Kevin Spacey u soudu oplýval úsměvy, pak ho zastavila policie za překročení rychlosti

 
Herec Kevin Spacey se v pondělí 7. ledna v doprovodu svého advokáta dostavil k soudu v Massachusetts. Tam si vyslechl obvinění ze sexuálního obtěžování a zadržování druhé osoby proti její vůli. Devětapadesátiletá hvězda při příchodu k soudu, během stání i po něm oplývala úsměvy a prohlásila, že se cítí být nevinnou. Po odjezdu od soudu ale překročila rychlost a zastavila ji policie.
09.01.2019 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Kevin Spacey (117 článků)

Robert De Niro: Šovinistu Trumpa bych nehrál za nic na světě

 
Jedním z velkých kritiků Donalda Trumpa je herec Robert De Niro. Proti prezidentovi USA často hovoří a považuje ho za jednoho z nejnebezpečnějších šovinistů dneška. Pětasedmdesátiletá hollywoodská hvězda by prý ale Trumpa nehrála za žádný honorář a za žádných okolností.
09.01.2019 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4679 článků)

Mariah Carey se mimosoudně dohodla s bývalou manažerkou na vyrovnání

 
Bývalá manažerka Mariah Carey podala stížnost na svou klientku kvůli krácení finančních odměn a sexuálnímu obtěžování. Stella Bulochnikov Stolper ale nakonec dosáhla svého. Slavná zpěvačka zaplatila a dohodla se na urovnání kauzy mimosoudně.
09.01.2019 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Mariah Carey (462 článků) , Stella Stolper (1 článek)

David Beckham se stal prastrýcem

 
David Beckham urputně bojuje s projevy věku na svém obličeji a těle. Kosmetika, cvičení a zdravý životní styl jen stěží však zakrývají fakt, že otec čtyř dětí už oslavil třiačtyřicet let. Ačkoli pevně doufá, že ho jeho synové a dcera ještě dlouho neučiní dědou, stal se během Vánoc prastrýcem. Jeho neteř porodila prvního potomka.
09.01.2019 13:00 |

podobné články

Osobnosti: David Beckham (1055 článků)

Rami Malek poprvé veřejně potvrdil, že žije s Lucy Boynton

 
Film Bohemian Rhapsody přinesl Ramimu Malekovi nejen světovou slávu, ale také životní lásku. Tento týden přitom poprvé přiznal, že s kolegyní Lucy Boynton, která ve filmu hraje Mary Austinovou, v soukromí udržuje partnerský vztah.
09.01.2019 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Rami Malek (42 článků) , Mary Austinová (1 článek) , Lucy Boynton (3 články) , Mary Mara (397 článků) , Mary Mary (101 článků)

Joanne K. Rowling vysvětlila fanouškům Pottera, jak čarodějové kadí

 
Spisovatelka Joanne K. Rowling odmítá považovat defekaci neboli vylučování stolice či hovorověji kakání za společenské tabu. A tak se fanouškům Harryho Pottera nezdráhala vysvětlit, jak čarodějky a čarodějové vykonávají tuto potřebu, kterou musí denně vykonat i britská královna či Miss Universe. Jenže Pottter a další čarodějové to mají jednodušší. Uleví si kdekoli to na ně přijde. Ale exkrementy pak nechají rychle zmizet, aby odstranili důkaz.
09.01.2019 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Harry Potter (1377 článků) , Joanne Rowling (67 článků)

Penélope Cruz: Bojím se, že jsme s Javierem společně před kamerou příliš často

 
Herečka Penélope Cruz se objevila před kamerou s Javierem Bardemem poprvé v roce 1992 a to ve filmu Šunka, šunka. Vůbec by je prý tehdy nenapadlo, že se o dvacet let později stanou manželi. Od té doby spolu natočili už jedenáct snímků, z toho dva dokumentární. Španělská kráska se ale obává, že to nesmějí přehánět, aby nebyli ve filmech společně příliš často.
09.01.2019 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Penélope Cruz (236 článků) , Javier Bardem (125 článků)

Britney Spears přerušuje hudební kariéru, aby mohla pečovat o nemocného otce

 
Zpěvačka Britney Spears oznámila, že na neurčito přerušuje svou hudební kariéru. Její otec Jamie vážně onemocněl a ona o něj hodlá pečovat. Přerušení se týká také pravidelné koncertní scény v Las Vegas, kde Britney několikrát týdně vystupuje se svou show Domination.
09.01.2019 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Britney Spears (814 článků)

Jim Carrey na Zlatých glóbech představil novou partnerku Ginger Gonzaga

 
Projít se po červeném koberci v předvečer předávání Zlatých glóbů přišel také Jim Carrey. Na večeři nominovaných pořádanou v sobotu 5. ledna přivedl svou novou partnerku, kterou tam vůbec poprvé veřejně prezentoval. Šestapadesátiletá hollywoodská hvězda několik měsíců randí s kolegyní Ginger Gonzaga, s níž se potkal na natáčení seriálu K smíchu.
08.01.2019 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Jim Carrey (202 článků) , Ginger Gonzaga (1 článek)

Meghan Markle se stane patronkou britského Národního divadla

 
Královna se snaží pro vévodkyni ze Sussexu najít oficiální funkce, které by jí byly blízké a zpříjemnily jí povinnosti při zastupování státu. A tak ji v příštích dnech jmenuje patronkou britského Národního divadla. Bývalá herečka je z nové role nadšená a už se potkala s šéfem této kulturní instituce Rufusem Norrisem.
08.01.2019 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (684 článků) , Rufus Norris (1 článek)