Zaorálek se neudržel ve studiu. Všichni zůstali jako opaření. Pikantní útok na Koláře juniora

 
V druhé hodině Partie Terezie Tománkové na CNN Prima News proti sobě zasedli poslanec Jan Bartošek (KDU-ČSL), poslanec Ondřej Kolář (TOP 09), poslanec Jaroslav Bžoch (ANO) a místopředseda SOCDEM Lubomír Zaorálek. Zaorálek Ondřeji Kolářovi vyčetl, že jeho otec Petr Kolář, poradce prezidenta Pavla, pracuje pro společnost, která „pomáhá plnit peněženky Vladimira Putina“. A ve studiu zhoustla atmosféra. „To bylo nefér,“ řekl Bartošek směrem k Zaorálkovi. Ten ale trval na svém. A vyčetl EU, že vůči Ukrajině jedná pokrytecky. „Když má Rusko k dispozici pětkrát více dělostřeleckých granátů než Ukrajina, tak ta Ukrajina prostě nemůže vyhrát!“ zvolal.
25.02.2024 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (729 článků) , Lubomír Zaorálek (2871 článků) , Jaroslav Zaorálek (63 článků)

Rusnok tepal zemědělce: Menšina vydírá většinu společnosti. Dotací co nejméně

 
V pořadu Otázky Václava Moravce se odehrála diskuse poradkyně odborů Jany Maláčové, poradkyně premiéra a členky NERV Heleny Horské a bývalého premiéra Jiřího Rusnoka o protestech zemědělců a zejména o problému dotací. Rusnok problém s dotacemi v zemědělství vidí nejen jako problém České republiky, ale celé Evropské unie – „je to jeden z jejích strukturálních problémů“. Podle ekonomky Horské však v současnosti bez dotací zemědělství nemůže přežít.
25.02.2024 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Rusnok (1937 článků)

Juchelka udeřil na Jurečku: Kdo s vámi nesouhlasí, je dezolát! Vytváříte protiukrajinskou atmosféru

 
V Partii na CNN Prima New se střetli ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka (KDU-ČSL) se stínovým šéfem tohoto resortu za hnutí ANO Alešem Juchelkou. Hosté se shodli, že je třeba držet se principu: kdo nepracuje, ať nejí. Ale jinak na sobě nenechali nit suchou. Juchelka Jurečkovi vyčítal, že „honí zajíce, kteří spolu moc nesouvisejí“. Došlo i na průzkum agentury STEM, dle nějž dvě třetiny Čechů by si přály, aby válka na Ukrajině rychle skončila, a to i za cenu toho, že Ukrajina ztratí část svého území.
25.02.2024 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Juchelka (72 článků) , Marian Jurečka (1165 článků)

Jiří Paroubek: 69 % pro rychlé ukončení války na Ukrajině

 
Podle průzkumu agentury Stem si 69 % českých občanů přeje rychlé ukončení konfliktu na Ukrajině, a to i za cenu určitých územních ztrát ukrajinského území ve prospěch Ruska.
25.02.2024 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4777 článků)

Ministryně Černochová: Co všechno děláme s Petrem Fialou, aby se ruSSák nedostal až k nám domů

 
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k válce na Ukrajině.
25.02.2024 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6170 článků)

Digitálně mu uříznu hlavu... Nejdříve hrozby, pak výbuch ve studiu. Známý rabín a kritik Izraele v sobě

 
Genocida, nebo sebeobrana? Ve vyhrocené debatě o válce v Gaze, kterou moderoval slavný britský moderátor Piers Morgan, se utkal politolog a dlouholetý kritik Izraele Norman Finkelstein s vlivným rabínem Shmuleym, někdejším „duchovním poradcem“ zpěváka Michaela Jacksona, který se mimo jiné proslavil tím, že společně se svou dcerou prodává certifikované košer vibrátory. Rabín Shmuley v debatě přirovnal útok Hamásu 7. října k policejní vraždě Afroameričana George Floyda; stejně tak jako měli prý američtí černoši v roce 2020 právo pořádat protesty Black Lives Matter, mají teď Izraelci právo bombardovat Pásmo Gazy. Zatímco Finkelstein viní Izrael z vraždění palestinských dětí, podle rabína Shmuleyho by Palestincům bez židovského státu vůbec nebylo lépe. Vytkl jim mimo jiné netolerantní vztah k LGBT.
25.02.2024 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1764 článků) , Piers Morgan (41 článků) , Michael Jackson (97 článků) , Matter Matter (145 článků) , George George (880 článků) , George Norman (1 článek) , Norman Norman (8 článků)

Další rána pro Haleyovou. Trump ji suverénně porazil na její domácí půdě

 
Donald Trump v sobotním republikánském klání v Jižní Karolíně snadno porazil svou poslední významnější soupeřku Nikki Haleyovou. Přiblížil se tak republikánské nominaci do listopadových prezidentských voleb, uvedla agentura Reuters.
25.02.2024 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (6100 článků)

Fiala spustil občanské interpelace. A už odpovídá

 
Premiér Petr Fiala (ODS) nově zavedl na sociální síti tzv. „občanské interpelace“. Lidem odpovídá na důležité otázky, jež je pálí a které mu na sociálních sítích nejčastěji pokládají. První se týkaly otálení ohledně přijetí eura; podle Fialy by o tom měla rozhodovat příští vláda. Dále lidi zajímala cesta k energetické soběstačnosti, kdy premiér vzpomněl, co zanedbala vláda předchozí.
25.02.2024 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6170 článků)

„Ukrajina krvácí za nás.“ Z Brna vyletěla výzva evropským politikům

 
Akce připomínající druhé výročí od ruského vpádu na Ukrajinu se konaly nejen v Praze. Lidé si začátek stále probíhajícího válečného konfliktu připomněli rovněž v Brně, kam na akci, pořádanou s podporou brněnského ukrajinského konzulátu, dorazilo několik stovek lidí. „Ukrajina skutečně krvácí za nás,“ zaznělo. A představena byla výzva evropským politikům, žádající, abychom se zavázali k dlouhodobé finanční a materiální pomoci Ukrajině. Výzvu již podpořil i teolog Tomáš Halík.
25.02.2024 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Halík (606 článků)

„Až 17 milionů mrtvých po očkování proti covidu!“ Carlson po Putinovi vypustil další bombu

 
Publicista na volné noze Tucker Carlson natočil, po posezení u prezidenta Putina v Moskvě, další video. Tentokrát se věnoval očkování proti covidu a prezentoval ohromující čísla. Čísla, na nichž se podle svých slov snažil ukázat, kolik lidí vakcinace proti covidu zabila nebo trvale zmrzačila. A ptá se, proč podobná data neprezentovala i administrativa Joea Bidena, jež si udržuje přehled např. i o tom, „kolik transgenderových kardiochirurgů existuje“. A to není všechno…
25.02.2024 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Joe Biden (1075 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »