Sestru Davida Beckhama vyšetřovala policie kvůli hrubému fyzickému násilí

 
Sestra bývalého fotbalisty Davida Beckhama umí pořádně bouchnout. Před šestatřicetiletou Joanne Beckham je potřeba mít se na pozoru, což už teď ví její bývalý partner a otec její dcery Kris Donnelly. Ten se totiž s Joanne pohádal, ta ho během hádky surově bila a mrštila mu ovládač do obličeje, takže skončil s podlitinou pod okem. Beckham se poté musela zpovídat kriminalistům.
07.01.2019 19:30 |

podobné články

Osobnosti: David Beckham (1055 článků)

Zayn Malik a Gigi Hadid se rozešli

 
Zayn Malik a Gigi Hadid se zřejmě přidali k řadě slavných párů, které do své vztahové dynamiky zařadily rozchody a velké návraty k sobě. Dvojice se totiž na konci roku podruhé rozešla. Podle přátel modelka opět nevylučuje, že by se po pauze ke slavnému britskému zpěvákovi vrátila.
07.01.2019 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Zayn Malik (111 článků) , Gigi Hadid (47 článků)

Ashton Kutcher: Chtěl jsem bratrovi darovat vlastní srdce

 
Jen dvojčata asi chápou, jak silné může být sourozenecké pouto. Herec Ashton Kutcher má dvojvaječné dvojče Michaela. Když jim bylo třináct, bratr málem zemřel na těžkou vadu srdce. Jediným řešením byla transplantace. Čekání na dárce bylo nebezpečné a pro rodinu náročné, že se Ashton jako chlapec chtěl obětovat a bratrovi darovat vlastní orgán.
07.01.2019 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Ashton Kutcher (451 článků)

Hugh Grant se před Vánocemi přestěhoval do domu za půl miliardy

 
Herec Hugh Grant sobě a rodině k Vánocům pořídil pompézní dárek. S manželkou Annou Eberstein a jejich třemi dětmi se přestěhovali do luxusního domu v Chelsea. Vyšel je v přepočtu na zhruba půl miliardy korun, v librách stál 17,5 milionu.
07.01.2019 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Hugh Grant (185 článků)

Kevin Spacey musí v pondělí k soudu osobně. Zastoupení advokáty nestačí!

 
Herec Kevin Spacey je hnán k soudu v Massachusetts kvůli obvinění ze sexuálního obtěžování a zadržování druhé osoby proti její vůli. Devětapadesátiletá hvězda Americké krásy se snažila před koncem roku tvářit, že je nad věcí. Fanoušky dokonce potěšila videoklipem, v němž netají víru, že se vrátí do seriálu Dům z karet. Nicméně Kevinovi teď spadl hřebínek. V pondělí, kdy má první stání, chtěl k soudu poslat jen své advokáty. Soudce ale jeho žádost zamítl a nařídil, že se musí dostavit osobně, jinak putuje rovnou do vazby.
04.01.2019 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Kevin Spacey (117 článků)

Syna Cindy Crawford v devatenácti zadrželi při řízení pod vlivem omamných látek

 
Syn modelky Cindy Crawford má smůlu. Presley Gerber má teprve devatenáct, takže nesmí za volant usednout se sebemenším množstvím alkoholu v krvi. V neděli 30. prosince ale řídil po konzumaci a byl zatčen a odvezen k výslechu policisty. Za řízení pod vlivem omamných látek se teď bude zpovídat.
04.01.2019 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Cindy Crawford (214 článků) , Cindy Crawford (198 článků)

Toni Braxton zrušila zásnuby a do roku 2019 vstoupila jako nezadaná

 
Rok 2018 byl prý náročným pro vztahy a ukončil všechno nepevné a nestabilní. Do roku 2019 tak bez zásnubního prstenu vstupuje zpěvačka Toni Braxton. Americká hvězda ho sundala a vrátila Bryanu Williamsovi, s nímž se tak rozešla.
04.01.2019 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Toni Braxton (29 článků)

Kanye West a Kim Kardashian si nechávají odnosit náhradní matkou další dítě

 
Kanye West a Kim Kardashian by chtěli chlapečka. Už třetího potomka ale Kardashian odmítla osobně nosit v děloze. Proto s manželem využili možnost uplatit si náhradní rodičku, jíž lékaři do dělohy umístili embryo počaté z jejich pohlavních buněk. Službu využívají podruhé ve snaze pořídit si čtvrtého potomka. A doufají, že z těhotenství vzejde chlapec.
04.01.2019 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (519 článků) , Kim Kardashian (1270 článků)

Olivia Newton-John: Zprávy o mé smrti jsou přehnané, daří se mi dobře

 
Herečka Olivia Newton-John se trpce dívá na zprávy o své smrti, které se v novém roce začaly šířit sociálními sítěmi. Proto na ně ihned reagovala přáním všeho dobrého a zdraví s tím, že ona se zatím umřít nechystá. I když stále bojuje s rakovinou prsu, daří se jí prý celkem dobře a vyhlídky nejsou špatné.
03.01.2019 19:30 |

podobné články

Osobnosti: John Newton (59 článků) , John Newton (58 článků)

Na Instagramu se objevila fotka s tetováním na obličeji Justina Biebera

 
Fanoušci Justina Biebera – mnozí zvolali, no konečně – se mohou kochat pohledem na zpěvákovo tetování na obličeji. Nechal si ho zhotovit loni v létě, a to na pravém spánku u konce obočí jemný nápis „grace“ – noblesa. Snímek hotové práce na Instagramu zveřejnil autor Jonathan Valenta známý jako tatér Jon Boy.
03.01.2019 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1503 článků) , Jon Jon (61 článků)