Jennifer Aniston: Matka mě nutila líčit se od třinácti

 
Herečka Jennifer Aniston neměla snadné dospívání s ohledem na mindráky. Její matka se totiž živila modelingem a tudíž ji neustále upozorňovala na to, aby se snažila vypadat co nejdokonaleji a nejpřitažlivěji. Hvězda seriálu Přátelé kupříkladu byla napomenuta už ve třinácti, aby se patřičně nalíčila, když šla na nákup potravin do samoobsluhy.
11.12.2018 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (752 článků)

Amber Heard má údajně s Elonem Muskem nádherné přátelství

 
Herečka Amber Heard tvrdí, že po rozchodu s Elonem Muskem mezi nimi nezůstala žádná pachuť či negativní energie. Po roce randění se s ní šéf společnosti Tesla rozešel, ale ona se dokázala povznést a udržuje s ním prý „nádherné přátelství“ založené na společných hodnotách.
10.12.2018 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Elon Musk (96 článků) , Amber Heard (145 článků)

Robbie Williams: Určitě se zase připojím k Take That

 
Po společném vystoupení během finálového večera britské soutěže X Factor se zpěvák Robbie Williams odhodlal oznámit, že se příští rok na koncertech skupiny Take That připojí ke Garymu Barlowovi, Howardu Donaldovi a Marku Owenovi. Navíc naznačil, že se pokusí přilákat do skupiny Jasona Orangeho, který comeback ale zatím odmítá.
10.12.2018 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Robbie Williams (539 článků) , Mark Owen (21 článků) , Gary Barlow (44 článků) , Jason Orange (4 články) , Howard Donald (5 článků) , Mark Williams (15 článků)

Kevin Hart Oscary uvádět nebude. Diskvalifikovaly ho homofobní příspěvky na Twitteru

 
Sexuální menšiny nemůžou zapomenout Kevinu Hartovi jeho nechutné komentáře na Twitteru, které zveřejnil před deseti lety. Používal slovo gay jako urážku a do homosexuálů se nemístně navážel. Když devětatřicetiletý komik oznámil, že bude uvádět předávání Oscarů v roce 2019, americká LGBTQ komunita se začala bouřit. Akademie proto Harta raději stáhla.
10.12.2018 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Kevin Hart (9 článků)

95 procent vesmíru je vyplněno temnou hmotou s antigravitační silou

 
Poprvé o existenci temné hmoty a temné energie hovořil na počátku minulého století Albert Einstein. Sám však posléze tuto teorii zpochybnil jako nesmysl. Další astrofyzikové však koncept rozváděli i následně a poprvé se vážně o temné hmotě jako „opaku“ pozitivní hmoty s gravitační silou debatovalo v devadesátých letech minulého století. Vědci z Oxfordu tvrdí, že teorie o zvláštním temné tekutině ve vesmíru jsou pravdivé. Tento protipól hmoty působící gravitační silou přitom vyplňuje pětadevadesát procent vesmíru a je hnací silou jeho rozpínání.
10.12.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Albert Einstein (78 článků)

Penélope Cruz se stala tváří protikožešinové kampaně společnosti PETA

 
Společnost PETA prosazující etické zacházení se zvířaty získala pro svou kampaň proti pravým kožešinám další slavnou tvář. Herečka Penélope Cruz s radostí oznámila, že se stala ambasadorkou daného projektu. K PETA se přitom připojila podruhé, poprvé svou tvář společnosti propůjčila v roce 2012.
10.12.2018 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Penélope Cruz (236 článků)

Rachel Weisz: Už jsem dorodila

 
Britská herečka Rachel Weisz prý více dětí manželovi Danielu Craigovi nedá. Jejich první společný potomek je tedy také tím posledním. Hvězda žijící trvale v New Yorku se přiznala, že jí dva vlastní potomci stačí a že rozhodně nechce žádné další dítě. Není divu, to poslední rodila v osmačtyřiceti letech, bylo to letos v září a na svět přišla dcera.
10.12.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Rachel Weisz (58 článků)

Supermodel David Gandy se stal otcem

 
Nejslavnější a nejlépe placený model současnosti David Gandy se stal otcem. Osmatřicetiletý Brit má holčičku Matildu se svou přítelkyní baristkou Stephanie Mendorosovou. Ta jejich dcerku porodila minulý týden, teprve tento se ale David se šťastnou zprávou podělil i s ostatními.
10.12.2018 11:30 |

podobné články

Osobnosti: David Gandy (5 článků)

Ariana Grande se nedostane na instagram svého ex. Nekompromisně jí bloknul

 
Zpěvačka Ariana Grande se v září zhroutila kvůli sebevraždě bývalého partnera Maca Millera. Nezvládl to její snoubenec Pete Davidson, který se v minulosti také pokusil vzít si život, a v říjnu zrušil zasnoubení. Vztahy mezi partnery, kteří chtěli vstoupit do manželství, se ale od té doby dost vyhrotily. Pete teď Arianu zablokoval na svém profilu na Instagramu.
06.12.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Ariana Grande (76 článků) , Mac Miller (5 článků)

Harry Potter a zájem o okultismus zvýšil počet případů pro exorcisty

 
Katolická církev výrazně posílila počet odborně proškolených exorcistů. Papež František si nedávno postěžoval, že kvůli oblibě okultismu výrazně přibylo posedlých démony. Američtí katoličtí biskupové ale tvrdí, že za nárůst případů pro exorcisty může také literární magie a zvláště knihy o Harrym Potterovi. Lidé se inspirují a pokoušejí se čarovat. Pouštějí se však do černé magie, jíž přivolají temné síly. A jen v USA za posledních dvacet let přibylo případů pro exorcisty o 1 700 procent.
06.12.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Harry Potter (1377 článků)