Výborný (KDU-ČSL): Etická výchova se mnou a Michaelou Šojdrovou má smysl

 
Komentář na facebookovém profilu k etické výchově ve školách
12.11.2019 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Šojdrová (208 článků)

Respekt šíří fake news? Ozval se jeho bývalý šéfredaktor

 
Kauza nákupu televize Nova Petrem Kellnerem rozhádala i dva bývalé kolegy z magazínu Respekt. Tím prvním je bývalý šéfredaktor tohoto časopisu Vladimír Mlynář a tím druhým Marek Švehla, který tam dnes vykonává funkci zástupce šéfredaktora.
12.11.2019 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kellner (266 článků) , Vladimír Marek (40 článků)

Zemana a Klause kritizujeme, stejně tak můžeme i Havla! Vážím si ho, i když... Michal Šmarda velmi otevřeně

 
30 LET OD LISTOPADU 89 „Koho si nejvíce vážím, toho bych měl mít odvahu kritizovat. Lidé, kterých si nevážím, mi nestojí za kritiku,“ říká místopředseda sociálních demokratů a starosta Nového Města na Moravě Michal Šmarda k tomu, co se v posledních letech děje kolem osoby Václava Havla. Zdravá kritika je podle něj v pořádku. Sametovou revoluci prožil na Moravě jako student gymnázia. Po pádu komunismu měli Češi prý více klást důraz na morální stránku transformace, na právo, a že peníze se dají rozdělit na čisté a špinavé. Současně však jedním dechem dodává, že po bitvě je každý generálem... a nejdůležitější je, chyby otevřeně pojmenovat a poučit se.
12.11.2019 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5316 článků) , Václav Klaus (9509 článků)

Lidé mohou na Letné nahrát vzkaz Havlovi v jeho „revolučním“ autě

 
Lidé mohou o tomto víkendu na Letenské pláni v Praze nahrát vzkaz prvnímu porevolučnímu prezidentovi Václavu Havlovi o tom, jak společnost v posledních třiceti letech naložila se svobodou slova. Příležitost k tomu budou mít v automobilu Volkswagen Golf, v němž tehdejší disident prožil přelomové události roku 1989 i první měsíce v prezidentské funkci. Akci nazvanou Autodialog s Václavem Havlem připravili pořadatelé výstavy Komunikace 89 aneb státní převrat bez internetu.
12.11.2019 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5316 článků)

ODS slavila Listopad v Plzni. Fialu představili jako disidenta, ten se posmíval Čalfovi a Dubčekovi, s ním Benda a Žáček. A Baxa to v první řadě roztleskával

 
REPORTÁŽ Marián Čalfa jako „český“ Gorbačov. Estébácký důstojník, nyní komunistický poslanec Jiří Valenta špízoval a udával lidi. Konspirace jsou zlé a škodlivé. V ódéesce bylo jen pár komunistů... To zaznělo na besedě o 17. listopadu „s vůdci“ protestů – předsedou ODS Petrem Fialou, poslanci Markem Bendou a Pavlem Žáčkem, které proběhla v Plzni za účasti necelé padesátky, lidí, z větší části členů či sympatizantů občanských demokratů. Velkou kritiku sklidil Alexandr Dubček, který prý nepřekročil svůj stín kovaného komunisty, totálně v listopadu 1989 selhal a byl naprosto neaktivní, bažící pouze po úřadu prezidenta. V první řadě auditoria nechyběl ani plzeňský primátor a místopředseda ODS Martin Baxa a v zadní části sálu nenápadně postával senátor za ODS Pavel Karpíšek.
12.11.2019 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1454 článků) , Jiří Valenta (152 článků) , Marek Benda (540 článků) , Martin Baxa (73 článků) , Jiří Žáček (57 článků) , Jiří Marek (358 článků) , Jiří Fiala (148 článků) , Pavel Marek (241 článků) , Jiří Fiala (148 článků) , Jiří Marek (358 článků) , Pavel Marek (257 článků) , Pavel Fiala (102 článků) , Pavel Benda (2 články)

„Docela se nas…“ Klause ml. pochválil světoznámý Čech: Trikolóra by měla zbystřit

 
Světoznámý herní vývojář Daniel Vávra se nedávno na Facebooku rozhodl zeptat svých příznivců, jak by se dívali na jeho případnou kandidaturu do Senátu. Vávra rovněž dodal, že mu přišla konkrétní nabídka, a tak mapuje terén. Odpověď lidu byla celkem jasná – většina Vávrových fanoušků si jeho vstup do politiky přeje, nejvíce z nich pak vyjádřilo přání, aby to bylo v barvách Trikolóry Václava Klause ml. Vávra k tomu přidává svůj komentář, co bude dál. Klause mladšího hájí. A předpovídá jeho politickou budoucnost.
12.11.2019 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9509 článků) , Daniel Čech (63 článků) , Daniel Daniel (30 článků) , Daniel Daniel (30 článků) , Daniel Daniel (30 článků) , Daniel Daniel (20 článků) , Daniel Daniel (30 článků) , Daniel Daniel (30 článků) , Daniel Daniel (30 článků) , Daniel Daniel (30 článků)

A teď VIDEO: Je Pavlína Filipovská blbá? A ksichty Václava Klause

 
Václav Klaus už jako žáček dával ostatním najevo, že jsou blbí. Obzvláště spadeno prý měl na spolužačku Pavlínu Filipovskou. Někdejší pěvecká hvězda nyní ohromila internet svou pantomimou, kde předváděla výraz svého spolužáka, který byl prý už tehdy stejný, jako později na známkách.
12.11.2019 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9509 článků) , Pavlína Filipovská (52 článků)

Zeman oslaví 17. listopad doma. Zavzpomíná. Vzácnější než halasné burácení, kterého budeme svědky, řekl Ovčáček

 
Hradní mluvčí Jiří Ovčáček vystoupil na tiskové konferenci a popsal, jak prezident Miloš Zeman oslaví třicáté výročí sametové revoluce.
12.11.2019 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22849 článků)

Jan Hrušínský: Čekám, kdy na Hradě zakročí těžkooděnci. Ať jsou ParlamentníListy.cz v hledáčku tajných služeb

 
Ředitel Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský se netají tím, že stejně jako jeho tatínek Rudolf Hrušínský nehodlá mlčet k tomu, co se dnes v české společnosti děje. Především pod patronátem prezidenta Miloše Zemana se prý dějí tak strašné věci, že Hrušínský čeká, kdy konečně na Pražský hrad vtrhne komando těžkooděnců a udělá tomu přítrž. Stejně tak s napětím čeká, zda server ParlamentníListy.cz začnou hlídat české tajné služby.
12.11.2019 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Rudolf Hrušínský (228 článků) , Miloš Zeman (22849 článků)

Svatopluk Otava: „Diskuzi“ ve stylu vylučováním ze strany uznává ODS, ČSSD i KSČM

 
Svazáci Petra Fialy (ODS) se zbavili konkurenčního oponeneta Václava Klause ml. vyhazovem. Svazáci Jana Hamáčka (ČSSD) to zkusili s Jaroslavem Foldynou také, ale zatím to nevyšlo. Zkusí to jistě znova. Svazáci Vojtěcha Filipa mají bohaté zkušenosti a umějíto vzít více od podlahy. Hned v základních organizacích.
12.11.2019 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9509 článků) , Petr Fiala (1454 článků) , Jan Hamáček (1308 článků) , Vojtěch Filip (1188 článků) , Jaroslav Foldyna (530 článků) , Jaroslav Fiala (55 článků)