Czexit je dětinský? Klaus ml. se naštval a natočil VIDEO. Jde i o Okamuru

 
V českém parlamentu se asi nenajdou strany kritičtější k Evropské unii než hnutí SPD a Trikolóra. Ovšem nyní mezi jejich předsedy vypukl spor, jak proti EU správně postupovat. Klaus mladší označil jednostranný výstup z Evropské unie za dětinský a argumentoval tím, kolik do EU české firmy vyvážejí. Kvůli tomu ho Tomio Okamura nařkl, že mluví jako Petr Fiala a neliší se od ODS. A za toto obvinění schytal od Klause nařčení, že je spojencem EU, protože nehlasoval pro návrat před Lisabonskou smlouvu a chce si jenom udržet svých 10 % ve Sněmovně.
01.07.2020 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1660 článků) , Tomio Okamura (2315 článků)

Stíhejte nenávist! Witowská v den ,,dotýkací kauzy" mluvila s Bradáčovou. Babiš, Šlachta, Rath, všechno

 
V Interview ČT24 zasedla proti moderátorce Světlaně Witowské vrchní státní zástupkyně Lenka Bradáčová. Promluvila o kauze premiéra Nečase, konkrétně o tiskové konferenci, která proběhla po zajištění důkazů, a také o peripetiích s odsouzením Davida Ratha. Také o kauze Čapí hnízdo a případné reformě justice. A nakonec s moderátorkou mluvila o totalitě, Miladě Horákové a o tom, jak se na internetu šíří propaganda. "Já nabádám všechny kolegy, aby jakémukoliv podněcování nebo vyvolávání strachu, nenávisti, z jakýchkoliv důvodů, přikládali v této době mimořádný význam, protože pokud se stát neumí poučit z toho, co tu bylo, tak je odsouzen k tomu, aby chyby opakoval," varovala.
01.07.2020 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Milada Horáková (432 článků) , Světlana Witowská (307 článků) , David Rath (4563 článků)

Exministryně Kovářová: Manželství pro všechny? To nejde

 
Advokátka a spisovatelka Daniela Kovářová má za to, že homosexuálové a lesby mají mít stejná práva jako manželé, ale jejich svazek by se neměl nazývat manželstvím. Proč? Protože manželství považuje za svatý grál a byla by ráda, aby LGBT aktivisté respektovali i tento pohled a neprosazovali manželství pro LGBT komunitu na sílu.
01.07.2020 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Kovářová (217 článků)

Blb Zeman! Nebo skvělý Zeman? Opět horko, kvůli USA

 
Miloš Zeman na půdě ambasády Spojených států v Praze prohlásil, že heslo „Black Lives Matter“ neboli „Na životech černochů záleží“ je rasistické, protože každý lidský život je důležitý, nikoli jen životy černochů. Svým výrokem prezident opět vyvolal živou diskusi, ve které byl např. označen za „blba“.
01.07.2020 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23958 článků)

,,Lidé vezmou sami zbraně do ruky.” Diplomat Novotný k USA: Mládež také chtěla smrt Milady Horákové. V Číně zabíjeli profesory. Revoluce menšiny

 
ROZHOVOR Bývalý diplomat a dnes bezpečnostní analytik Jaromír Novotný hovoří o koronakrizi a především o současných nepokojích ve jménu boje proti rasismu. Podle něj jde o kulturní revoluci podobnou té v Číně nebo i u nás za komunismu, která teď v USA spěje k občanské válce, protože američtí policisté v řadě případů zklamali, takže ta prozatím mlčící většina vezme zbraně do rukou sama...
01.07.2020 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Milada Horáková (432 článků)

Bláha (ODS): Park má sloužit jako herní a relaxační zóna pro všechny generace

 
Přípravy na stavbu fotbalového stadionu pokračují, zastupitelé schválili správce stavby.
01.07.2020 04:35 |

podobné články

Osobnosti: Park Park (35 článků)

Chvilky vystavily vládě vysvědčení. Mezi známkami padla i jedna šestka

 
Zástupci spolku Milion chvilek pro demokracii si zahráli na učitele a v rámci školního roku udělili vládě Andreje Babiše (ANO) vysvědčení za druhé pololetí roku 2020, v němž hodnotí, jak si vedla v časech koronavirové krize. Podívejte se sami, za co kabinet od organizátorů protivládních demonstrací nasbíral jedničky, v čem „propadl“, nebo za co získal „zvláštní pochvalu“.
30.06.2020 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18702 článků)

Zeman na americké ambasádě opět přiložil pod kotel: Hlupáci. Ten slogan Black lives matter je rasistický

 
Prezident Miloše Zeman se na americké ambasádě při příležitosti oslav 244. výročí Dne nezávislosti USA, vyjádřil k heslu Black Live Matter- označil jej za „rasistické“. Zároveň se pustil do kritiky názorových vůdců spojených s protesty, informuje server iDNES.cz.
30.06.2020 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23958 článků) , Matter Matter (38 článků)

DVTV pozvala Pitharta a ten spustil: Havel prezident být nechtěl, vůbec. Klaus lezl všem na nervy. A Miloš Zeman nemluvil pravdu

 
Někdejší český premiér, předseda Senátu a vysokoškolský pedagog zavzpomínal na počátek 90. let minulého století, kdy se obnovovala česká demokracie. Prozradil, že Václav Havel tehdy vůbec nechtěl být prezident, Václav Klaus prý už tehdy svou arogancí lezl mnoha lidem na nervy, Miloš Zeman vystupoval jako liberál a začala se objevovat korupce. Sám jako předseda vlády čelil pokusu o úplatek.
30.06.2020 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5684 článků) , Václav Klaus (9921 článků) , Miloš Zeman (23958 článků)