Kate Middleton slavila narozeniny bez Harryho a Meghan

 
Tak se zdálo, že Vánoce v Sandringhamu zahladí hádku mezi princi Harrym a Williamem a jejich manželkami Meghan a Kate do dějin minulého roku. A že ten nový začnou alespoň před médii vést v přátelštějším duchu. Jenže ačkoli se vévodkyně ze Sussexu se služebně starší vévodkyní z Cambridge na Boží hod vánoční před kamerami usmívaly jedna na druhou, ve skutečnosti se žádné přátelství nekoná. Kate totiž teď celému sváru nasadila korunu, když švagra Harryho a jeho ženu nepozvala na oslavu svých sedmatřicátých narozenin.
15.01.2019 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (979 článků)

Katy Perry: Jsem šťastná, že jsem se rozhodla pro Orlanda

 
Ačkoli byl jejich tříletý vztah také poznamenán dočasným krátkým rozchodem, jsou teď prý Katy Perry a Orlando Bloom velmi šťastným a také pevným párem. Britský hezoun o víkendu oslavil dvaačtyřicáté narozeniny. Americká zpěvačka mu k příspěvku na Instagramu gratulovala a napsala, že je šťastná, že se pro něj rozhodla.
15.01.2019 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Orlando Bloom (293 článků) , Katy Perry (581 článků)

Tom Hardy a Charlotte Riley přivedli na svět druhého společného potomka

 
Herec Tom Hardy má třetího potomka. Jeho partnerka Charlotte Riley přivedla na svět druhé společné dítě, jehož pohlaví a jméno jsou zatím v utajení. Stejně tak před veřejností a médii skrývali dlouho těhotenství, které prozradilo až Charlottino vystouplé břicho na premiéře Tomova filmu Legenda.
15.01.2019 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Tom Hardy (81 článků) , Charlotte Riley (8 článků) , Tom Hardy (70 článků)

Správci Jacksonovy pozůstalosti zuří. Na Sundance míří dokument zpovídající dětské oběti zneužívání

 
Správci pozůstalosti Michaela Jacksona zuří. Na festivalu nezávislých filmů Sundance v Utahu totiž budou premiérově promítat dokument Leaving Neverland, který se zabývá zpěvákovou pedofilií. Dokumentaristé přiměli k výpovědi dva muže, kteří byli podle svých slov jako malí chlapci králem popu sexuálně zneužíváni.
14.01.2019 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1683 článků)

Johnny Depp mimosoudně vyřešil žalobu, kterou proti němu podali dva bodyguardi

 
Johnny Depp má o jednu soudní tahanici méně. Raději zaplatil tučnou sumu, aby umlčel dva své bývalé bodyguardy Eugena Arreolu a Miguela Sancheze, kteří ho obvinili z porušování pracovního zákoníku a ohrožování drogami. Ačkoli původně hollywoodský herec obvinění odmítal a vyhrožoval protižalobou, nakonec vše vyžehlil dohodou o finančním odškodnění.
14.01.2019 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (775 článků) , Johnny Sanchez (2 články)

Dwayne Johnson: Vychováváme generaci křehulí, která za vším hledá nenávist

 
Hollywoodský svalovec Dwayne Johnson je nešťastný ze současné generace mladých. Podle nich demokracii deformují a zneužívají při chorobné přecitlivělosti. Kdokoli totiž dnes s mladými nesouhlasí a vyjádří nesouhlas s ní, je hned nenávistný člověk neboli hater. Podle hvězdy akčních filmů je tento přístup cestou do pekla.
14.01.2019 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Dwayne Johnson (51 článků) , Dwayne Johnson (23 článků)

Harry Styles randí s touhle kráskou

 
Zpěvák Harry Styles má novou lásku. Poslední měsíce se sbližoval s modelkou Kiko Mizuhara a v novém roce spolu začali randit. Japonskou krásku žijící v USA potkal při návštěvě Tokia. Pak tam za ní začal častěji létat a do vlasti jejích předků se zamiloval.
14.01.2019 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Kiko Mizuhara (1 článek) , Harry Styles (143 článků)

Daniel Craig začal nový rok přísnou dietou

 
Herec Daniel Craig začal nový rok přísnou dietou a suchý bude mít nejen leden. Protože se musí dostat rychle do skvělé fyzické formy, nesmí pít ani kapku alkoholu a vyhýbá se všemu příliš bohatému na sacharidy a nasycené tuky. Letos totiž padesátiletého Brita čeká natáčení další, v jeho případě už poslední bondovky.
14.01.2019 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Craig (328 článků)

Colin Farrell: Vykašlete se na kritiku, jedině tak najdete své štěstí

 
Herec Colin Farrell nepije, nekouří a je šťastnější než kdykoli předtím. Za vše vděčí tomu, že ve svém přístupu k životu změnil určité hodnoty. Přestal se méně obávat toho, co si o něm myslí druzí, a neřeší jejich kritiku. Tím se zbavil psychického tlaku, začal se ze života radovat, a najednou přestal potřebovat „pomocníky“ alkohol a nikotin.
13.01.2019 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Colin Farrell (106 článků) , Colin Farrell (105 článků)

Joanne K. Rowling: Většinu bdělého času prožívám ve fiktivních světech

 
Jedna z komerčně a čtenářsky nejúspěšnějších autorek dneška Joanne K. Rowling přiznala, že většinu času svého života vlastně není přítomna v realitě. Naopak její mozek odchází do fiktivních světů magie, kouzel a nadpřirozených bytostí. Zřejmě proto byla schopna vytvořit romány o Harrym Potterovi a další knihy s tak složitými zápletkami a dějovým vývojem.
13.01.2019 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Harry Potter (1378 článků) , Joanne Rowling (67 článků)