Joan Collins trvalo tři roky, než překonala smrt milované sestry

 
Před třemi roky musela herečka Joan Collins pochovat mladší sestru Jackie. Zemřela ve věku osmasedmdesát roků na následky rakoviny prsu. Teprve nyní však pětaosmdesátiletá hvězda seriálu Dynastie dokáže hovořit o Jackie bez bolesti. Truchlení jí zabralo tři dlouhá léta.
28.11.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Joan Collins (75 článků) , Jackie Collins (17 článků)

Bono Vox: Po ztrátě hlasu jsem si připadal jako kastrát

 
Němečtí fanoušci skupiny U2 byli ze zářijového koncertu v Berlíně zklamaní. Zpěvák Bono Vox totiž v průběhu přišel o hlas. Jeho kolegové se domnívali, že mu vadí kouř, který na stadionu produkovaly speciální efekty. Nicméně osmapadesátiletý frontman byl incidentem těžce otřesen. Dokonce to přirovnává k pocitu, jako by ho někdo v tu chvíli vykastroval.
27.11.2018 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Bono Vox (46 článků)

Modelka Eva Herzigová: Drogy jsem nikdy nebrala

 
Modelka Eva Herzigová se na podzim objevila v reklamě na spodní prádlo Yammamay. V pětačtyřiceti letech v ní předvedla postavu dívky, jako by ani neměla za sebou tři těhotenství a porody. Litvínovská rodačka by se syny ráda objela celý svět, aby jim mohla ukázat rozličné kultury. Než se stala matkou, po rozvodu s hudebníkem Tikem Torresem, spekulovalo se o tom, že trpí anorexií a bere drogy. Eva to teď ale v rozhovoru ostře popřela.
27.11.2018 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Eva Herzigová (429 článků)

Gwyneth Paltrow pozvala na Díkuvzdání Dakotu Johnson

 
Gwyneth Paltrow a Chris Martin světu ukazují, jak vypadá fungující moderní rodina. Čtyři roky po rozchodu a každý s novými partnery – Gwyneth dokonce podruhé vdaná – dokážou společně trávit Díkuvzdání. Nejrodinnější svátek v americké kultuře prožili v zájmu dětí spolu. A s nimi i jejich partneři, Gwynethin manžel Brad Falchuk a Chrisova partnerka herečka Dakota Johnson.
27.11.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Gwyneth Paltrow (333 článků) , Chris Martin (157 článků) , Chris Martin (158 článků) , Dakota Johnson (65 článků) , Chris Martin (158 článků) , Brad Falchuk (27 článků) , Chris Martin (32 článků) , Chris Martin (29 článků) , Chris Martin (14 článků)

Drea de Matteo chce odnosit dítě Johnu Barrowmanovi

 
Herec John Barrowman se účastní britské reality show I’m A Celeb, v jejímž rámci musí přežívat s dalšími slavnými osobnosti na exotickém ostrově. V rámci natáčení na sebe celebrity vystavené tíživým životním situacím často vyzradí ledasco. Krom toho, že John rád vystavuje na odiv své přirození při sprchování, prozradil, že mohl mít dítě s Dreou de Matteo.
27.11.2018 13:30 |

podobné články

Osobnosti: John Barrowman (3 články)

Beckhamovic sídlo se pokusil vykrást gang drogových dealerů

 
Manželé David a Victoria Beckhamovi jsou vyděšení. Jejich venkovské sídlo se totiž letos už podruhé pokusil někdo vykrást. V druhém případě policie podezřívá z činu rodinu drogových dealerů, která objíždí Spojené království a krom jiného se živí i loupežemi. Dotyčný gang je ale nebezpečný a britská policie je viní také z vražd.
27.11.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Victoria Beckham (848 článků)

Princ Harry se kvůli neshodě s bratrem Williamem stěhuje do Windsoru

 
Měla to být bratrská idyla britské královské rodiny. Princ William a princ Harry měli se svými manželkami a dětmi sdílet Kensingtonský palác, v němž žila jejich matka princezna Diana. Po rozsáhlé rekonstrukci William obsadil největší apartmán a Harry jako svobodný mládenec se usadil v zahradním domě. Po svatbě s Meghan Markle jim ale začal být mládenecký příbytek malý a chtěli přesídlit do křídla paláce. Jenže to vedlo k potyčce s Williamem a dosud svorně vystupující bratři se raději rozstěhují. V rámci zachování dobrých vztahů se Harry trvale přesune do Windsoru, kde mu královna věnovala dům Frogmore Cottage.
27.11.2018 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (673 článků)

Miuccia Prada dostane ocenění za Vynikající úspěchy v oblasti módy

 
Italská návrhářka Miuccia Prada míří na 10. prosince do Londýna. Zúčastní se tam výročního předávání cen Fashion Awards 2018 a převezme z rukou pořadatelů jednu z nejcennějších trofejí za Vynikající úspěchy v oblasti módy pro rok 2018.
27.11.2018 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Miuccia Prada (3 články)

Siri od Applu několik hodin ukazovala penis na otázku, kdo je Donald Trump

 
Uživatelé virtuálního asistenta Siri společnosti Apple zřejmě valili oči na výsledky vyhledávání otázky „Kdo je to Donald Trump“. Aplikace jim totiž krom korektních textových informací ukázala na prvním místě obrázek penisu. IT oddělení Applu to velmi rychle vyřešilo a výsledky vyhledávání už správně nabízejí fotku obličeje prezidenta USA.
26.11.2018 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4606 článků)

Justin Bieber na Instagramu potvrdil, že je ženatý

 
Ačkoli podzimní mlhy ještě neustoupily mrazivé zimě, Justin Bieber konečně přestal mlžit ohledně manželství s Hailey Baldwin. Jak už zmínil její strýc Alec na konci září, vzali se třináctého dne toho měsíce. Novomanželé to dlouho popírali, ale Justin teď na Instagramu poprvé otevřeně napsal, že je ženatý.
26.11.2018 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1497 článků) , Hailey Baldwin (54 článků)