Sranda z Rychetského. Mor! Taky škoda... Účet za silné výroky

 
V úterním vysílání pořadu Fokus Václava Moravce na ČT24 promluvil k tématu Boj za pravdu v Betlémské kapli i předseda ústavního soudu Pavel Rychetský. A přišla reakce dvou právníků.
14.11.2019 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Rychetský (63 článků)

„Ďábel“ Zeman, Klaus a „prognosťák“. Stopa KGB? Vlivný boss zasmečoval

 
V Seznamu Zprávách byl hostem rozhovoru Ivo Kaderka. „To je úplná blbost. Jaká KGB? Já chodil denně po těch chodbách ústavu, mluvil jsem denně s těmi lidmi, to neřídila žádná KGB,“ naštvaně sdělil bývalý zaměstnanec Prognostického ústavu. Již tehdy se viděl Václav Klaus jako předseda vlády. A Miloš Zeman? „Ďábel s nekonečným množstvím energie.“
14.11.2019 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9509 článků) , Miloš Zeman (22849 článků)

Zimola bude podle Hamáčka v krajských volbách kandidovat za ČSSD

 
Předseda jihočeské sociální demokracie Jiří Zimola bude příští rok v krajských volbách kandidovat v dresu ČSSD. ČTK to dnes sdělil předseda sociální demokracie Jan Hamáček.
14.11.2019 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1308 článků)

VIDEO Milion chvilek? Musíte vidět: Zdeněk Svěrák... A někdo zvoní. Další umělec! A TOP 09, ODS a další

 
Mikuláš Minář se sešel s představiteli opozice. Prý se „vzájemně informovali o tom, jak vnímají současnou situaci a co pokládají za důležité“. Milion chvilek totiž bude vyzývat i k něčemu jinému než k demisi Babiše. A opoziční strany budou hrát svou roli. Demonstrace, na které požadavky zazní, už se chystá. Už burcují i Zdeněk Svěrák a Ivan Trojan.
14.11.2019 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Svěrák (266 článků) , Ivan Trojan (236 článků)

Senát: Za podporu československého disentu obdrží Sir Roger Scruton stříbrnou medaili Senátu

 
Při příležitosti nadcházejícího výročí 17. listopadu 1989 ocení předseda Senátu Jaroslav Kubera britského konzervativního filosofa Sira Rogera Scrutona za jeho činnost v rámci tzv. podzemní univerzity v komunistickém Československu.
14.11.2019 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (737 článků) , Roger Roger (1 článek) , Roger Roger (2 články)

„Lůzo! Blbiny.“ Studenti obsadili „fildu“, dva slavní Češi je usadili. A to není vše: Jde i o Klause ml., Foldynu, Kellnera...

 
Před nedávnem Filozofická fakulta zažila a stále zažívá okupační stávku. Studenti žádali kromě konkrétních opatření vlády na ochranu životního prostředí také odstoupení rektora Univerzity Karlovy Tomáše Zimy. Internetem se pak rozšířila fotografie, která ukazovala pronikání marxistů do kruhů ekologických. A slavný kuchař Roman Vaněk už ví, co demonstrantům chybí: „Ten klučina s tou usměvavou dívkou se potřebují jen dobře najíst. Jakmile ochutnají konečně něco dobrého, přestanou se bát sexu, upozadí autoerotiku. Začnou konečně žít, na blbiny a bolševickou lůzu přestanou mít čas.“ Herní vývojář Daniel Vávra si rýpl, že teď už jim snad konečně může říkat neomarxisté. Ale aktivisté už sepsali odpověď. Síly reakce z nich už prý šílí.
14.11.2019 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Daniel (30 článků) , Daniel Daniel (30 článků) , Daniel Daniel (30 článků) , Daniel Daniel (20 článků) , Daniel Daniel (30 článků) , Daniel Daniel (30 článků) , Daniel Daniel (30 článků) , Daniel Daniel (30 článků)

Okamura drsně: Neziskovky, tu máte návrh! Babiš nás prodává! A Minář z Milionu chvilek...

 
Předseda SPD Tomio Okamura se včera opřel do vlády a do Českého rozhlasu. ČRo podle něj nedodržuje názorovou pluralitu a rozděluje společnost. Dále představil plán, jak by neziskovky měly vykazovat financování ze zahraničí. A pustil se do vlády Andreje Babiše, že špatně hospodaří. Protože podle něj chce zalepit díru v rozpočtu prodejem kovů ze státních hmotných rezerv.
14.11.2019 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (16088 článků) , Tomio Okamura (2219 článků)

Jiří Paroubek: "Umělci" z pražské radnice

 
S těmi umělci to opravdu, ale opravdu nemyslím tak doslova. V pražské městské radě zřejmě žádný aktivní umělec, malíř či sochař, nejspíš není. Možná že bych tedy měl rovnou místo slova umělec použít slovo neumětel.
14.11.2019 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3645 článků)

Rozvoral (SPD): Sorosovy peníze výrazně posilují ilegální imigraci

 
Americký miliardář George Soros v rozhovoru pro britský deník The Guardian vyjádřil hrdost na to, že už několik let prostřednictvím svých fondů finančně podporuje projekty, které jsou cíleny na podporu celosvětové imigrace.
14.11.2019 12:35 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (214 článků)

Jiří Paroubek: Mediální hnojomety

 
Když jsem minulý týden v úterý (5.11.) nakráčel do jednací síně Obvodního soudu pro Prahu 5, kde se projednávala moje žaloba na TV Barrandov, byl přítomen jeden novinář z iDnes a venku spořádaně číhal jeho kameraman.
14.11.2019 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3645 článků)