Průser? Milion chvilek na Václaváku: Toto se má dít. A toto...

 
Již dnes mají demonstranti z Milionu chvilek pro demokracii zaplnit Václavské náměstí a posléze Hlavní nádraží. Promluví k nim David Ondráčka z neziskovky Transparency International. A budou si mezi sebou dávat cukroví. Ale přišla kritika na jejich plán hlučet, pískat a bubnovat. Prý už zapomenuli jen na pochodně. A za chvíli údajně budou likvidovat ty, kdo nejdou tak, jak Mikuláš Minář píská...
10.12.2019 17:45 |

podobné články

Osobnosti: David Ondráček (88 článků)

Zbyněk Hutar: Co by se stalo, kdyby? Ivo Budil vydal historický román Darwinova dcera

 
Máte rádi alternativní historii? Četli jste některou dějinnou mystifikaci Jana Drnka? A co kdyby objevitel mechanismu evoluce nenapsal své stěžejní dílo, které bohužel tolik ovlivnilo německé nacisty? Cherchez la femme! Ano, ve světě, který se neodehrál, to byla pozoruhodná žena, která slavného britského přírodovědce svedla z vědecké dráhy…
10.12.2019 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Ivo Budil (28 článků) , Jan Drnek (1 článek)

Zbraně do rukou civilistů nepatří, napsal komentátor pár minut po střelbě v Ostravě. A na Britských listech píší, že i za toto může Babiš

 
Ačkoli na dnešní den oznámil protestní akci proti premiéru Andreji Babišovi (ANO) spolek Milion chvilek pro demokracii Mikuláše Mináře, média věnují pozornost především vrahovi z Ostravy, který ve zdejší fakultní nemocnici postřílel šest lidí a nakonec usmrtil i sám sebe. K hrůznému činu už se vyjádřila celá řada politiků i dalších českých osobností. Zpěvák skupiny Bandjeez David Stypka prozradil, že si se střelcem z ostravské nemocnice dva týdny psal na sociálních sítích.
10.12.2019 16:25 |

podobné články

Osobnosti: David Stypka (13 článků)

Česká strana odřekla návštěvu bavorského premiéra Markuse Södera

 
Česká strana odřekla návštěvu bavorského premiéra Markuse Södera v Praze, plánovanou na 18. prosince. Söder, který do české metropole ve funkci ještě nezavítal, se během ní měl setkat s českým premiérem Andrejem Babišem (ANO).
10.12.2019 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (16600 článků)

FOTO Den před Václavákem uspořádali v Liberci Babišovi mimořádné divadlo. Aby se lidé dozvěděli, jak krade

 
REPORTÁŽ Liberecká pobočka spolku Milionu chvilek pro demokracii zvala na pondělní večer na krátkou, ale výraznou happeningovou akci. Nazvali ji Stane se Jů a Hele s tím, že odkazuje na současnou situaci předsedy vlády Andreje Babiše. Kdo však čekal nějakou humornou scénku ve stylu večerníčkových postaviček Jů a Hele, byl překvapen. Chvilkaři totiž na libereckém Benešově náměstí nastoupili na velké obří ruské kolo umístěné vedle vánočního stromku a točíce se na něm třímali transparenty vyzývající například k demisi premiéra.
10.12.2019 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (16600 článků)

„Víte hovno!“ Masakr v Ostravě: Držení zbraní? Českem zuří debata. Divoká

 
Krátce po sedmé hodině ranní prožili lidé ve Fakultní nemocnici Ostrava děsivé chvíle. Stavební technik Ctirad V. tasil v jedné z čekáren krátkou palnou zbraň a začal kolem sebe střílet. Podle senátora za ČSSD Františka Bublana je na čase přiklonit se k přísnější regulaci držení zbraní. Komunistický poslanec Ondráček kontroval, že Bublan ví „h**no“ a mudruje.
10.12.2019 14:00 |

podobné články

Osobnosti: František Bublan (191 článků)

Zásah v Ostravě: Bordel, chaos bez plánu, katastrofa! Chodí tam, kdo chce. Expert Bohbot nemá slitování

 
ROZHOVOR Pochvala od nadřízených za Ostravu? Měly by spíše padat hlavy, trhat se výložky. Zásah policejních složek byl podle izraelského bezpečnostního experta Davida Bohbota zoufalý, ba katastrofální! Ukázal, že i přes údajné plánování, jak by se mělo reagovat, skutečný plán neexistuje. Ministr vnitra nechrání zájmy občanů této země. Média přinášejí rozhovory s rádoby odborníky, zpravodajské štáby se pletou na místě zásahu, a nikdo je nevykáže. Do objektu a kolem něj si chodí každý, jak chce, kolem jezdí auta, MHD funguje, jako by se nic nestalo. Tohle se nám může šeredně vymstít, protože jsme v přímém přenosu ukázali, jak jsme neakceschopní…
10.12.2019 13:50 |

podobné články

Osobnosti: David David (86 článků)

Co se zbraněmi? Jakub Janda po masakru v Ostravě: Jasné slovo

 
Tragédie, která dnes postihla Ostravu, už stihla vyvolat debatu o právu na držení zbraně. Právě k tomuto aspektu se vyjádřil ředitel lobbistického spolku Evropské hodnoty Jakub Janda. Mají se občané ozbrojovat, nebo odzbrojovat? Podle Jandy není důvod ani k jednomu, protože zbraň nebyla legálně držená a pravděpodobnost, že by se našel trénovaný a legálně ozbrojený zachránce, mizivá.
10.12.2019 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (522 článků)

Novinky v jízdním řádu z pohledu SŽDC

 
Prosinec je měsícem, ve kterém se každoročně mění jízdní řády ve veřejné dopravě. Letos k tomu dojde v neděli 15. prosince. Většina dopravců již prezentovala své novinky, jak se ale pravidelný malý třesk v dopravě dotkne Správy železniční dopravní cesty (SŽDC), jsme se zeptali jejího generálního ředitele Jiřího Svobody.
10.12.2019 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Svoboda (414 článků) , Jiří Svoboda (414 článků)

Držkopád Klause ml! Okamura vstává z popela. Babiš jasně v čele... Nová čísla

 
Nejnovější volební prognóza neziskového ústavu STEM nepotěší Václava Klause mladšího. Poté, co jej v neděli poslal do Sněmovny průzkum objednaný Otázkami Václava Moravce, nyní neziskový ústav odhadl hnutí Trikolóra na pouhých 1,9 procenta.
10.12.2019 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9623 článků)