Filmové premiéry: Adolf Hitler jako imaginární přítel a tři podoby lásky

 
Trojice podob lásky v nové české komedii, Adolf Hitler jako nablblý imaginární přítel desetiletého chlapce, pátrání po rodinné minulosti, příběh zoufalé ženy odehrávající se v překrásné islandské krajině a revoluční pohled na krásu. Tento týden přináší pět filmových premiér a restaurovanou verzi jednoho z nejvýznamnějších českých filmových děl 30. let.
22.01.2020 10:11 |

podobné články

Osobnosti: Adolf Hitler (709 článků)

Filmové premiéry: Parodie na kriminálky a bombový útok na olympiádě v Atlantě

 
Česká komedie využívající klišé kriminálního žánru, dobrodružná plavba do neznáma, falešně obviněný z bombového útoku během letních olympijských her v Atlantě, návrat Mizerů v podání Willa Smitha a Martina Lawrence, po stopách smrti šéfa OSN Daga Hammarskjölda a kontroverzní téma vztahu starší ženy a mladého chlapce. Tento týden přináší sedm filmových premiér včetně dokumentárního filmu o nejplodnějším období života jednoho z největších českých hitmakerů, Karla Svobody.
15.01.2020 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Will Smith (135 článků) , Martin Lawrence (2 články) , Karel Svoboda (578 článků) , Will Smith (135 článků) , Will Smith (5 článků)

Orlando Bloom, miláček žen a dívek po celém světě slaví narozeniny

 
Britský herec Orlando Bloom, který právě dnes slaví své 43. narozeniny, si za svůj život zahrál spoustu významných rolí. Mezi ty nejvýznamnější, které jej katapultovaly na vrchol slávy patří postava Legolase v trilogiích Pán Prstenů a Hobit. Jako Willa Turnera jej znají fanoušci filmové série Piráti z Karibiku. Ve filmu Trója zase ztvárnil prince Parida, který byl příčinou Trojské války. Chcete se o této hollywoodské superstár dozvědět více, přečtěte si celou Orlandovu biografii.
13.01.2020 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Orlando Bloom (298 článků) , Will Turner (8 článků)

Filmové premiéry: Nebezpečí číhající v hlubinách a Daniel Craig v roli detektiva

 
Skupina vědců čelící nebezpečným hlubinám oceánu, filmové zpracování legendárního muzikálu Cats, příběh o snaze postavit se znovu na nohy, vyšetřování úmrtí autora tajemných detektivních příběhů, první celovečerní trikový film ze Slovenska, výlet na stařičkých mopedech s velmi omezenou rychlostí a medvědí bráchové na neplánovaném pravěkém dobrodružství. Tento týden přináší sedm filmových premiér.
08.01.2020 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Craig (330 článků) , Daniel Daniel (125 článků) , Daniel Daniel (125 článků) , Daniel Daniel (125 článků) , Daniel Daniel (125 článků) , Daniel Daniel (125 článků) , Daniel Daniel (125 článků) , Daniel Daniel (125 článků)

Filmové premiéry: Zasněžené Tatry a výpravy legendárního objevitele Amundsena

 
Řada romantických i komických situací v zasněžených Vysokých Tatrách, příběh legendárního objevitele Roalda Amundsena, superšpión a geniální vynálezce jako dokonale sehraný tým, šarmantní podvodníček lovící ženy na internetové seznamce a talentovaná malířka pracující na svatebním portrétu mladé dívky z bohaté rodiny. Tento týden přináší pět filmových premiér.
27.12.2019 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Roald Amundsen (6 článků) , Roald Amundsen (6 článků)

Marvel počesku? Seznamte se s Pérákem! Máme svoje superhrdiny i vlastního Stana Lee!

 
Na filmovém plátně se prohánějí Avengers, Spider-Man nebo Aquaman, tedy superhrdinové ze stájí amerických vydavatelských gigantů Marvel a DC, kteří ze svých oblíbených hrdinů těží miliardy dolarů. Ovšem ani Česko není v tomto směru pole neorané! Domácí komiksové vody v poslední době rozčeřil zejména spisovatel a scénárista Petr Macek (38)! Ten začal tvořit propojený komiksový vesmír z českých hrdinů tempem, za jaké by se nemusel stydět ani legendární komiksový guru Stan Lee (†95).
02.12.2019 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Stan Lee (50 článků) , Man Man (186 článků)

Filmové premiéry: Výpravná fantasy a Emilia Clarke ve vánoční romantické komedii

 
Zoufalka v asexuálním skřítkovském kostýmu, výpravná fantasy vycházející z bájí a mýtů o Valhalle, intimní a intenzivní příběh dospívání, jeden ze zakladatelů české loutkové animace, žárlivost vedoucí k plánu vraždy, svět autistických dětí a dospělých a mladý student v rukou uznávaného michelinského kuchaře. Tento týden přináší sedm filmových premiér.
27.11.2019 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Emilia Clarke (25 článků)

IFBB Diamond Cup poprvé v Praze

 
V pražském hotelu Hilton se 23. listopadu premiérově uskuteční mezinárodní soutěž ve fitness a kulturistice IFBB Diamond Cup Prague. Kongresová hala bude celý sobotní den hostit soutěžící 13 kategorií. Závodícím půjde nejen o body do světového žebříčku 2019 IFBB World Ranking, ale budou bojovat i o 17 IFBB Elite Pro Cards.
20.11.2019 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Diamond Diamond (5 článků)

Filmové premiéry: Vězeňská vzpoura a vznik závoďáku Ford GT40

 
Největší vzpoura ve vězeňské historii Československa, svět třicátníků v debutu Bohdana Karáska, vznik revolučního závodního auta Ford GT40, snímek navazující na Kubrickovo slavné Osvícení, kariéra založená na bezohlednosti jako zaručená vstupenka do basy, transformace čínské společnosti v průběhu tří dekád a dvojice nerozlučných kamarádů. Tento týden přináší osm filmových premiér včetně dokumentu zobrazujícího dopad lidstva na naší planetu.
13.11.2019 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Bohdan Karásek (4 články)

Filmové premiéry: Návrat Terminatora a aplikace přinášející smrt

 
Linda Hamilton a Arnold Schwarzenegger zpět ve svých ikonických rolích, devatenáctiletý mladík v protialkoholní léčebně, aplikace předpovídající zbývající čas do smrti, rozpadající se svět mladého ředitele oblastního divadla, návrat ikonické výstřední rodinky v animované podobě a tradiční ikonografie duchařských filmů. Tento týden přináší 8 filmových premiér.
30.10.2019 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Arnold Schwarzenegger (586 článků) , Linda Hamilton (4 články)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »