Victoria Beckham loni prodělala 300 milionů

 
Victoria Beckham se po deseti letech snažení ve světě módy konečně dočkává uznání. Ale ocenění kreativního úsilí ještě neznamená, že je její značka úspěšná také komerčně. Bez manžela Davida a jeho tučných finančních injekcí by musela dávno zavřít krám. Každoročně se její manko zvyšuje. A loni prodělala více než deset milionů liber – asi 300 milionů korun.
19.12.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Victoria Beckham (850 článků)

Lewis Hamilton rozzuřil občany rodného města. Je to špinavá díra!

 
Městečko Stevenage asi padesát kilometrů na sever z centra Londýna je malebnou obcí skýtající občanům vše, co k životu potřebují. Jistě, není to metropole typu Londýn či Manchester, ale také to není žádná ospalá díra pro sociální případy. Nicméně Lewisi Hamiltonovi narostl pršáček a kvůli miliardám na kontě si zvykl na jiná měřítka hodnocení kvality. A tak teď při předávání cen televize BBC prohlásil, že pochází ze slumu, tedy ze špinavé čtvrti nuzných chatrčí. Občany Stevenage rozzuřil a požadují omluvu.
19.12.2018 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Lewis Hamilton (506 článků)

Jennifer Lopez souložila v karavanu během natáčení

 
Herečka Jennifer Lopez rozhodně nepatří k ženám, pro něž není sex důležitý. Odříct si ho při silné touze umí jen málokdy, a tak se jí jednou stalo, že to na ni přišlo mezi scénami během natáčení. Užila si s tehdejším partnerem přímo ve svém karavanu, kam se chodila převlékat a odpočívat.
18.12.2018 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (766 článků)

James Bond je dávno neplodný, tvrdí nizozemský lékař

 
Ačkoli se snaží tvůrci filmů o Jamesi Bondovi tohoto nezničitelného agenta představovat jako svůdníka a samce, jemuž do postele skočí ochotně téměř každá sukně, je to neplodný jedinec trpící mnoha pohlavními chorobami. Tvrdí to nizozemský lékař, který pečlivě probádal a sečetl počet milenek a především zranění, jimiž agent 007 prošel.
18.12.2018 17:30 |

podobné články

Osobnosti: James Bond (592 článků)

Meghan Markle se bude muset klanět před princem Williamem a jeho rodinou

 
Pověst Meghan Markle v posledních týdnech dost poškodily zprávy o jejím chování v Kensingtonském paláci a mimo zraky veřejnosti. Ačkoli při oficiálních setkáních a veřejných projevech dokáže tato herečka vystřihnout milou dámu, jednat a pracovat s ní je prý hotové peklo. Chová se jako primadona a očekává, že se k ní budou ostatní chovat jako ke královně. Tou navíc nikdy nebude. Meghan prý vadí, že si z ní na zadek nesedla ani manželka prince Williama rozená jako Kate Middleton. Jenže až William usedne na trůn, z Kate bude královna a Meghan před ní bude muset dělat pukrle a poklonit se jí na znamení úcty.
18.12.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (978 článků) , Meghan Markle (685 článků)

Jamie Oliver: Manželka chce šesté dítě

 
Jamie Oliver je typický chlap. Sice má pocit, že je hlavou rodiny, ale krkem, který jí otáčí, je rozhodně jeho manželka Jools. Ta prý uvažuje nad tím, že pošesté otěhotní. Slavný kuchař může zabránit zplození dalšího potomka jedinou cestou. Že s ní nebude vůbec spát. Jenže to by nesměl být sex jeho velkou slabostí.
18.12.2018 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Jamie Oliver (117 článků)

Princ William a Kate vydali sladkou rodinnou pohlednici k letošním Vánocům

 
Jestli něco princ William a jeho manželka vévodkyně Catherine umějí, pak hrát na city svých poddaných. Nejeden z nich si totiž povzdechne nad sladkou roztomilostí jejich nového rodinného portrétu, který vydali jako svou oficiální vánoční pohlednici. Pětičlenná rodinka září štěstím v přírodní scenérii a samozřejmě srdce diváka upoutají především usměvavé rozkošné děti – princové George a Louis a princezna Charlotte.
18.12.2018 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Louis George (7 článků) , Catherine George (19 článků) , George George (538 článků) , Kate Kate (175 článků)

Michaela Maurerová porodila dceru

 
Herečka Michaela Maurerová se stala trojnásobnou maminkou. Teprve před pár dny si pořídila kočárek a dnes už je miminko na světě. Děvčátko se jmenuje Emma a přišla na svět včera v Hořovické porodnici. Maminka si vybrala kočárek, který zrzkám jako je Míša moc sluší.
17.12.2018 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Maurerová (177 článků)

Královna před deseti lety: Kate Middleton je naprosto nepřijatelná, protože nepracuje

 
Když bylo britské královně Alžbětě II. dvaaosmdesát a její vnuk princ William jí oznámil, že zřejmě požádá o ruku neurozenou Kate Middleton, projevila velmi málo nadšení. To znamená, že svému vnukovi a budoucímu králi naznačila, že jeho volba je pro ni nepřijatelná. Nikoli však kvůli nedostatečně urozenému původu, ale protože jako středostavovská dceruška nepracovala a žila si za peníze rodičů v bytě za dva miliony liber. A deset let poté patří vévodkyně Kate ke královniným největším oblíbencům.
17.12.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (978 článků)

Meghan Markle zakázala princi Harrymu tradiční svatoštěpánský hon na zajíce a bažanty

 
Vévodkyně ze Sussexu alias Meghan Markle je vegetariánkou dlouhodobě prosazující zásady humánnějšího chování lidí vůči zvířatům. Odsuzuje tak jakékoli zbytečné utrpení zvířat, za které také považuje postřelení lovné zvěře při honu. A tak princ Harry stejně jako loni ani letos nevyrazí s rodinnými příslušníky na tradiční svatoštěpánský lov zajíců a bažantů.
17.12.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (685 článků)