Karel Fiala slaví 95: Jeho hlášku z filmu Limonádový Joe si pro Terminátora půjčil Schwarzenegger

 
Krásné 95. narozeniny slaví Karel Fiala, který se do paměti diváků nejen v Česku nesmazatelně zapsal ve filmu Limonádový Joe aneb Koňská opera. Ačkoliv dnes už ho zrazuje zdraví a sám se o sebe nedokáže postarat, v minulosti platil za velkého fešáka a idola žen v 60. letech. Jeho legendární filmovou hlášku si navíc půjčili i hollywoodští scenáristé a ve snímku Terminátor ji řekl sám Arnold Schwarzenegger (73).
03.08.2020 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Arnold Schwarzenegger (608 článků) , Karel Fiala (132 článků) , Karel Fiala (85 článků)

Nešťastný konec nadané spisovatelky: Simona Monyová (†44) přišla o život rukou manžela

 
Uběhlo devět let od otřesné vraždy spisovatelky Simony Monyové (†44). Své romány adresovala převážně ženám a při psaní se inspirovala vlastním životem. Později v nich prý ukrývala i volání o pomoc, avšak to nestačilo. Při ostré hádce s jejím manželem Borisem Ingrem (54) došlo k nejhoršímu. Po letech tyranie a znásilňování ji uprostřed kuchyně pobodal.
03.08.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Simona Monyová (131 článků)

Ivka z MasterChefa stále čeká na toho pravého: Hledá silnou osobnost, která nechodí po hospodách

 
Ivka ze soutěže MasterChef se v poslední době soustřeďuje jen na práci. Občas však pomyslí na to, kdy konečně potká toho dokonalého partnera. Redakci eXtra.cz se dokonce svěřila, jak by takový muž měl vypadat. Sama ho ale hledat nechce a čeká, až přijde on za ní. Seznámení přes sociální sítě však striktně zavrhuje.
03.08.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Sam Sam (220 článků)

Vzpomínky na Itálii: Liam Neeson a jeho syn Micheál se v novém filmu vyrovnávají s dávnou tragédií

 
Už 6. srpna se v kinech objeví romantická komedie Vzpomínky na Itálii, ve které se Liam Neeson jako londýnský umělec vrací spolu s dospělým synem do Itálie, aby tu prodali jejich starý rodinný dům. Čekají tu na ně překvapivě náročné opravy staré kamenné vily, spousta slunce, víno, opravdové spaghetti a také jedna krásná a sympatická majitelka místní restaurace. V dojemném filmu Vzpomínky na Itálii se Liam Neeson potkává před kamerou se svým synem Micheálem Richardsonem, a to přímo v rolích otce a syna. Snímek je zároveň vzpomínkou na zesnulou Natashu Richardson, která ve věku 45 let zemřela roku 2009 po nehodě na lyžích.
02.08.2020 23:31 |

podobné články

Osobnosti: Natasha Richardson (8 článků) , Liam Neeson (65 článků)

Američané slaví historický okamžik: Vesmírná loď Crew Dragon přistála v pořádku na moři

 
Soukromá společnost SpaceX vyslala před dvěma měsíci do kosmu loď Crew Dragon se dvěma lidskými pasažéry. Těmi byli astronauti NASA Robert Behnken a Douglas Hurley. Loď v neděli v pořádku přistála do vod Mexického zálivu a pro Američany je to historický moment, na který jen tak nezapomenou.
02.08.2020 23:31 |

podobné články

Osobnosti: Robert Douglas (5 článků) , Robert Douglas (5 článků) , Robert Douglas (3 články) , Douglas Douglas (20 článků) , Douglas Douglas (25 článků) , Douglas Douglas (20 článků) , Dragon Dragon (14 článků)

Nová komedie Štěstí je krásná věc: Výhra v loterii může přinést víc problémů než užitku

 
Do kin už 27. srpna vstoupí nová komedie plná známých hereckých tváří s názvem Štěstí je krásná věc. Petra Hřebíčková a Karel Zima se v něm představují jako nezaměstnaný pár, který vyhraje v loterii majlant. Ačkoliv se velké peníze zdají být zprvu požehnáním, ve skutečnosti jim přinesou do života hodně komplikací.
02.08.2020 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Zima (34 článků) , Petra Hřebíčková (93 článků)

Osudy hvězd z filmu Krokodýl Dundee: Kozlowski nestárne, Hogan nechodí mezi lidi a Blum je po smrti

 
Vždy je zajímavé se ohlédnout zpět a zavzpomínat si na to, jaké to bylo před lety. Jistě si dobře pamatujete na legendární snímek Krokodýl Dundee v čele s Paulem Hoganem (80) a Lindou Kozlowski (62). Jejich manželství nedopadlo šťastně. Nejhůře však skončil osud představitele Richarda, Marka Bluma (†69)...
02.08.2020 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Linda Kozlowski (3 články) , Paul Hogan (23 článků) , Mark Blum (7 článků) , Paul Hogan (19 článků) , Mark Richard (1 článek)

Michaela Ochotská ukázala své tělo v plavkách: Postava jak z hororu, píší lidé

 
Bývalá moderátorka Michaela Ochotská (35) si užívá horkých letních dnů a i ona se na sociálních sítích pochlubila svou vyrýsovanou postavou v plavkách. Místo pochvalných komentářů se u jejího příspěvku začaly množit hlavně ty kritické...
02.08.2020 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Ochotská (917 článků)

James Dean baletu se pochlubil rodinkou: Potetovaný Polunin má krásného syna

 
Ukrajinský krasavec Sergej Polunin (30), který před pěti lety dostal do kolen miliony lidí svým tancem ve videoklipu Take Me To Church, ukázal svou krásnou rodinu. Potetovaný tanečník se konečně usadil a nyní si užívá společné chvíle s přítelkyní Jelenou (26) a synkem.
02.08.2020 13:30 |

podobné články

Osobnosti: James Dean (30 článků) , James Dean (20 článků) , Sergej Polunin (23 článků) , Take Take (3 články)

Divoký anděl se vrací na obrazovky: Takhle dnes vypadají Ivo a krásná Milagros

 
Pro milovníky romantických příběhů si televizní stanice Prima LOVE přichystala opakování legendární telenovely Divoký anděl. Na obrazovky se tak vrátí nádherná Milagros i Ivo, které si před lety zahráli Natalie Oreiro (43) a Facundo Arana (48). Podívejte se, jak herci vypadají dnes.
02.08.2020 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Natalia Oreiro (32 článků) , Facundo Arana (3 články)