Gwyneth Paltrow strávila líbánky ve třech s exmanželem

 
Velmi moderní pojetí rodiny provozují herečka Gwyneth Paltrow a zpěvák Chris Martin. I když se rozvedli, mají nové vztahy a hollywoodská blondýna dokonce nového manžela, tráví spolu spoustu času. Gwyneth dokonce britského rockera přizvala na své líbánky s manželem Bradem Falchukem.
11.01.2019 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Gwyneth Paltrow (335 článků) , Chris Martin (158 článků) , Chris Martin (159 článků) , Chris Martin (159 článků) , Brad Falchuk (27 článků) , Chris Martin (33 článků) , Chris Martin (30 článků) , Chris Martin (15 článků)

Kate Moss: I dnes jsem při každém focení hrozná trémistka

 
Modelka Kate Moss se pohybuje ve svém oboru jednatřicet let. Čtyřiačtyřicetiletá britská hvězda se ale nedokázala dodnes zbavit trémy. Při každém focení má nervy jako herečka, která jde na jeviště. A to navzdory tomu, že má za sebou zkušenosti, jaké jen hrstka jejích kolegyň.
11.01.2019 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Kate Moss (602 článků)

Satanistická církev gratulovala Christianu Baleovi k zisku Zlatého glóbu

 
Christian Bale získal Zlatý glób za roli Dicka Cheneyho ve filmu Vice. Při přebírání ceny hollywoodský herec vtipkoval o tom, že tohoto prohnaného politika, který zásadně ovlivnil úřad prezidenta USA George W. Bushe, zahrál věrohodně s pomocí samotného Satana. A naběhl si. Satanistická církev mu k ceně blahopřála a děkovala za upozornění na jimi uctívaného.
11.01.2019 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Christian Bale (89 článků) , Dick Cheney (58 článků) , George George (539 článků) , Dick Bush (3 články)

Charles Darwin zřejmě trpěl lymeskou boreliózou

 
Chronické a neléčitelné onemocnění trápilo většinu dospělosti slavného britského biologa Charlese Darwina. Oficiálního autora evoluční teorie trápily symptomy, které byly dlouho přičítány řadě různých onemocnění. Nejnovější hypotéza ale hovoří o lymeské borelióze. V době, kdy o antibiotikách lékaři neměli ani páru, decimovaly vědcovo zdraví bakterie přenášené klíšťaty.
11.01.2019 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Charles Darwin (16 článků)

Courteney Cox si je jistá, že našla toho pravého!

 
Herečka Courteney Cox věří, že její partner Johnny McDaid je tím pravým. Odvažuje se to tvrdit téměř po šesti letech vztahu, který ale před třemi roky poznamenal rozchod. Irský rocker chtěl vše naplno, ale hvězda seriálu Přátelé si pořád držela odstup. Proto se s ní rozešel. V tu chvíli jí došlo, o koho přišla svým strachem šlapat do toho na sto procent. S Johnnym se dali po několikatýdenní odluce zase dohromady a dnes už prý Courteney ví, že je pro ni tím pravým.
10.01.2019 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Courteney Cox (117 článků)

David Beckham se objevil na obálce slavného magazínu se zelenými očními stíny

 
Smaragdově zelené oční stíny si nechal na víčka namalovat sportovec David Beckham jako model obálky magazínu LOVE. Slavný britský metrosexuál se opět vtělil do role módního průkopníka a vzoru nejnovějších trendů. Na fotografii představuje také nové tetování, které má za levým uchem na krku.
10.01.2019 17:30 |

podobné články

Osobnosti: David Beckham (1055 článků)

Robbie Williams přestává kouřit, pomáhá mu vybarvování omalovánek

 
Zpěvák Robbie Williams se chce zbavit závislosti na nikotinu. Přestat kouřit se pokouší už poněkolikáté. Tentokrát mu jako jedna z terapií má pomoci vybarvování omalovánek. Britský hudebník denně usedá nejen s vlastními dětmi ke stolu, loví pastelky a tvoří barevné obrázky podle grafické předlohy.
10.01.2019 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Robbie Williams (539 článků)

Kurková v rudé. Takhle to slavné Češce slušelo na party

 
Karolína Kurková patří k nejznámějším a nejvyhledávanějším českým modelkám. A tak není divu, že se pravidelně objevuje na významných společenských akcích.
10.01.2019 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Kurková (389 článků)

Idris Elba pochválil Taylor Swift: Jako herečka se drží dobře

 
Taylor Swift je jednou z mnoha popových hvězd, které se vidí také v Hollywoodu. Americká zpěvačka svými prvními pokusy zatím neoslnila, možnost změnit to má v hlavní roli muzikálu Cats. Ten natáčí s britskými kolegy, mezi nimi třebas Idrisem Elbou. Jeho už svým hereckým talentem přesvědčila.
10.01.2019 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Idris Elba (52 článků) , Taylor Swift (306 článků)

Penélope Cruz v temné róbě. Jak se vám líbí?

 
Španělská kráska Penélope Cruz dorazila na udílení cen Zlaté glóby 2019 v elegantní tmavé róbě. A sklidila pochvalu nejen od módních kritiků.
10.01.2019 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Penélope Cruz (237 článků)