Dvaapadesátiletý Vincent Cassel čeká dítě s jednadvacetiletou modelkou

 
Francouzská filmová hvězda Vincent Cassel se ve dvaapadesáti letech stane otcem třetího potomka. Jeho partnerka jednadvacetiletá modelka Tina Kunakey je těhotná. Čeká jejich první společné dítě. Vincent se stal Tininým manželem loni v srpnu.
03.01.2019 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Vincent Cassel (24 článků)

Ariana Grande: Do konce života už nepůjdu na rande

 
Bizarní předsevzetí do nového roku si stanovila zpěvačka Ariana Grande. Pětadvacetiletá hvězda pop music je evidentně v psychické nepohodě. Prohlásila totiž, že po rozchodu s Petem Davidsonem se rozhodla do konce života už s nikým nerandit. Ačkoli asi nikdo nevěří tomu, že tohle nevyzrálé a poněkud ukvapené rozhodnutí skutečně dodrží.
03.01.2019 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Ariana Grande (76 článků)

Kevin Spacey opil osmnáctiletého mladíka a lákal ho na svůj velký penis

 
Kevina Spaceyho na počátku ledna čeká soud. Státní zástupce z Massachusetts ho obvinil ze sexuálního obtěžování a fyzického zadržování proti vlastní vůli. Dopustit se toho měl na Williamu Littleovi, kterého v roce 2016 osahával proti jeho vůli. Mladíkovi tehdy bylo osmnáct. Aniž si Spacey ověřil jeho věk, naléval ho v průběhu večera whisky. V Massachusetts se ale smí pít až od jednadvaceti.
02.01.2019 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Kevin Spacey (117 článků)

Ricky Martin se stal před koncem roku otcem (FOTO)

 
Portorický zpěvák Ricky Martin si pořídil třetí dítě. Po dvojčatech Matteovi a Valentinovi má holčičku, jíž dal jméno Lucia. Sedmačtyřicetiletému hudebníkovi ji přivedla na svět náhradní rodička za úplatu. Že je trojnásobným otcem, se pochlubil fanouškům na Silvestra.
02.01.2019 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Ricky Martin (102 článků) , Ricky Valentino (2 články)

Manželka Gordona Ramsaye je těhotná a čeká jejich pátého potomka

 
Britská hvězda televizního vaření Gordon Ramsay prý dostal nejlepší dárek k Vánocům od manželky Tany. Oznámila mu, že je opět těhotná. Pokud se bude vše vyvíjet v pořádku, měla by letos porodit jejich páté společné dítě. Ramsayová přitom před dvěma roky potratila plod v pátém měsíci.
02.01.2019 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Gordon Ramsay (70 článků)

Abstinent Calvin Harris: Na turné jsem vypil dvě lahve whisky za večer

 
Dýdžej a zpěvák Calvin Harris tvrdí, že ještě v roce 2014 na svém světovém turné pil jako notorik. Za večer byl schopen do sebe obrátit dvě lahve whisky. Čtyřiatřicetiletý nejbohatší dýdžej planety však přestal pít úplně, díky abstinenci je dnes štíhlý a samý sval a šlacha. Tedy ještě víc, než býval v reklamě na spodní prádlo Emporio Armani.
02.01.2019 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Calvin Harris (70 článků)

Keira Knightley: Chtěla jsem mít penis jen proto, abych mohla čůrat na strom

 
Herečka Keira Knightley prý mužům nezávidí to, co jim visí a zavazí mezi nohama. Mít penis prý chtěla jen jednou, když si představovala, jaké by to bylo čůrat ve stoje na strom a moct mířit dovrchu či různými směry. Celý život je prý však spokojená s tím, že se narodila s vagínou.
01.01.2019 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Keira Knightley (190 článků)

Jennifer Lopez: Muži jsou křehčí a citlivější než ženy

 
Herečka a zpěvačka Jennifer Lopez má prý větší koule než leckterý muž. Hollywoodská hvězda randící s baseballistou Alexem Rodriguezem tvrdí, že většina mužů je křehčí a citlivější než většina žen. Ty pak prý musejí kolem jedinců se zvýšenou hladinou testosteronu našlapovat po špičkách, aby se jich kdečím nedotkly.
01.01.2019 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (765 článků) , Alex Rodriguez (50 článků)

Angelina Jolie: Děti rozhodně nechci mít slušně vychované

 
Angelina Jolie vychovává šest dětí. Tři z nich adoptovala, tři počala s Bradem Pittem, který se na výchově všech potomků podílí. Třiačtyřicetiletá slavná matka teď přiznala, že ona rozhodně nepěstuje ve svých dětech dokonalé středostavovské způsoby. Naopak je ráda, že jsou její potomci rebelové, mají vlastní názory a umějí odporovat a říkat nevhodné věci.
01.01.2019 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1729 článků) , Angelina Jolie (2129 článků)

Justin Bieber smí po pěti letech do Argentiny

 
Argentinské úřady zrušily zatykač na zpěváka Justina Biebera, který do jejich země nesměl od roku 2015 pod výhružkou, že bude ihned po překročení hranic zatčen, souzen a uvězněn. V roce 2013 měla ochranka na Justinův příkaz zmlátit fotografa Diega Pensou, který zpěváka a jeho gorily žaloval.
01.01.2019 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1503 článků)