Nechá si Hamáček líbit všechno? Potopená ČSSD, zaznělo

 
Komentátor deníku Forum24 Jiří Sezemský se zaměřil na předsedu ČSSD a ministra vnitra Jana Hamáčka. Podle něj totiž Hamáček rezignoval a potápí ČSSD.
28.05.2020 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1829 článků)

To by byl zločin na Češích! Docent Ševčík tvrdě k otázce, zda máme platit dluhy jihu EU. Mají raději šetřit a opustit euro, říká

 
ROZHOVOR Evropská unie, bojující svorně proti globálnímu oteplování a za sociální stát? Docent Miroslav Ševčík, proděkan Národohospodářské fakulty VŠE v Praze, se podivuje nad provoláním Vladimíra Špidly, Anny Šabatové a dalších osobností, které taková představa nadchla. Na kolektiv autorů má Ševčík několik otázek. „Co to je důstojná mzda, kolik má činit?“ ptá se Ševčík s odkazem na skutečnost, že minimální mzda v Česku je několikanásobně nižší než ve Francii nebo v Německu. Zkušený ekonom se také tvrdě ohradil proti nejnovějšímu unijnímu nápadu na finanční pomoc jižním státům EU. „Jih eurozóny samozřejmě má šanci přežít. Ale musí si utáhnout opasky. A to se jim nechce,“ podotýká Ševčík. Dopustit, že bychom tyto dluhy měli platit my, by podle něj bylo zločinem.
28.05.2020 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Špidla (306 článků) , Anna Šabatová (490 článků)

Kdo se tady fláká? Bartoš ve Sněmovně vracel Hamáčkovi jeho slova

 
Poslanci se dnes sešli na mimořádné schůzi Sněmovny, aby zhodnotili počínání vlády v době koronavirové krize. Část opozice požaduje vznik zvláštní vyšetřovací komise, podle ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (za ANO) je vznik takové komise zbytečný. Stejný názor zastávají i KSČM a SPD. Podle předsedy Pirátů Ivana Bartoše se některé věci při zvládnutí krize povedly, jiné ale nikoliv. „Máme svědomí čisté,“ prohlásil poté Vojtěch.
28.05.2020 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (728 článků)

Udání starosty Koláře na Kláru Samkovou: ,,A co když o vaší ženě řeknou, že je tlustá k*áva?"

 
Starosta Prahy 6 Ondřej Kolář podal k Advokátní komoře ČR stížnost na advokátku Kláru Samkovou. Ta měla lživě poukázat na nacistickou minulost politikovy rodiny a ve svém vyjádření ho poškodit i dalším způsobem. Právník Petr Kolman se v komentáři pro ParlamentníListy.cz nad starostovým postupem podivuje. ,,Když instalatér Pepa Hadička řekne o Vaší ženě, že je např. „tlustá kráva“, tak místo oznámení na přestupkovou komisi či občansko-právní žaloby, podáte stížnost na Svaz instalatérů, i když tato Pepova zlá slovíčka nepadla v rámci výkonu jeho profese?" píše.
28.05.2020 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (524 článků)

Zahradil o Pavlu Novotném, Orbánovi a úspěchu Babiše. To zas bude křiku

 
Europoslanec Jan Zahradil v interview pro Info.cz s Michalem Půrem prozradil mnohé. Například to, že se Novotného snažil vyprovokovat. Ale intriky proti němu prý neprovozuje, jestli si ho strana dá na kandidátku podle něho záleží na těch, kdo budou dělat kampaň. Označil se za národovce, ale trochu jiného, než je Viktor Orbán. A vysvětlil, kde bere Andrej Babiš tolik hlasů.
28.05.2020 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18429 článků) , Jan Zahradil (589 článků) , Michal Novotný (64 článků) , Michal Novotný (61 článků)

Hana Lipovská: Přizvala jsem Janu Bobošíkovou, její zkušenosti se budou hodit. A nejen jí

 
Nově zvolená radní ČT, ekonomka Hana Lipovská, se na svém facebookovém profilu vyjádřila k vlastní volbě do rady. "Budeme potřebovat trpělivost, vytrvalost a odvahu, a především pokoru. Dobře vím, že drtivá většina zaměstnanců ČT pracuje poctivě a naplno, jen nejsou vždy vidět. A dobře také vím, že ti, kdo dnes truchlí, kdo jsou zděšeni, kdo jsou pobouřeni, kdo mají vztek, mnohdy dokáží pracovat řemeslně a fortelně, jen k tomu musí 'dostat příležitost'," uvedla Lipovská.
28.05.2020 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bobošíková (628 článků)

Lucie Šafránková: Pět poslanců by Karlu Maříkovou vydalo. Pravda se nedala. Prozatím

 
Sněmovna sice včera poslankyni SPD k trestnímu stíhání za její výroky o migrantech nevydala, ale hlubší otázky po podstatě spravedlnosti zůstávají. Svoboda projevu musí být i svobodou po projevu. Karla Maříková může být stíhána po skončení mandátu.
28.05.2020 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Karel Svoboda (588 článků)

„Ujasněte si to, jo? Máte odpovídat jinak. Jsme se dohodli, že řeknete něco jiného." Radnímu kraje přišel neuvěřitelný mail. Od novináře

 
Středočeský kraj pod vedením hejtmanky Jaroslavy Pokorné Jermanové (ANO) podal trestní oznámení za šíření poplašné zprávy na pracovnici záchranné služby Veroniku Brožovou. Ta v době vrcholící koronavirové krize poslala otevřený dopis, ve kterém upozorňovala na nedostatek ochranných pomůcek. To hejtmanka odmítá, proto se rozhodla realizovat právní kroky. Podle předsedy středočeské ČSSD Robina Povšíka je postup Jermanové politicky i morálně nepřijatelný.
28.05.2020 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (148 článků)

Líbezná tiskovka ODS a lidovců, kteří spolu kandidují na Ústecku: Mám radost, jsem velice rád, milujeme kraj, děláme to pro své děti, atd.

 
Občanští demokraté budou v podzimních krajských volbách v Ústeckém kraji kandidovat společně s KDU-ČSL. Lídrem kandidátky bude starosta Kadaně Jiří Kulhánek. Při pohledu na tiskovou zprávu, kterou redakce obdržela, je patrný společný rys: láska k místu a údajná změna.
28.05.2020 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kulhánek (37 článků)

U památníku atentátu na Heydricha: Propagace fašismu a pozměňování historie? Z malého doutnání může být požár, řekla příbuzná Jana Kubiše

 
REPORTÁŽ Dodnes jsme zde neviděli jediného představitele města Prahy a vlády, stěžoval si radní městské části Praha 8 Michal Švarc. Stalo se při pietní vzpomínce u příležitosti 78. výročí Operace Anthropoid, tedy atentátu na zastupujícího říšského protektora Reinharda Heydricha. Zato advokátka Dagmar Raupachová, příbuzná jednoho z hrdinných parašutistů Jana Kubiše, ParlamentnímListům.cz sdělila, že žádné okázalosti ke vzpomínce nepotřebuje.
28.05.2020 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kubiš (65 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »