Matka Meghan Markle odmítla pozvání na Vánoce u britské královny

 
Britská královna Alžběta II. učinila výjimku z tradice a pozvala na Vánoce do Sandringhamu osobu, která není členkou královské rodiny. Matka Meghan Markle však nabídku účastnit se svátků na norfolkském panství odmítla. Zřejmě kvůli vlastnímu pohodlí se rozhodla raději zůstat v USA.
21.12.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (684 článků)

Jason Momoa: Když se ostříhám, manželka mě opustí

 
Herce Jasona Momou krom zmasilé postavy a uhrančivého pohledu grázla proslavila také vlnitá hříva po lopatky. I když devětatřicetiletý rodák z Havaje uvažoval o tom, že by své hlavě dopřál odlehčení a kratší pažit, neudělá to. Bojí se, že ho pak opustí manželka Lisa Bonet.
21.12.2018 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Lisa Bonet (7 článků) , Jason Momoa (15 článků)

Paris Hilton odmítá vrátit zásnubní prsten za pětačtyřicet milionů

 
Paris Hilton je šperky posedlá jako straka. A přestože je dolarovou multimilionářkou, podobně jako krkavcovitý pták se chová. Jak se nějakého klenotu zmocní, odmítá se ho vzdát. A nechce tak vrátit zásnubní prsten za pětačtyřicet milionů korun, který přijala jako slib, že si vezme herce Chrise Zylku. Jenže dvojice zásnuby zrušila a rozešla se. Chris, který musel prsten zaplatit, chce šperk zpět. Straka Hilton ale tvrdí, že ho nikdy nevydá.
21.12.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Paris Hilton (607 článků) , Chris Zylka (8 článků)

Miley Cyrus si na Liamu Hemsworthovi nejvíce cení toho, že to umí s penisem

 
Zpěvačka Miley Cyrus na Instagramu reagovala na dotazník profilu SourPsycho, který se odvážil tvrdit, že žádný muž nemá všech pět pohromadě. Americká hvězda tvrdí, že její partner – australský herec Liam Hemsworth – má. A vyjmenovala pět nejlepších vlastností, kterých si na něm cení. Na prvním místě uvedla, že to dobře umí s penisem.
20.12.2018 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Miley Cyrus (891 článků) , Liam Hemsworth (163 článků)

Známá modelka přiznala, že byla milenkou Woodyho Allena už v šestnácti

 
Rozdmýchat těsně před Vánocemi skandál kolem Woodyho Allena se rozhodla modelka Babi Christina Engelhardt. Vystoupila teď s prohlášením, že byla osm let milenkou slavného režiséra. Prý může potvrdit, že má tento filmař slabost pro lolitky, tedy dívky těsně po pubertě. S ní prý začal mít sexuální poměr v roce 1976, když jí bylo šestnáct a jemu jednačtyřicet. Ona byla pod zákonem a on riskoval vězení. Táhli to spolu do roku 1984.
20.12.2018 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Woody Allen (261 článků) , Christina Engelhardt (1 článek)

Robbie Williams vyhrál spor se sousedy a může si postavit luxusní krytý bazén

 
Ačkoli jsou Robbie Williams a Jimmy Page oba hudebníci, neznamená to, že si nutně musejí rozumět a být kamarády. V jejich případě lze hovořit o opaku. Jsou sice sousedy, ale bohužel těmi, co se nedokážou dohodnout, takže jejich spor musí řešit radnice. V tomto případě dala zapravdu Williamsovi, který si na svém pozemku chce postavit rozsáhlý krytý bazén. Page mu ho nezávidí, ale tvrdí, že stavba poškodí historické domy ve čtvrti, v níž oba slavní muži žijí bok po boku. Zastupitelé Kensingtonu nesdílí názor s rockerem skupiny Led Zeppelin a Williams může začít stavět.
20.12.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Robbie Williams (539 článků) , Jimmy Page (17 článků) , Led Zeppelin (47 článků) , Jimmy Williams (4 články)

Colton Haynes a Jeff Leatham necelé dva měsíce po prvním výročí obnovili žádost o rozvod

 
„Nemůžu uvěřit tomu, že je to už rok, co jsme se vzali, Jeffe Leathame. Krásné výročí, můj nádherný manželi,“ chlubil se Colton Haynes v říjnu na Instagramu s tím, že rozvod jeho manželství je minulostí. Jenže Vánoce už s Jeffem Leathamem neoslaví. Během listopadu jim to začalo opět dost nahlas vrzat a v prosinci se manželství definitivně rozpadlo.
20.12.2018 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Colton Haynes (23 článků)

Brad Pitt dostal k narozeninám noc strávenou se všemi šesti potomky

 
Když si Česko připomínalo výročí úmrtí světově proslulého dramatika a prezidenta Václava Havla, slavil Brad Pitt své narození. A to už popětapadesáté. Veselý a šťastný byl o to víc, že mu vyšly vstříc úřady a exmanželka Angelina Jolie, takže mohl slavit se všemi svými potomky. Vůbec poprvé od rozchodu s Angelinou u něj směly děti přečkat celou noc.
20.12.2018 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1729 článků) , Angelina Jolie (2129 článků) , Václav Havel (5420 článků)

Harvey Weinstein tvrdí, že s ním dobrovolně za role souložila Jennifer Lawrence

 
Herečka Jennifer Lawrence se prosadila v Hollywoodu už jako velmi mladá dívka. Ve třiadvaceti si odnesla Oscara za hlavní roli. A pomoci v kariéře jí měl také nadstandardní vztah s producentem Harveym Weinsteinem. Ten tvrdí, že s ním Jennifer dobrovolně spala. Výměnou za pěkné role. Ona to ale teď ostře odsoudila.
19.12.2018 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Harvey Weinstein (125 článků) , Jennifer Lawrence (266 článků)

Julia Roberts: Fanynka mě požádala o podpis v kabince na toaletě

 
Herečka Julia Roberts si poprvé uvědomila, že je slavná, když před třiceti roky navštívila rodnou Georgii a vyšla si tam s matkou a sestrou do kina. Když po promítání zamířila na toaletu, nečekala konverzaci přímo v kabince. Ve vedlejší kóji se však najednou rozhovořil ženský hlas a požádal ji o podpis. Celé se to seběhlo dost komicky. Dotyčná zmínila film z roku 1988 zvaný Mystic Pizza, který nepatří k Juliiným nejslavnějším.
19.12.2018 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Julia Roberts (263 článků)