První dovolená ve třech! Rytmus po boku krásné Alagič ukázal mr*ky!

 
Moderátorka Jasmina Alagič (29) si užívá nejhezčí období svého života. Její přítel Patrik Vrbovský (42) vzal svou těhotnou krásku na Maledivy. Je to vlastně první dovolená ve třech, i když miminko se ještě ukrývá v bříšku. Rytmus si užívá dovolenou a stíhá útočit na novináře.
21.01.2019 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Jasmina Jasmina (167 článků)

Válka vévodkyň graduje: Těhotná Meghan se pustila do Kate kvůli princezně Charlotte!

 
Ačkoliv tomu není tak dávno, co obě dámy dostaly co proto od královny i prince Charlese, už jsou opět v sobě. Tentokrát není důvodem nikdo jiný, než malá princezna Charlotte. Těhotná Meghan (37), kterou zřejmě ovládají hormony, se pustila do své švagrové Kate (37) proto, že Charlotte si zkoušela šaty, které podle ní byly nevhodné.
21.01.2019 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Kate Kate (138 článků)

Selena Gomez se snaží shazovat, co to jde: Takhle se zbavuje opuchlých tváří a špíčků

 
Selena Gomez (26) v současné době rozhodně neprožívá jedno ze svých nejkrásnějších období v životě. Před pár týdne se vrátila z psychiatrické léčebny, kde se léčila a fanoušci si nemohli nevšimnout, že pěkně nabrala. Okamžitě začali spekulovat, zda je v obličeji oteklá kvůli alkoholu nebo lékům. Jak to ale vypadá, zpěvačka šla do sebe a začala pořádně makat!
20.01.2019 22:11 |

podobné články

Osobnosti: Selena Gomez (421 článků)

Osudem zkoušený Doktor od jezera hrochů: Těžké přiznání, nádor a nečekaná smrt!

 
Herec Jaroslav Šmíd zemřel v pouhých sedmačtyřiceti letech. Lidé si ho nejvíce pamatují z legendární komedie Doktor od jezera hrochů. Šmíd hrál také v seriálech jako Ulice nebo Život na zámku. Herec byl těžce zkoušen osudem a nakonec nečekaně zemřel. Jaký byl život Jaroslava Šmída?
20.01.2019 21:21 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Šmíd (83 článků)

7 věcí, které jste o filmu Doktor od jezera hrochů možná netušili

 
Komedii Doktor od jezera hrochů režíroval Zdeněk Troška (64) a na filmu je to znát. Humor pro něj typický pobaví nejednoho diváka. Ústřední postavu si zahrál Jaroslav Šmíd (†47), který už bohužel není mezi námi. Jeho výkon byl ale zapamatováníhodný, a tak si film připomeneme. Přinášíme vám sedm věcí, které jste o filmu určitě netušili.
20.01.2019 20:11 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Troška (479 článků) , Jaroslav Šmíd (83 článků)

Ukradli mu fotky, teď se chce mstít... Manžel Marušky z Výměny lační po krvi!

 
Minulý týden ve Výměně manželek televizní oko diváka mohlo sledovat, jak si temperamentní Petra poradila v pro ni zanedbané rodině s dětmi bez základních hygienických návyků a jak laxní Marie absolutně nezvládla zatěžkávací zkoušku ve zcela běžné domácnosti. Redakce eXtra.cz oslovila manžela Marie, řidiče autobusu Mariana (31), který vstupu do reality show hodně lituje...
20.01.2019 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Maria Mariana (3 články)

Mučení, strach, špína! 10 nejdrsnějších únosů miliardářů

 
Světem otřásá únos miliardářky! Anne-Elisabeth Falkevik Hagen (68) - manželka 172. nejbohatšího Nora s majetkem v přepočtu za 4,5 miliardy korun - měla z hmotných věcí vše, co si mohla přát! Teď je zřejmě ukrytá kdesi ve špinavém sklepě a pátrá po ní celá Skandinávie! Zařadila se tak mezi pracháče, kterým jejich bohatství přivedlo do cesty kriminálníky! Podívejte se na nejotřesnější příběhy z historie.
20.01.2019 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Anne Anne (85 článků)

Jasmina Alagič prozradila, jaká jména jí jsou nejbližší pro miminko: Rytmusova holka své kořeny nezapře

 
Jasmina Alagič (29) a Rytmus (42) prožívají jedno ze svých nejlepších období v životě. Půvabná moderátorka se svým snoubencem oznámili, že čekají miminko, přímo na Štědrý den. Zanedlouho nato Jasmina prozradila, že to bude kluk. Fanoušky nejvíce zajímá, jaké jméno hodlá budoucí maminka dát svému prvorozenému synovi?
20.01.2019 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Jasmina Jasmina (167 článků)

Komplic vraha z benzínky se prořekl v hospodě, protože dostal malý podíl: Usvědčuje ho i DNA

 
S postupujícím vyšetřováním brutální vraždy čerpadlářky ve středočeské Nelahozevsi policisté pomalu odkrývají, jaké stopy je dovedly k zatčení dvou mužů, kteří jsou v celém případu hlavní podezřelí. Komplic údajného vraha Ivan H. zanechal svou DNA přímo na místě činu a navíc si v místní hospodě stěžoval, že od svého komplice dostal příliš malý podíl.
20.01.2019 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (1153 článků)

Dnes je Janě Brejchové 79 let! Možná ale nespatří svou dceru...

 
Hvězda Noci na Karlštejně Jana Brejchová dnes slaví 79. narozeniny! Bohužel stále na pokoji v LDN v pražském Motole, kde se o ni každý den starají lékaři. Redakce eXtra.cz oslovila dceru filmové ikony Terezu Brodskou, která nám prozradila, jak se na oslavu chystala...
20.01.2019 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Brodská (223 článků) , Jana Brejchová (278 článků)