Nejslavnější Mostečanda Vlaďka Erbová: Most! jsem neviděla, ale mám vzkaz pro čtenáře eXtra.cz

 
Narodila se v severočeském Mostě a za dobu, kdy se stala známou tváří českého showbyznysu, urazila pořádný kus cesty! Stala se populární a především i nejslavnější rodačkou z Mostu. Řeč je o bývalé playmate Vlaďce Erbové (37), kterou jsme oslovili, aby ohodnotila, jak se jí líbí nový seriál, který se natáčel právě v jejím rodném městě, a zda jde o filmovou nadsázku, nebo ho hodnotí, že život v Mostě je skutečně takový, jak ho seriál zachycuje.
17.01.2019 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Vlaďka Erbová (960 článků)

Kamarádi podezřelého z přepadení Jany (†58): ZAPLETL SE DO DROG, ale byl hodný!

 
Měl být komplicem vraha pumpařky Jany Š. (†58). Pro Ivana H. (26) si v úterý přišla policie, stejně jako pro staršího Davida Š. (32), jenž měl stisknout vražednou spoušť. Podle kamarádky nic nenasvědčovalo, že by se mohl podezřelý Ivan dostat do křížku se zákonem. Vždy se prý choval hezky, ale zapletl se do drog!
16.01.2019 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (1153 článků)

Už nemohla mlčet: Selena Gomez bez zábran řekla, JAKÝM PEKLEM si prošla!

 
Kdyby se Selena Gomez (26) propadla do pekla, musela by se jim tam vysmát. Útrapy, jimiž si v minulých měsících procházela, byly totiž o poznání horší. Nevyléčitelně nemocná zpěvačka zažila zradu, ponížení a především nepředstavitelnou bolest na duši. Proto skončila za branami psychiatrické léčebny, z níž jí propustili až koncem loňského roku. Chtělo to hodně přemlouvání, ale nakonec se ze všeho vypsala v až dojemné zpovědi.
16.01.2019 20:01 |

podobné články

Osobnosti: Selena Gomez (421 článků)

SLOVA O KRÁVĚ! Uráží vás to? Tak promiňte, říká Jitka Čvančarová o seriálu MOST!

 
Mezi velké hvězdy seriálu MOST! patří oblíbená herečka Jitka Čvančarová (40). Ta v seriálu, který proslul nekorektním humorem, hraje Ilonu. Tedy partnerku hlavní hvězdy Luďana. Čvančarová sklízí pochvalné kritiky, ale musela odrážet také útoky fanoušků.
16.01.2019 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (745 článků)

ODHALENO: Jasmina a Rytmus prozradili, jestli to bude holčička, nebo chlapeček!

 
Jasmina Alagič (29) a Rytmus (42) se těší na prvního potomka snad víc než na další luxusní auto v garáži. Ačkoliv se řada nastávajících rodičů nechává překvapit, prominentní páreček to nevydržel a pohlaví miminka si nechal prozradit. Půvabná moderátorka teď odtajnila, jestli Rytmusovi nosí pod srdcem chlapečka, anebo holčičku!
16.01.2019 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Jasmina Jasmina (167 článků)

A JE JASNO: Policie řekla, KDO ZAVRAŽDIL pumpařku Janu (†58)! Tenhle to byl!

 
Začátkem prosince vtrhli Ivan H. (26) a David Š. (32) na čerpací stanici v Nelahozevsi. Kvůli deseti tisícům a kartonu cigaret jeden z nich bestiálně popravil pumpařku Janu Š. (†58), která v osudnou noc pracovala. Kriminalisté je v úterý sebrali a na středeční tiskové konferenci odtajnili, který z lupičů zmáčkl spoušť a vystřelil vražednou kulku!
16.01.2019 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (1153 článků)

KLID PŘED BOUŘÍ! Vzkaz na Facebooku po vraždě pumpařky je výsměchem

 
Ivan H. a David Š. jsou dva muži z Kralup nad Vltavou, které policie podezírá z vraždy osmapadesátileté pumpařky v Nelahozevsi. Redakce eXtra.cz oslovila jejich kamarády. Většina kamarádů se shoduje, že oba mladé muže změnily drogy.
16.01.2019 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (1153 článků)

Údajný vrah pumpařky Ivan napráskal komplice Davida: Jeho odměna za smrt byla směšná

 
Policie zadržela v pondělí večer dva muže, kteří jsou podezřelí z vraždy osmapadesátileté pumpařky. V současné době se spekuluje o tom, že jeden možný vrah a lupič mohl udat svého komplice. Důvod je prostý. Druhý z vrahů měl dostat za vraždu a loupežné přepadení od svého komplice směšnou částku.
16.01.2019 12:01 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (1153 článků)

Hvězda Ulice ukázala postavičku před a po porodu: V tomhle těle se necítím dobře!

 
Hvězda Ulice Tereza Vítů (26) se před pár měsíci stala hrdou maminkou. Mateřství si sice se svým synem Mikolášem užívá, ale rozhodla se, že světu ukáže, co udělá takové těhotenství se ženským tělem. Na sociální síť zveřejnila fotku své postavy před porodem a po. Nic hrůzostrašného to není, ale rozdíl každopádně ano!
16.01.2019 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Vítů (15 článků)

Meghan Markle o porodu: Prozradila termín a možné jméno pro holčičku!

 
Meghan Markle (37) se na jaře poprvé stane maminkou. Nedopatřením prozradila jméno, které by se jí možná líbilo pro holčičku, a také termín. Kupodivu se jedná o zcela jiné jméno, než tipují sázkové kanceláře. Princ Harry (34) s vévodkyní prozatím netuší, zda se jim narodí chlapeček nebo holčička. Jaká jména jsou tedy v sázce?
16.01.2019 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (673 článků)