Nejlepší kamarádka Vondráčkové: OBROVSKÝ VZTEK Lucčina multimilionáře!

 
Skoro by to mohlo vypadat tak, že v produkci chystaného filmu Lucie Vondráčkové (38) Hotel Limbo pravá ruka neví, co dělá levá. Hlavní producent snímku František Vondráček, bez jehož milionů by biják vůbec nevznikl, od rána přikazoval právníkům, ať zažalují půlku českých médií. Vadily mu články o tom, že ve filmu hraje i Lucčina rozvodová kanadská právnička Maria R. Battaglia. Jenže pak se ukázalo, že v Limbu opravdu hraje, a Vondráček se neskutečně naštval. „Asi jim do Kanady pojedu rozkopat p*dele! Dělají ze mě idiota!“
20.01.2019 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1554 článků) , František Vondráček (5 článků)

Nahý Daniel Radcliffe a další: Těchto 7 zajímavostí skrývá snímek Harry Potter a Relikvie smrti

 
První část posledního dílu ze série o mladém čaroději začíná, když se Harry, Ron a Hermiona vydávají na nebezpečnou misi, jejímž cílem je najít a zničit Voldemortovy viteály. Spoléhat musí jen sami na sebe, a to víc než kdy dříve, protože jim už profesoři nepomohou a budou také bez ochrany profesora Brumbála. Navíc jsou mezi nimi temné síly, které se je snaží rozdělit. Mezitím se svět kouzelníků stane nebezpečným místem pro všechny nepřátele Pána zla. I tento snímek skrývá spoustu zajímavostí.
19.01.2019 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Radcliffe (289 článků) , Harry Potter (1357 článků)

Harry Potter a Relikvie smrti není bez chyby: Všimli jste si těchto 5 omylů?

 
V předposledním snímku o Harrym Potterovi Bradavice už dávno nejsou tím bezpečným místem, jakým kdysi bývaly. Ačkoliv knižní svět je dokonalý, jen málokdy se stane, že ve filmu není jediná věc špatně. A věřte tomu nebo ne, i Harry Potter má své chyby!
19.01.2019 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Harry Potter (1357 článků)

Další finalistka SuperStar, která je na starší: Celeste Buckingham si našla pořádného chlapa!

 
Mladičká zpěvačka Celeste Buckingham (23) už není sama. Po delší době konečně prozradila, kdo je její pan vysněný. Někteří fanoušci se opět podivují nad věkem jejího přítele. Aleš Mlátilík je totiž o osmnáct let starší než zpěvačka. Jsou na tom tedy podobně jako Petr Borkovec (19) a Katarína Knechtová (37).
19.01.2019 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Katarína Knechtová (107 článků) , Celeste Buckingham (159 článků) , Petr Borkovec (35 článků)

Žhavá Sharlota to vzala pěkně zostra a předvedla jedny z nejrozkošnějších ňader!

 
Zpěvačka a rapperka Sharlota (22) se na tiskové konferenci televize Nova předvedla v sexy modelu, v němž vystavila své přednosti. Šarlota Frantinová patří mezi nejpůvabnější mladé interpretky u nás. Zanedlouho ji diváci budou moct vidět vůbec poprvé na televizních obrazovkách jako porotkyni pěvecké reality show The Voice Česko Slovensko.
19.01.2019 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Šarlota Frantinová (2 články)

Dva filmy, dvě vzplanutí: Jak se natáčelo upálení Jana Palacha (†20), který zemřel před 50 lety

 
Přesně před 50 lety naposledy vydechl student Jan Palach (†20), který se upálil na Václavském náměstí před Národním muzeem. K zoufalému kroku se uchýlil necelé čtyři měsíce po začátku okupace Československa. O hrdinovi, který chtěl probudit spoluobčany k řešení útlaku ze strany Sovětského svazu, vznikly dva filmy. Ten novější, z roku 2018, nese jeho jméno, další vznikl už v roce 2013 pod názvem Hořící keř.
19.01.2019 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Palach (245 článků)

Ewa Farna se začala zbavovat svých faldíčků: Takhle dobře snad nikdy nevypadala!

 
Ewa Farna (25) všem svým fanouškům na sociálních sítích doslova vyrazila dech. Před nedávnem totiž přidala fotky, na kterých vypadá naprosto perfektně. Mnozí začali spekulovat o tom, zda zpěvačka nešla náhodou do sebe a nezačala cvičit. Na fotkách vypadá opravdu perfektně!
19.01.2019 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1135 článků)

Kdo se rve o STAMILIONY PLEKANCE? Právnické eso, sexy černoška i zápůjčka!

 
V rozvodové bitvě Tomáše Plekance (35) a Lucie Vondráčkové (38), která si brousí zuby na manželem vybruslené stamiliony (přesto odmítá být nazývaná zlatokopkou), hraje prim pětice lidí. Kdo jsou advokáti, kteří se snaží druhou stranu zlikvidovat a připravit o balík prachů?
19.01.2019 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1554 článků)

Dopis na rozloučenou: Chci odejít jako Jan Palach! Pak se muž (54) zapálil na Václaváku

 
Chci zemřít jako Jan Palach! To napsal zoufalý muž (54) svému bratrovi předtím, než se okolo tří odpoledne v pátek zapálil na Václavském náměstí. Bratr proto okamžitě zalarmoval policii, která se ho snažila najít prostřednictvím mobilního operátora. Stihli to až ve chvíli, kdy už ho vyděšení Pražané viděli hořet.
18.01.2019 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Palach (245 článků)

Petra Janů: Půl roku si otravovala tělo jedem, za všechno mohla barva na vlasy!

 
Vysmívali se jí, že to přehnala s plastikami tak, až je z ní stařecká zombie. Petra Janů (66) ale po půl roce trápení konečně přišla na to, co mohlo za radikální změnu jejího vzhledu. Vlastně do sebe spoustu měsíců pouštěla dobrovolně jedy, které jí udělaly strašnou ostudu.
18.01.2019 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Petra Janů (438 článků)