Brad Pitt randí s Charlize Theron

 
Sean Penn si zahrál na dohazovače a Hollywood má nový senzační pár. Brad Pitt začal randit s Seanovou bývalou Charlize Theron. Je to první vážná známost pětapadesátiletého otce šesti dětí po rozchodu s Angelinou Jolie, která byla jeho druhou manželkou.
21.01.2019 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1735 článků) , Angelina Jolie (2135 článků) , Charlize Theron (149 článků) , Sean Penn (215 článků)

Rihanna chce založit vlastní módní dům

 
Šéf francouzského konglomerátu Moët Hennessy Louis Vuitton devětašedesátiletý Bernard Arnault přivítal touhu zpěvačky Rihanny založit vlastní módní dům. Barbadoská pěnice chce proniknout do světa vysoké módy a konkurovat značkám Chanel, Gucci, Prada a dalším. Právě nejbohatší Evropan a milovník umění jí má k tomu pomoci.
21.01.2019 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Bernard Arnault (3 články) , Louis Vuitton (95 článků)

Lee Daniels chystá film o gay superhrdinovi potírajícím homofobii

 
Režisér, producent a scénárista Lee Daniels vytvořil gay superhrdinu SuperBitch, který se stal internetovou senzací. Pár komických videí černošského svalovce v růžových kozačkách, který bojuje s homofobií, ho však stálo tisíce žadonících fanoušků, kteří chtějí akrobata Dremona Coopera vidět na plátnech kin v celovečerním snímku. A Daniels už připravuje produkci.
18.01.2019 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Lee Daniels (9 článků)

Manželé Bieberovi si vystrojí svatbu na Justinovy narozeniny

 
Zpěvák Justin Bieber bude mít v pátek 1. března pětadvacáté narozeniny. O víkendu bude slavit nejen je. S manželkou Hailey se domluvili, že první březnové dny uspořádají svatební oslavu pro rodinu a přátele. Manželi se stali 13. září minulého roku, ale k uzavření sňatku nikoho nepozvali. Veselit se tedy budou půl roku po vstupu do manželství.
18.01.2019 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1503 článků)

Na Spice Girls čas neměla, teď Victoria Beckham točí internetový seriál

 
Návrhářka Victoria Beckham se odmítla připojit k ostatním členkám skupiny Spice Girls kvůli letošnímu turné. Tvrdila, že kvůli svému podnikání v módě nemá na nic jiného čas. Jenže britská hvězda je individualistka a chce se věnovat jen vlastním projektům v showbyznysu. Začala pro své fanoušky natáčet „komediální“ seriál, který bude vysílat na svém kanále YouTube. Komika přitom spočívá v tom, že se Victoria rozplývá nad tím, jak je úžasná a slavná.
18.01.2019 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Victoria Beckham (850 článků)

Dcera Ewana McGregora: Můj otec je kretén

 
Nebývale ostře se vyjádřila k Ewanu McGregorovi jeho nejstarší dcera Clara. Britský herec předloni opustil její matku Eve Mavrakis kvůli mladší kolegyni Mary Elizabeth Winstead. Eve se snaží celou dobu tvářit hrdě, ale dcery otcovu zradu nepřijaly. A nejstarší Clara už loni o Mary Elizabeth prohlásila, že je to lidský odpad. Teď o svém vlastním otci napsala, že je to kretén, když opustil jejich matku.
18.01.2019 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Eve Mavrakis (15 článků) , Mary Mara (397 článků) , Mary Mary (101 článků)

Nejmenší a největší penisy v Hollywoodu. Jak jsou na tom oblíbení herci?

 
Když režisér Steve McQueen v roce 2011 požádal Michaela Fassbendera, aby se v jedné z prvních scén filmu Stud prošel před kamerou z koupelny zcela nahý, rodák z Německa ani na chvíli nezaváhal. Kývl. Nemá co skrývat. Má totiž největší penis v Hollywoodu, tak ať ho všichni vidí. A viděli. Magazín Mr. Man teď prohlédl osm tisíc scén, v nichž slavní herci ukazují svá přirození. Michael vyhrál jako ten „největší“. Mezi nejmenšími jsou naopak miláčci Leonardo DiCaprio či Jude Law.
17.01.2019 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Jude Law (201 článků) , Michael Fassbender (52 článků) , Michael Michael (1403 článků) , Man Man (182 článků)

James Franco vyžehlil mimosoudně žalobu se svým studentem

 
Herec James Franco raději mimosoudně pomocí finančního vyrovnání vyžehlil žalobu, kterou proti němu podal loni na jaře Ryan Moody. Ten totiž viní slavného filmaře, že se ho snažil okrást. Nejprve mu jako svému studentovi zadal za úkol adaptaci románu, ale za scénář mu zaplatil pouhých pět tisíc dolarů. A pak ho vyšachoval z produkce úplně. Moody zažaloval Franka, který se s ním po dohodě s advokáty raději vyrovnal mimosoudně.
17.01.2019 19:30 |

podobné články

Osobnosti: James Franco (99 článků) , Ryan Moody (1 článek)

Herec John Cleese: Anglickou zimu bych nepřežil

 
Herec John Cleese nemá rád zimní podnebí Britských ostrovů. Každý rok tak v lednu vyráží za teplem do Karibiku, kde se snaží s depresí z dlouhých zimních nocí bojovat vitaminem D a sluníčkem, které čerpá do zásoby. A podobný recept, který si však může dovolit především díky nemalému jmění, doporučuje všem svým spoluobčanům.
17.01.2019 17:30 |

podobné články

Osobnosti: John Cleese (49 článků)

Paris Jackson je hospitalizována na psychiatrii

 
Paris Jackson už nezvládá boj s těmi, kdo odmítají jako ona slepě adorovat Michaela Jacksona. Zatímco ona se svého otce stále snaží líčit téměř jako antického boha, deset let po smrti popového krále vyplývají nepěkná fakta o jeho povaze a chování. Nejnověji je líčí dokumentární film, který promítnou premiérově na slavném festivalu nezávislých snímků Sundance. V něm totiž vystupují dva muži, které měl Jackson pohlavně zneužívat jako malé chlapce. Paris boj proti tomuto větrnému mlýnu nezvládla a skončila na psychiatrické klinice, kde se bude snažit zbavit závislostí a mentálních problémů.
17.01.2019 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1683 článků) , Paris Jackson (138 článků) , Paris Jackson (144 článků)