Proměna hvězdy Slunečné Evy Burešové: Z vysmívané holky od vedle po žhavý symbol současnosti

 
Hvězdu seriálu Slunečná Evu Burešovou (27) vnímá většina fanoušků a sledovatelů jako celebritu, talentovanou zpěvačku a herečku. Protože se krásná Eva nenarodila do slavné rodiny, musela si cestu k hvězdné kariéře a slávě sama odpracovat a vydobýt.
20.10.2020 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (332 článků)

Hvězdy Arabely vzpomínají na čarodějnici Janu Andresíkovou: Trpěla bolestí, ale nedala na sobě nic znát

 
Pondělní úmrtí Jany Andresíkové (†79) zasáhlo všechny, kteří zbyli z hereckého obsazení legendární pohádkové Arabely. Představitelka čarodějnice v obou sériích (v té první ji ale namluvila Jana Dítětová) byla podle nich hodná, ale kvůli úporným bolestem ji často litovali.
20.10.2020 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Jana Andresíková (60 článků)

Zemanův humanitární čin: Prezident omilostnil matku pěti dětí. Nechce, aby vyrůstaly bez ní

 
Prezident Miloš Zeman z humanitárních důvodů udělil milost matce pěti nezletilých dětí. Prominul jí celkem pět trestů za méně závažnou trestnou činnost. ČTK to v úterý sdělil prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. Omilostněná nesplňuje podmínku závažného zdravotního stavu, které Zeman v jiných případech pro udělení milosti vyžaduje. Zeman zatím udělil celkem 16 milostí.
20.10.2020 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (24438 článků)

Sam Sung, P. Ennis, Batman Suparman: 16 nejšílenějších jmen světa, která jsou skutečně za trest

 
Pravděpodobně každý si alespoň jednou v životě postěžoval na své jméno. Někteří nejsou spokojení s křestním jménem, jiní s příjmením, ale skutečnost je taková, že jsou na tom většinou ještě dobře. Například takový Batman Bin Suparman by mohl vyprávět...
20.10.2020 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Bin Bin (3 články)

Misska Tereza Fajksová čeká chlapečka. Z odhalení pohlaví byla lehce zaskočená

 
Modelka a vítězka soutěže Miss Earth 2012 Tereza Fajksová (31) se stane již podruhé maminkou. Po narození holčičky Lilien Tereza s partnerem Lubošem dlouho nezaháleli a k dcerce, která se narodila loni v březnu, přibude bráška. Odhalení pohlaví miminka zveřejnila na své sociální síti a z jejího pohledu bylo prvně poznat lehké zaskočení.
20.10.2020 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Fajksová (257 článků)

Zdrcující přiznání Jeffa Bridgese: Mám rakovinu, řekla hvězda filmů Big Lebowski a Iron Man

 
Herec Jeff Bridges, nejvíce známý z legendárního filmu Big Lebowski, se svým fanouškům svěřil s nemilou novinkou. Lékaři mu diagnostikovali lymfom, tedy zhoubný nádor mízních uzlin a lymfatické tkáně. Oznámil, že právě začíná léčbu a že o jejím postupu bude informovat.
20.10.2020 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Jeff Bridges (42 článků) , Iron Man (3 články)

Vzpomínka na Roseanne ze slavného sitcomu: Z kuličky je štramanda s podvázaným žaludkem

 
Komediální seriál Roseanne slaví! Před 32 lety se poprvé objevil na obrazovce. Hlavní představitelka, herečka Roseanne Barr (67), ale v životě prožila jednu tragédii za druhou. První dceru dala k adopci, vyrovnává se s těžkými psychickými poruchami a několikrát se rozvedla. Kyselou třešničkou na dortu bylo zrušení pokračování jejího seriálu v roce 2018 poté, co napsala rasistický příspěvek na Twitter. Rodinný seriál v 90. letech milovala řada lidí. Vzpomenete si ještě, kdo další v Roseanne hrál? Budete se divit!
20.10.2020 11:21 |

podobné články

Osobnosti: Roseanne Barr (31 článků)

Robert Redford v slzách: Milovaného syna Jamese mu zabila zákeřná nemoc

 
Robert Redford (84) prožívá nejhorší noční můru všech rodičů. Ve věku pouhých 58 let zemřel jeho milovaný syn James Redford, podlehl rakovině jater. Smutnou informaci sdělila fanouškům na sociálních sítích jeho žena Kyle.
20.10.2020 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Robert Redford (69 článků) , James Redford (3 články)

Viggo Mortensen slaví 61 let. Král Aragorn sešel, už je skoro stejně šedivý jako Gandalf

 
Slavný Aragorn, jehož si zahrál Viggo Mortensen, patřil k hlavním postavám trilogie Pán prstenů, která se stala jednou z nejúspěšnějších sérií filmového Hollywoodu. Známý Američan, jenž dnes slaví už 61 let, však není jen úspěšným hercem, ale také básníkem, fotografem či malířem. Od své role v Pánovi prstenů se ale sakra změnil.
20.10.2020 08:01 |

podobné články

Osobnosti: Viggo Mortensen (9 článků)

Andrea Pomeje s rizikovým přítelem Petrem prodělali koronavirus: Byla to jen chřipečka

 
Dýdžejka Andrea Pomeje (32) a její partner Petr Plaček (39) prodělali největšího strašáka posledního roku, koronavirus, a přestože přítel vdovy po Jiřím Pomejem je silný astmatik, ani na něm se nákaza neprojevila nijak dramaticky. „Byla to jen dvoudenní lehčí chřipečka,“ řekla eXtra.cz exkluzivně Andrea, která ale vážnost situace a průběh nemoci u ostatních vůbec neznevažuje.
20.10.2020 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1747 článků)