Exkurze do nitra komunistické strany. Těžce nemocný Kohlíček promluvil: Husák, Bil'ak, Štrougal, Jakeš, Ransdorf...

 
ROZHOVOR Budoucnost Komunistické strany Čech a Moravy (KSČM) vidím trochu v mlze. To prohlásil sedmašedesátiletý bývalý poslanec a europoslanec za zmíněnou stranu Jaromír Kohlíček. V současnosti se jako zastupitel Teplic pere s jednou ze tří nejčastějších tuzemských nemocí. A právě u něj doma, na drsném severu, jsme hovořili o blízkosti konce, nedobrých vyhlídkách komunistů, ale i ohrožení civilizace.
08.08.2020 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Kohlíček (70 článků)

Černé na bílém: Romové v Česku čelí diskriminaci!

 
Dvaadvacetiletý Robert Olah z Děčína je studentem ekonomie na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Podle serveru Romea.cz ve své nedávno dopsané bakalářské práci prokázal, že čeští Romové čelí na trhu s bydlením diskriminaci.
08.08.2020 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Robert Romeo (1 článek)

Kamberský odhaluje pravý důvod návštěvy amerického ministra zahraničí v Praze. Jde o...

 
Komentátor Petr Kamberský píše o pravém důvodu, proč americký ministr zahraničí Mike Pompeo dorazí do Česka. „Důvodem příjezdu klíčového muže nejmocnějšího současného impéria je… Čína, respektive Huawei,“ píše ve svém komentáři v Lidových novinách.
08.08.2020 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Mike Mike (64 článků)

„Pozor, homosexualisti v Praze!“ Výsměch z ČT obráncům tradiční rodiny

 
Moderátorka České televize Nora Fridrichová v rámci právě probíhajícího festivalu Prague Pride na sociální síti Twitter ironicky upozorňuje zastánce tradičního modelu rodiny.
08.08.2020 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Nora Fridrichová (315 článků)

Důchody a pohled do budoucna za 10 let. Novinář to vidí zle

 
„Budou rekordní důchody. Přinesou ale krizi, která měla přijít za 10 let,“ poukazuje novinář Petr Holub v komentáři na serveru SeznamZprávy.cz na fakt, že politici chtějí před volbami rekordně zvyšovat penze, i když tuzemské ekonomice udělala tlustou „čáru přes rozpočet“ koronavirová krize.
08.08.2020 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Holub (57 článků)

Hejtman Čunek: Při dodržení opatření není důvod hromadné akce rušit

 
Jednání hejtmana Jiřího Čunka a ředitelky Krajské hygienické stanice Zlínského kraje Evy Sedláčkové se starosty obcí s rozšířenou působností, poslanci a senátory za Zlínský kraj se uskutečnilo na krajském úřadě.
08.08.2020 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (804 článků)

Tři měsíce do voleb v USA. Válka mezi Trumpem a správci sociálních sítí graduje

 
Do amerických prezidentských voleb zbývají necelé tři měsíce. Šéfovi Bílého domu Donaldu Trumpovi v době pandemie zkomplikovaly komunikaci s jeho voliči sociální sítě Facebook a Twitter. K mimořádným krokům proti americkému prezidentovi přikročily se zdůvodněním, že správci Trumpovy kampaně a oficiálního účtu porušili pravidla šířením dezinformací o koronavirové nákaze, píší Lidovky.
08.08.2020 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5118 článků)

Možná to byl útok! Libanonský prezident vytáhl šokující úvahu k výbuchu v Bejrútu

 
Při pátrání po příčinách výbuchu v přístavu libanonského hlavního města Bejrútu nevyloučil v pátek prezident Michel Aún možnost, že šlo o útok, informují Novinky.
08.08.2020 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Michel Michel (22 článků) , Michel Michel (22 článků) , Michel Michel (22 článků)

Jiří Paroubek: K desátému výročí vzniku Nečasovy vlády se nikdo nehlásí

 
Je to vcelku pochopitelné. Pravice vždy vsází na velkou schopnost veřejnosti zapomínat na její debakly, tak proč je zbytečně připomínat, že... Debaklem skončila na konci roku 2007 vláda V. Klause a půl roku poté se ve volbách do sněmovny ODS stala po ČSSD druhou nejsilnější stranou.
08.08.2020 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3848 článků)

Kriminalista z NCOZ. Kvůli spolupráci s Piráty dostal padáka z práce. Teď jim radí s programem

 
Kriminalista Jan Šmíd, kterého policejní Národní centrála proti organizovanému zločinu (NCOZ) propustila ze služby za to, že vykonával činnost ve prospěch politické strany, se vrátil k poradnímu stolu pirátské expertní skupiny pro vnitro a bezpečnost jako konzultant volebního programu, informují Novinky.
08.08.2020 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Šmíd (19 článků) , Jan Šmíd (11 článků)