William a Kate nebudou trávit Vánoce s královnou, aby se vyhnuli Meghan a Harrymu

 
Britská královna Alžběta II. opět učinila výjimku z tradice své rodiny a pozvala na Vánoce do Sandringhamu osobu, která není členkou britské královské rodiny. Dotyčnou je Doria Radlan, matka vévodkyně ze Sussexu, rozené Meghan Markle. Manželka prince Harryho ale není oblíbenkyní v rodině a doslova vystát ji nemůžou princ William a jeho manželka Kate, kteří s ní sdílejí Kensingtonský palác. Neshody mezi oběma rodinami vedly Harryho k tomu, že se s Meghan stěhuje do Windsoru. A William s Kate se teď rozhodli strávit Vánoce s Middletonovými, Kateinou rodinou, aby nemuseli snášet Meghan v Sandringhamu. Loni jim totiž její otřesné chování stačilo.
04.12.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (673 článků) , Kate Kate (138 článků)

Priyanka Chopra a Nick Jonas jsou manželé

 
Herečka Priyanka Chopra a hudebník Nick Jonas se v sobotu 1. prosince stali manželi. Dvojice od středy prošla svatebními rituály podle tradice indického státu Rádžasthán, v němž také v sobotu proběhl křesťanský sňateční obřad v západním stylu. Ve středu předcházela tradiční hinduistická rituální modlitba pudža.
04.12.2018 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Nick Jonas (34 článků) , Priyanka Chopra (20 článků)

Robbie Williams si zazpíval s Take That

 
Zpěvák Robbie Williams zakopal válečnou sekyru s Garym Barlowem a přidal se ke skupině Take That na jejich vystoupení během finálového večera poslední řady britské soutěže X Factor. Robbie několik týdnů seděl v porotě tohoto pořadu se svou manželkou Aydou Field.
04.12.2018 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Robbie Williams (535 článků) , Gary Barlow (44 článků) , Ayda Field (102 článků)

Jackie Chan: Za prostitutky jsem rozházel celé jmění

 
Akční herec a mistr bojových umění Jackie Chan nemá problém vytvořit mediální skandál. Když neprosazuje své homofobní názory, kvůli kterým s ním nekomunikuje jeho lesbická dcera, pak otevřeně hovoří o svém vlastním sexuálním životě, který rozhodně nezapadá do představy konzervativního člověka. Čtyřiašedesátiletý Chan vydává vlastní životopisnou knihu, v níž přiznává, že rozházel miliony za prostitutky, hazard a opulentní večeře s přáteli.
03.12.2018 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Jackie Chan (48 článků)

Andrew Garfield sbalil zpěvačku Ritu Oru

 
Herec Andrew Garfield prý randí se zpěvačkou Ritou Oru. Kosovskou Albánku sbalil nedávno a jejich vztah je prý velmi čerstvý. Že to mezi nimi jiskří více, než je běžné mezi přáteli, si všimli také na předávání divadelních cen deníku Evening Standard v Londýně. Hollywoodská hvězda prý poprvé po rozchodu s Emmou Stone zažívá skutečnou zamilovanost.
03.12.2018 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Emma Stone (49 článků) , Andrew Garfield (25 článků)

Megan Fox přiznala, že stále miluje Shiu LaBeoufa

 
Herečka Megan Fox poprvé otevřeně přiznala, že chodila s kolegou Shiou LaBeoufem v době, kdy byla ve vztahu s Brianem Austinem Greenem. A Shiu prý stále miluje. Dvaatřicetiletá kráska, která s manželem Brianem vychovává tři společné syny, se potkala s Shinou v roce 2007 a 2009 při natáčení Transformerů. Ačkoli to tehdy tajili, dnes přiznává, že spolu v té době žili intimně.
03.12.2018 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Megan Fox (302 článků) , Megan Fox (301 článků)

Macaulay Culkin žádá fanoušky, aby mu vybrali prostřední jméno

 
Letos o Vánocích bude Macaulay Culkin opět promlouvat k českým divákům jako chlapeček Kevin ve filmech Sám doma. Osmatřicetiletý herec se od role sice snaží distancovat, ale díky ní vděčí tomu, že má na sociálních sítích miliony sledujících. Ty teď požádal, aby mu pomohli s výběrem prostředního jména. Současné irsky znějící Carson se mu totiž nelíbí.
03.12.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Macaulay Culkin (111 článků)

Angelina Jolie a Brad Pitt se konečně dohodli na péči o děti. Kdo ustoupil?

 
Advokáti zastupující Brada Pitta a Angelinu Jolie v jejich rozvodovém řízení potvrdili oficiálně médiím, že se tito bývalí partneři mimosoudně dohodli na péči o šest společných potomků. Dojít k souhlasu mimosoudně doporučovali rodičům psychologové a sociální pracovníci. Ti také trvali na tom, aby podmínky dohody zůstaly veřejnosti utajeny právě kvůli nejlepším zájmům dětí.
03.12.2018 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1716 článků) , Angelina Jolie (2116 článků)

Hailey Bieber přiznala, že se nemůže dočkat vlastních potomků

 
Zpěvák Justin Bieber a modelka Haily Bieber rozená Baldwin už netají, že jsou manželi. Dvaadvacetiletá kráska začala vdané příjmení používat také na sociálních sítích a přestala zcela používat to rodné. Mladá dvojice ale rozhodně nepatří ke střednímu proudu dneška, který se svatbou a zakládáním rodiny čeká většinou až na období kolem třicítky či po ní. Hailey je totiž připravená na děti už teď.
03.12.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1497 článků) , Hailey Baldwin (54 článků)

Sylvester Stallone navždy končí jako Rocky Balboa

 
Sylvester Stallone přiznal, že se ve dvaasedmdesáti už necítí na roli Rockyho Balboy, který z něj v sedmdesátých letech učinil mezinárodní filmovou hvězdu. Legendárního boxera tak hollywoodský svalovec už nikdy hrát nebude. Oznámil to fanouškům v klipu, který pro ně natočil.
03.12.2018 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Sylvester Stallone (281 článků) , Rocky Balboa (18 článků) , Rocky Balboa (8 článků)