Kevin Spacey míří k soudu obviněn z pohlavního zneužívání osmnáctiletého mladíka

 
Státní zástupce z Massachusetts Michale O’Keefe podal žalobu na herce Kevina Spaceyho, který měl v roce 2016 sexuálně obtěžovat osmnáctiletého mladíka. Jeho matka Heather Unruhová tvrdí, že její syn opakovaně žádal herce, aby na něj nesahal. Ten však napomínání nedbal a strkal mu ruku do rozkroku. Hollywoodská hvězda přitom během Vánoc zveřejnila na Twitteru video vzkaz pro fanoušky.
31.12.2018 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Kevin Spacey (117 článků)

James Blunt se v novém roce stane filmovým hercem

 
Zpěvák James Blunt si v příštím roce splní sen a objeví se po boku Stephena Frye, Steva Coogana a Davida Mitchella v celovečerním filmu. Britský hudebník se stane filmovou hvězdou, po čem dlouhá léta touží. Režie satirického snímku o super bohatých se ujme Michael Winterbottom.
31.12.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Stephen Fry (15 článků) , James Blunt (48 článků) , Michael Winterbottom (4 články) , David Mitchell (4 články) , Michael Michael (1400 článků)

Beckhamovi si pořídili vlastní železnou oponu

 
Manželé Victoria a David Beckhamovi si pořídili vlastní železnou oponu včetně hlídky s cvičenými vlčáky. Ostnatým drátem obehnali své panství v Cotswolds, které se během podzimu stalo terčem útoku gangu zlodějů. K tomu investovali do moderních technologií a posílili rovněž kamerový systém a síť senzorů zachycujících pohyb.
31.12.2018 13:30 |

podobné články

Osobnosti: David Beckham (1055 článků)

Angelina Jolie nevyloučila kandidaturu na prezidentku USA

 
Herečka Angelina Jolie by mohla v budoucnosti usilovat o post prezidentky Spojených států. Hollywoodská hvězda totiž v rozhovoru pro BBC odmítla vyloučit, že o této alternativě uvažuje. Naopak přiznala, že ji změna životní dráhy Donalda Trumpa velmi inspirovala a mohla by ho následovat.
31.12.2018 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Angelina Jolie (2129 článků) , Donald Trump (4679 článků)

Princezna Margaret randila s obávaným gangsterem Bindonem, který ji uchvátil obřím pyjem

 
Jestli má princ William, budoucí britský král, vrásky z chování svého mladšího bratra Harryho a jeho neurozené manželky Meghan, pak se tomu jeho babička Alžběta II. zřejmě jen směje. Pokud si totiž připomene aféry své mladší sestry Margaret, rozhodně jí ta současná kolem Meghan přijde jako úsměvná epizodka. Princezna Margaret totiž v sedmdesátých letech měla milostné pletky s drogovým dealerem Johnem Bindonem, který žil zhýralým sexuálním životem a chlubil se na večírcích svým obřím pyjem.
30.12.2018 17:30 |

podobné články

Osobnosti: John Bindon (1 článek)

Robbie Williams bude stavět bazén v zahradě rukama. Zaplatí za to o 30 milionů navíc

 
Robbie Williams se radoval ze stavebního povolení na krytý bazén a posilovnu v zahradě svého londýnského domu předčasně. Jeho soused rocker Jimmy Page se mu snažil ve stavbě bránit. Obával se, že těžké stroje poruší statiku okolních historických domů. Radní Kensingtonu ale stavbu nakonec povolili. Ovšem, musí se provést rukama. Zpěvák samozřejmě na ní dřít osobně nebude, ale několikanásobně se mu prodraží, protože kopání a výstavba lidskýma rukama bude velmi nákladná.
30.12.2018 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Robbie Williams (539 článků) , Jimmy Page (17 článků) , Jimmy Williams (4 články)

Keira Knightley: Po prvních Pirátech z Karibiku jsem chtěla skončila s herectvím

 
Keira Knightley si už jako holčička přála být slavnou herečkou. Když se však prosadila v hollywoodských produkcích a natočila Piráty z Karibiku, zachvátil ji syndrom posttraumatické stresové poruchy z přemíry slávy. Nebyla na ni vůbec připravená. V péči psychologů pak dokonce zvažovala, že s herectvím skončí úplně.
30.12.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Keira Knightley (190 článků)

George Michael nemá ani dva roky po smrti náhrobní kámen

 
Ačkoli je to samotnému Georgi Michaelovi už asi úplně fuk, fanoušci tohoto slavného britského zpěváka se pohoršují nad faktem, že mu rodina ani dva roky po jeho smrti k hlavě hrobu neumístila pomník. Hudebník leží na hřbitově Highgate Cemetery v Londýně v jeho soukromé veřejnosti nepřístupné části, kam smějí jen příbuzní pohřbených. George zemřel na Boží hod ráno v roce 2016.
30.12.2018 10:30 |

podobné články

Osobnosti: George Michael (258 článků) , Michael Michael (1400 článků)

Justin a Hailey Bieber si pořídili k Vánocům štěně

 
Předčasně letos naděloval Santa Claus Hailey a Justinu Bieberovi. Dvojice se pár dní před Vánocemi pochlubila dárkem, který si společně pořídili. Slavní manželé si domů přivedli štěňátko, jemuž dali jméno Oscar Bieber.
29.12.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1503 článků)

Johnny Depp dostal oficiální vyhazov z Pirátů z Karibiku

 
Chvíli před Vánocemi producenti společnosti Disney oficiálně oznámili Johnnymu Deppovi, že jako kapitán Jack Sparrow ve filmové sáze Piráti z Karibiku končí. Producenti se chystají všechny díly přetočit s novým obsazením. Pětapadesátiletý Depp končí jako Sparrow po čtrnácti letech, za které si díky roli vydělal stovky milionů dolarů.
29.12.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (775 článků) , Jack Sparrow (73 článků)