2 články) , Leo Leo (18 článků) , Leo Leo (18 článků)

Průser? Milion chvilek na Václaváku: Toto se má dít. A toto...

 
Již dnes mají demonstranti z Milionu chvilek pro demokracii zaplnit Václavské náměstí a posléze Hlavní nádraží. Promluví k nim David Ondráčka z neziskovky Transparency International. A budou si mezi sebou dávat cukroví. Ale přišla kritika na jejich plán hlučet, pískat a bubnovat. Prý už zapomenuli jen na pochodně. A za chvíli údajně budou likvidovat ty, kdo nejdou tak, jak Mikuláš Minář píská...
10.12.2019 07:35 |

podobné články

Osobnosti: David Ondráček (88 článků)

,,Zrazu!" Poskok Kalouska! A Hamáček... Babiš se naštval, až začal mluvit slovensky. Stálo to za to

 
Andrej Babiš minulý týden absolvoval rozhovor pro deník Blesk. V něm popřel, že by Česká republika něco vracela a opět zkritizoval práci Sabiny Slonkové a spol., kterou nazval megaprasárnou. Dita Protopopová prý měla smůlu, že měla službu, když Andreje Babiše mladšího zadržela policie, a přeci prý nemohl odmítnout dceři projekt. Došlo i na „udavače“ a auditory z Bruselu, kteří prý mají vazby s Piráty, a Babišovu manželku.
10.12.2019 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (16600 článků) , Sabina Slonková (177 článků)