Filmové premiéry: Vězeňská vzpoura a vznik závoďáku Ford GT40

 
Největší vzpoura ve vězeňské historii Československa, svět třicátníků v debutu Bohdana Karáska, vznik revolučního závodního auta Ford GT40, snímek navazující na Kubrickovo slavné Osvícení, kariéra založená na bezohlednosti jako zaručená vstupenka do basy, transformace čínské společnosti v průběhu tří dekád a dvojice nerozlučných kamarádů. Tento týden přináší osm filmových premiér včetně dokumentu zobrazujícího dopad lidstva na naší planetu.
13.11.2019 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Bohdan Karásek (4 články)

Filmové premiéry: Návrat Terminatora a aplikace přinášející smrt

 
Linda Hamilton a Arnold Schwarzenegger zpět ve svých ikonických rolích, devatenáctiletý mladík v protialkoholní léčebně, aplikace předpovídající zbývající čas do smrti, rozpadající se svět mladého ředitele oblastního divadla, návrat ikonické výstřední rodinky v animované podobě a tradiční ikonografie duchařských filmů. Tento týden přináší 8 filmových premiér.
30.10.2019 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Arnold Schwarzenegger (584 článků) , Linda Hamilton (4 články)

Filmové premiéry: Spider-Man čelící novým výzvám a městečko plné zombie

 
Spider-Man čelící novým výzvám ve světě, který se navždy změnil, ospalé městečko plné krvežíznivých zombie a romantická komedie plná nekorektního humoru s Charlize Theron a Sethem Rogenem. V tomto týdnu na nás čekají tři filmové premiéry.
24.10.2019 10:36 |

podobné články

Osobnosti: Charlize Theron (147 článků) , Seth Rogen (28 článků) , Man Man (179 článků)

Filmové premiéry: Nevšední cesta řidiče Uberu a rozzuření aligátoři toužící po krvi

 
Řidič Uberu na cestě za dopadením drogového dealera, hurikán otevírající nové cesty hladovým aligátorům, hudební ikona v dokumentu Rona Howarda, příběh dospívajícího Darka a jeho sestry z prostředí odloučené divočiny Lužických hor, animák z prostředí neznámé divoké planety, nezapomenutelné léto v Kalifornii devadesátých let a snaha o záchranu kariéry úspěšné moderátorky večerní talkshow. Tento týden přináší 7 filmových premiér a restaurovanou verzi legendárního Spalovače Mrtvol od Juraje Herze.
24.10.2019 10:36 |

podobné články

Osobnosti: Ron Howard (9 článků) , Juraj Herz (164 článků)

Jason Statham, nástupce Schwarzeneggera a Stallona slaví narozeniny

 
Svalovec Jason Statham oživil akční filmy v tomto tisíciletí jako málokterý herec. Právem je tak považován za přímého nástupce hvězd z 80. a 90. let, jakými byli Arnold Schwarzenegger, Sylvester Stallone, či Jean-Claude Van Damme. Víte, kde všude si zahrál a jaké role z něj udělali hvězdu? Přečtěte si jeho životopis, kde se dozvíte vše důležité z jeho dosavadního života.
24.10.2019 10:36 |

podobné články

Osobnosti: Sylvester Stallone (283 článků) , Arnold Schwarzenegger (584 článků) , Jason Statham (37 článků) , Claude Claude (3 články) , Jean Jean (4 články)

Zemřel herec, kaskadér a milovník zvířat, Zdeněk Srstka

 
Zdeněk Srstka, známý herec, kaskadér a moderátor pořadu o zvířatech Chcete mě?, podlehl ve věku 83 let dlouhé nemoci. Za svůj život se objevil ve stovkách televizních filmů a pořadů. Ve filmu Marečku, podejte mi pero! neustále pronášel legendární větu, "Hliník se odstěhoval do Humpolce".
24.10.2019 10:36 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Srstka (69 článků)

Filmové premiéry: Zběsilá akční podívaná a děsivě pekelné rituály

 
Akční jízda Dwayne Johnsona a Jasona Stathama, bizarní komedie o střetu sourozenců žijících naprosto odlišný život, jeden z největších dětských hitů současnosti v celovečerním filmu a podivné rituály tam, kde slunce nikdy nezapadá. Tento týden přináší 4 filmové premiéry.
24.10.2019 10:36 |

podobné články

Osobnosti: Jason Statham (37 článků) , Dwayne Johnson (50 článků) , Dwayne Johnson (22 článků) , Dwayne Johnson (1 článek)

Filmové premiéry: Marhoulovo nabarvené ptáče a striptérky v čele s Jennifer Lopez

 
Film Václava Marhoula, který začátkem září soutěžil na Mezinárodním filmovém festivalu v Benátkách, tým protřelých striptérek, kronika života příslušníků britské aristokracie v prvních desetiletích dvacátého století, animovaný příběh oblíbených figurek Playmobil a unikátní filmový zážitek od anglického režiséra Petera Stricklanda. Tento týden přináší 5 filmových premiér.
24.10.2019 10:36 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (765 článků) , Václav Marhoul (41 článků) , Peter Strickland (1 článek) , Jennifer Lopez (3 články)

Filmové premiéry: Návrat Johna Ramba a život rozvedených mužů

 
Sylvester Stallone ve své ikonické roli Johna Ramba, nelehký život rozvedených mužů, dobrodružství jednoho rozmazleného psíka, vesmírná mise zpochybňující samotnou podstatu lidské existence a snímek naplněný tragickým pozadím hrůz argentinské vojenské diktatury. Tento týden přináší šestici filmových premiér, včetně dokumentárního Sarkofágu pro královnu, režiséra Pavla Štingla.
24.10.2019 10:36 |

podobné články

Osobnosti: Sylvester Stallone (283 článků) , Pavel Štingl (6 článků) , John Rambo (8 článků)

Filmové premiéry: buranský Vandam a talentovaný Jiří Suchý

 
Tak trochu buranský chlapík s přezdívkou Vandam, příběh všestranně talentovaného Jiřího Suchého, Princ Krasoň v boji proti podivné kletbě a série nečekaných dobrodružství, plynoucích z nepříjemného deštivého počasí. Tento týden přináší 5 filmových premiér včetně fascinujícího vodního živlu ve výpravném dokumentu Viktora Kossakovského.
24.10.2019 10:36 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Suchý (224 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »