Smutná smrt profesora Snapea: Alanovi Rickmanovi rakovina vzala otce, pak i život

 
Přesně před čtyřmi lety se fanoušci filmů o Harrym Potterovi dozvěděli zdrcující zprávu - zemřel Alan Rickman, kterého si lidé zamilovali v roli profesora Severuse Snapea. Ve věku 69 let podlehl rakovině, která ho porazila během pouhého roku. Stejný osud potkal i jeho otce, a to ještě v době, kdy byl Alan malým chlapcem.
14.01.2020 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Alan Rickman (46 článků) , Harry Potter (1394 článků)

Dycky MOST!: Legendární servírku ze Severky vyhodili, prý nasávala jako tornádo

 
Herečka Dominika Býmová (31) coby nestydatá servírka Romana v seriálu Most! je rozhodně postavou, kterou si televizní divák zafixoval. Redakce eXtra.cz se vydala do proslulé restaurace Severka, zda i po roce, kdy Česká televize v repríze vysílá seriál MOST!, je přítomna skutečná servírka Janička, s níž jsme v loňském roce natočili poměrně úsměvný rozhovor. K našemu překvapení jsme se dozvěděli, že ji před časem vyhodili...
14.01.2020 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Býmová (4 články)

Odborník na britskou monarchii: Za vše může Meghan, z prince Harryho vysála život

 
Odborník na britskou královskou rodinu v rozhovoru pro magazín Focus Hug Vickers promluvil o krizi a potvrdil to, co si veřejnost už měsíce myslí - za vším stojí Meghan Markle (38). Ta má prince Harryho (35) omotaného okolo prstu. Zatímco ona způsobila bouři, její manžel je v jejím středu a musí poslouchat.
14.01.2020 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (702 článků) , Harry Harry (200 článků)

Požár hrobu Karla Gotta odnesly túje i trávník: Uklidit přišla zarmoucená vdova Ivana

 
Hrob Karla Gotta (†80) se otevřel fanouškům těsně před vánočními svátky. Za tu dobu už se na místě Mistrova posledního odpočinku stalo mnohé. Záplava svíček dokonce způsobila několik požárů, hořelo tam i v pondělí. Nepořádek z rozteklého vosku a dalších věcí podle zaměstnanců hřbitova uklízela i vdova Ivana Gottová (43).
14.01.2020 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5464 článků)

Láska jako na houpačce: Sámer Issa (34) se vrátil ke starší Pavle (43) a řeší její těhotenství

 
Už to vypadalo, že jejich krize je předzvěstí definitivního odloučení. Láska ale opět ukázala, že si cestu umí najít... Sámer Issa (34) společně se svou půvabnou Pavlou (43) k sobě po vleklé krizi našli cestu a opět se radují z toho, že mohou pokračovat ve svých plánech - těmi jsou miminko a svatba.
14.01.2020 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (632 článků)

Libor Bouček se rozešel s Leošem Marešem: Prima mu dala životní šanci

 
Novou tváří zpravodajského projektu CNN Prima News bude Libor Bouček. Jeden z nejpopulárnějších, nejzkušenějších a nejvýraznějších moderátorů české mediální scény se stane součástí týmu připravujícího několikahodinový ranní blok. Kvůli této životní šanci se Libor pracovně rozchází s kamarádem Leošem Marešem, se kterým působil na rádiu Evropa 2.
14.01.2020 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3083 článků) , Libor Bouček (434 článků)

Ničitelka Meghan: Z podivného chování Harryho by byla zdrcená i princezna Diana

 
Ačkoliv v mnoha svých projevech princ Harry (35) zmiňuje svou maminku princeznu Dianu (†36), podle mnohých by ji svým chováním, výrazně ovlivněným Meghan Markle (38), nepotěšil. Dohady o tom, zda by na prince byla jeho matka pyšná, nebo by naopak byla zklamaná, rozsekl její dobrý přítel a bývalý osobní kuchař Darren McGrady. Ten se na Twitteru v několika ohnivých příspěvcích rozpovídal o tom, jak naštvaná by zesnulá princezna byla.
14.01.2020 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (702 článků) , Harry Harry (200 článků) , Diana Diana (5 článků)

Čína se zlobí na Prahu. Hlavní město podepsalo spolupráci s Tchaj-wanem

 
Praha se zbavuje čínského vlivu. Magistrát podepsal dohodu s tchajwanskou metropolí Tchaj-pejí. Informovala o tom agentura Reuters. To vyvolalo hněv Číny. Čínská metropole Šanghaj zastavuje všechny oficiální styky s Prahou. V poslední době Čínu kritizoval také prezident Miloš Zeman.
14.01.2020 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23307 článků)

Monika Bagárová vystavila bříško a kvete do krásy: Pohlaví miminka prozrazeno?

 
Už během května se Monika Bagárová (25) stane poprvé maminkou. Požehnaný stav přiznala o Vánocích, od té doby vykvetla do ještě větší krásy. Co to svědčí o pohlaví miminka, které si zatím drobounká zpěvačka nechává pro sebe? Babské rady dávají jasnou odpověď, která jistě potěší budoucího tatínka Makhmuda Muradova (29).
14.01.2020 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (489 článků)

Karolína Plíšková neválí jen na kurtu: Z šedé myšky se proměnila v luxusní femme fatale

 
Tenistka Karolína Plíšková (27) slaví úspěchy nejen v tenise, ale daří se jí i v soukromí. Z šedé myšky, jakou byla, než potkala dnes už manžela Michala Hrdličku, se během několika let proměnila v sexy ženu. Když zrovna nepobíhá po kurtech s vlasy do drdolu, umí být opravdu okouzlující, navíc se netají tím, že nakupování hadříků je její velká vášeň.
14.01.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Plíšková (398 článků) , Michal Hrdlička (680 článků)