,,Po*ebaná hnojiva." ,,Nejezdi ve Ferrari!" Bohatý člen TOP 09 zažil Babiše. Dávno. Nenadává

 
Člen TOP09 a bývalý ředitel Komerční Banky Radovan Vávra byl hostem podcastu Insider na Infu. V pořadu se svěřil například se svým zážitkem s Andrejem Babišem. S ním se seznámil během obchodních jednání. „Radku, to není možné, když já jdu k tomu sedlákovi do maštale, tak tam jdu v předklonu, protože on kupuje ty mé pojebané hnojiva, tak tam nemůžeš jezdit ve Ferrari v červených topánkách proboha,“ měl říct Vávrovi Babiš. Radovan Vávra byl totiž jeden z prvních lidí v Praze, který měl své Ferrari. Připojil i zážitek s úplatky – Babiš prý nikdy nikoho uplácet nepotřeboval. Měl jiné přednosti.
03.08.2020 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18925 článků)

Ivan David: Kypr požádal Rusko, aby se ujalo role mediátora ve sporu s Tureckem, Francie nabídla vojenskou pomoc proti "třetí zemi"

 
Kyperský prezident Nikos Anastasiades telefonicky požádal ruského prezidenta Vladimíra Putina, aby pomohl přesvědčit Turecko, aby zastavilo své „nezákonné činnosti“. Rovněž zopakoval svou vůli pokračovat v rozhovorech o uskutečnitelném řešení kyperského problému. Podle kyperského deníku Ekathimerini šéf ruské federace slíbil, že „zasáhne proti porušení kyperských výsostných vod (VEZ)“.
03.08.2020 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (1514 článků) , David David (386 článků) , David David (282 článků)

Zaměřili se na mě, varuje Okamura. Skrytý záměr v celé Evropě, sdělil

 
ROZHOVOR Předseda hnutí SPD Tomio Okamura tvrdí, že hlavní tváře „vlasteneckých“ stran a hnutí čelí plošné cenzuře sociálních sítí v celé Evropě. Rovněž tvrdí, že na jeho profilu na facebooku mu mění algoritmus, aby jeho příspěvek měl co nejmenší dosah. „Jsou cenzurovány názory, které jsou nepohodlné globalistům, to znamená i globalistickým nadnárodním korporacím, jejichž cílem je naopak globální svět, aby mohli maximálně vydělávat. A naopak hlavním terčem jsou nejviditelnější, řekl bych, vlastenecké strany a jejich vedoucí představitelé,“ říká v rozhovoru Okamura ke smazání jeho kanálu na YouTube.
03.08.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2335 článků)

Kalousek: Jsem silná figura. Takže mám odpůrce. Chci Spojené státy evropské. Zde je pravda o STAN

 
Miroslav Kalousek se chystá stáhnout z vysoké politiky. Dělá to prý proto, že to chce udělat a nevymlouvá se, jako jiní, že by šlo o nějakou oběť. Do role oběti se často staví Andrej Babiš (ANO), kterého chce Kalousek porazit. Promluvil také o pravé povaze hnutí Starostové a nezávislí a o budoucnosti Evropské unie, jak by ji sám rád viděl.
03.08.2020 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18925 článků) , Miroslav Kalousek (7101 článků)

Železný z ČT: Xaver z něj má srandu. Nejprve FOTO, pak scéna s hostem

 
Do nového studia XTV přišel komentovat poslední zprávy také komentátor Info.cz Petr Holec. Označil Tomia Okamuru za pilota kamikaze ohledně jeho snahy vyvést Česko z EU a „tábor dobra“ za šiřitele totality. Došlo i na nový film Havel. „Já nevím, proč bych měl chodit na film o Havlovi, já jsem zažil Václava Havla,“ zhodnotil bývlaý reportér. Na závěr přišla na přetřes Zemanova dovolená a pověstný člun. Xaver navrhl, že by se na tuto atrakci mohly prodávat vstupenky a sportovní komentátoři z Kavčích hor by ji komentovali odborně. A pak přišlo na Jakuba Železného...
03.08.2020 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5757 článků) , Jakub Železný (60 článků) , Petr Václav (860 článků)

Letiště Praha: Letecká společnost Korean Air obnoví linku do Soulu

 
Letecká společnost Korean Air obnoví od 21. srpna 2020 provoz na lince mezi Prahou a Soulem. Jedná se tak o obnovení další dálkové linky z Letiště Václava Havla Praha.
03.08.2020 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5757 článků)

Staří mají myšlení z komunismu? Zbořil cituje Langšádlové ,,klasiky". Bude hledět

 
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA „Hlavně, že už existuje zase nový úřad, dokonce nadnárodní, který chce něco nařizovat „národům…“ Politolog Zdeněk Zbořil v dnešním Rozjezdu komentuje Istanbulskou úmluvu. „Jako občan ne zcela suverénního státu sice mohu souhlasit nebo protestovat, ale nikdo mne poslouchat nebude,“ uvedl. Politolog si všímá odchodu poslankyně z SPD, demonstrace na Staroměstském náměstí i diskuse kolem návštěvy premiéra Andreje Babiše u odběrového místa. „Když se nepovedlo Čapí hnízdo, udání do Bruselu, tak alespoň ta Bulovka,“ podotýká Zbořil. K propuštění českých občanů Miroslava Farkase a Markéty Všelichové z tureckého vězení uvedl: „Celé se to odehrávalo v režii tajných služeb, možná nejen dvou, a ty o svých aktivitách nerady mluví veřejně.“
03.08.2020 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18925 článků)

Nebráním se příliš vlastnímu nakažení. Vadim Petrov ostře ke COVIDu

 
Česká ekonomika zažila nejtvrdší pád ve své moderní historii. V porovnání s loňským rokem se ekonomika propadla o více než deset procent. Člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) má obavy, že odborníci netuší, co teď dělat. Prozradil, co hodlá dělat on sám. Nenechá se prý buzerovat.
03.08.2020 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Vadim Petrov (82 článků)

Vraždení Romů: Čaputová mluví, vy mlčíte, kárá Šídlo. Pak přišel Zahradil

 
Svět si v neděli připomněl oběti romského holocaustu. 2. srpen byl na památku stovek tisíc Romů povražděných za druhé světové války vyhlášen Památným dnem romského holocaustu. Slovenští politici si připomínali romské oběti na veřejných akcích, český prezident Miloš Zeman se na veřejnosti neobjevil a premiér Andrej Babiš odjel na dovolenou na Krétou. Komentátor serveru Seznam zprávy napsal, co si o tom myslí. V tu chvíli se ozval europoslanec Jan Zahradil (ODS)...
03.08.2020 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18925 článků) , Jan Zahradil (605 článků) , Miloš Zeman (24022 článků)

,,Ty hříčky lidi nebavěj.“ Týdny neklidu proti Zemanovi. Drahoš a kníže. O Jiřím Bartoškovi přitom v archivu leží nečekané zjištění

 
VZPOMÍNKY A PERLY Píše se rok 1998. Václav Klaus se potýká s obrovskou vnitřní krizí své ODS. Stranu, kterou zakládal, opustilo mnoho výrazných tváří a na pravici vyrostla nová nadějná konkurence. Zemi navíc v legendárním autobusu Zemák křižuje Miloš Zeman, předseda ČSSD, který tuší výjimečnou příležitost oplatit Klausovi dva roky starou porážku ve sněmovních volbách. Ani se tolik nediskutuje o tom, zda Klaus prohraje, ale spíše o kolik. Ve hře je všechno a občanští demokraté přemýšlí, jak z toho ven. A tak se před kameru staví Jiří Bartoška a další celebrity. Bartošku přitom lidé znali jako přítele Václava Havla. I proto je zajímavé, jaká slova při záchraně ODS v roce 1998 volil.
03.08.2020 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5757 článků) , Jiří Bartoška (674 článků) , Václav Klaus (9955 článků) , Miloš Zeman (24022 článků) , Jiří Havel (415 článků) , Jiří Havel (415 článků) , Jiří Drahoš (1159 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »