Rihanna žaluje vlastního otce kvůli zneužití jejího jména

 
Zpěvačka Rihanna, vlastním jménem Robyn Fenty, žaluje svého otce Ronalda Fentyho kvůli tomu, že pro název své společnosti používá příjmení Fenty. Ona totiž jako první začala toto příjmení používat pro svou značku kosmetiky Fenty Beauty. Americká hvězda tvrdí, že otcova Fenty Entertainment se tváří jako její agentura a snaží se tedy na její slávě tržit.
17.01.2019 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Beauty Beauty (53 článků)

Charlie Sheen oslavil rok totální abstinence

 
Herec Charlie Sheen slaví. O víkendu otevřel láhev limonády a přiťukl si s blízkými na rok své abstinence. Totální očistu bez alkoholu a drog zahájil přesně před rokem. Střízlivět začal s pomocí Anonymních alkoholiků, jejichž skupiny pravidelně celý uplynulý rok navštěvoval. Abstinenci považuje za jedno ze svých velkých vítězství.
16.01.2019 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Charlie Sheen (469 článků)

Cristiano Ronaldo prodává dům v Manchesteru, prodělá na tom osmnáct milionů

 
Když byl Cristiano Ronaldo členem týmu Manchester United, koupil si v anglické metropoli dům za 3,9 milionu liber. Teď luxusní nemovitost prodává. Ale se ztrátou 645 tisíc liber – více než osmnácti milionů korun.
16.01.2019 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Cristiano Ronaldo (485 článků)

Lady GaGa soutěží s Angelinou Jolie o roli Kleopatry

 
Studio Sony chce natočit životopisný snímek o královně Kleopatře. Egyptskou vládkyni z prvního století před naším letopočtem měla ztvárnit Angelina Jolie. Dlouho byla favoritkou pro roli, ale po úspěchu ve filmu Zrodila se hvězda se stává horkou kandidátkou také Lady GaGa. A tak čeká obě slavné ženy souboj v konečném konkursu.
16.01.2019 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Angelina Jolie (2133 článků)

Tom Cruise chystá další pokračování Mission: Impossible

 
Herec Tom Cruise slaví úspěch s filmem Mission: Impossible – Fallout. Byl nejen velmi výdělečný v kinech, ale chválila ho i kritika. To slavného hollywoodského filmaře a jeho produkční tým inspirovalo k pokračování v příbězích tohoto druhu. Proto společnost Paramount Pictures prozradila, že už chystá další dvě pokračování s pořadovými čísly sedm a osm.
16.01.2019 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (948 článků)

Těhotná Meghan jen září. A prozradila, že do porodu už jí mnoho nezbývá!

 
Manželka britského prince Harryho Meghan Markle pokračuje v plnění svých „královských povinností“ i přes rostoucí bříško.
16.01.2019 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (686 článků)

Herec Allen Leech se oženil

 
Herec Allen Leech, který ve filmu Bohemian Rhapsody ztvárnil milence a manažera Freddieho Mercuryho, se na počátku roku oženil. Do manželství se snoubenkou Jessikou Blair Herman vstoupil 5. ledna na samotném konci Vánoc.
16.01.2019 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Freddie Mercury (252 článků) , Allen Leech (3 články)

Hughu Grantovi vykradli auto a sebrali mu scénář i s poznámkami

 
Herec Hugh Grant zuří. Jeho luxusní vůz vykradli. Bohužel mu vzali také scénář, který má plný poznámek a nápadů ke své nejnovější roli. Krom toho zmizely i zdravotní karty jeho dětí, které teď můžou dostat do rukou média. Britská hvězda proto žádá veřejnost o pomoc při pátrání po zlodějích.
15.01.2019 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Hugh Grant (185 článků)

Chris Pratt požádal o ruku dceru Arnolda Schwarzeneggera

 
Herec Chris Pratt se chce oženit. Požádal o ruku Katherine Schwarzenegger, dceru Arnolda Schwarzeneggera, a ona jeho nabídku přijala. Dvojice informovala fanoušky o rozhodnutí vstoupit společně do manželství na Instagramu. Randit spolu přitom začali na jaře minulého roku.
15.01.2019 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Arnold Schwarzenegger (586 článků) , Chris Pratt (35 článků)

Raketa Elona Muska vypadá jako z komiksu o Tintinovi

 
Lidé na sociálních sítích si tento víkend utahují z Elona Muska. Ten totiž na Twitteru zveřejnil současnou podobu své rakety Starship, s níž chce vyrazit na Mars. Jenže uživatelům této sociální sítě přijde jako kopie rakety z komiksu o Tintinovi z padesátých let minulého století.
15.01.2019 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Elon Musk (97 článků)