Po stopách hraběte Drákuly: Transylvánie a Drákulovo vězení

 
V centru historické Transylvánie, na území dnešního Rumunska stojí hrad Corvinilor, kde byl údajně Drákula vězněn. Autor Drákuly Bram Stoker nemohl na konci 19. století tušit, jak úspěšný se stane jeho příběh o upírovi. Stoker v Transylvánii nikdy nebyl a na upířího hraběte přišel v Britském muzeu. Co ale objevili vědci na hradě Corvinilor? Co ukrývají jeho stěny?
08.01.2019 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Bram Stoker (4 články)

10 největších nesmyslů Lucie Vondráčkové: Její frky o rozvodu!

 
Konec manželství Tomáše Plekance (38) a Lucie Vondráčkové přinesl asi nejbrutálnější rozvod celebrit v celé historii českého showbyznysu. A jak se zdá, aspoň co se týče většinového veřejného mínění, herečka a zpěvačka prohrává na plné čáře. Jaké nepochopitelné věci zatím pronesla?
08.01.2019 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1554 článků)

Jak to klape Šafářové s Plekancem? Tohle tenistka na manžela Vondráčkové naprášila!

 
Stále je manželem Lucie Vondráčkové (38), se kterou svádí soudní bitvu. Tomáš Plekanec (36) si ale v náruči dávno hýčká Lucii Šafářovou (31). Ta se teď o lásce, která je mnoha Čechům trnem v oku, rozpovídala. Jak jim to klape?
07.01.2019 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1554 článků) , Lucie Šafářová (555 článků) , Tomáš Plekanec (455 článků)

Hvězda Stranger Things pořádně vyrostla: Z malé Millie se klube neskutečná kočka!

 
Jako dvanáctiletá poprvé pobláznila svět coby Eleven v neskutečně populárním seriálu Stranger Things. O dva roky později není pochyb o tom, že Millie Bobby Brown (14) se ve světě neztratí. Z ošklivého káčátka, které se na televizních obrazovkách objevovalo s oholenou hlavou, se totiž klube neskutečná kráska.
07.01.2019 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Bobby Brown (98 článků)

S Rytmusem dělá těhotenství Jasminy divy: Takhle se drsný rapper snad ještě nikdy nedojal

 
Drsný rapper Rytmus prožívá jedno ze svých nejkrásnějších období v životě. Jeho snoubenka Jasmina Alagič (29) je těhotná a oba dva se již nemohou dočkat příchodu svého prvního potomka. Rytmus se na svém Instagramu rozněžnil snad jako nikdy předtím. Na něco takového u něj nejsme zvyklí a vypadá to, že těhotenství jeho partnerky s ním dělá opravdu divy.
07.01.2019 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Jasmina Jasmina (167 článků)

Náhá v koupelně! Krásná Aneta Krejčíková ukázala svůj největší poklad

 
Aneta Krejčíková se rozhodně řadí k půvabným herečkám, ale i maminkám. Občas se pochlubí snímkem se svým milovaným synem Benem. Ovšem teď vytasila hodně silný kalibr, když se vyfotila se svým pokladem zcela odhalená.
07.01.2019 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Krejčíková (196 článků)

Seriál MOST přichází s bratrem Pavlem: Jeho role se ujala sexy herečka Erika Stárková!

 
Česká televize přichází s novým seriálem MOST. Rámec osmidílného seriálu tvoří příběh Luďka, kterého právě vyhodili z práce, bydlí v polorozpadlé barabizně, dluží, kam se podívá, má problémy s exmanželkou i se synem. A v tom nejhorším za ním přijde pošťák Ondra s pozváním do Pošty pro tebe. Za stěnou na něj bude čekat jeho bratr Pavel, který se za dobu, po kterou se neviděli, velmi změnil. Je z něj totiž žena!
07.01.2019 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Erika Stárková (8 článků)

Tady Jiří Pomeje vypadal na smrt, pak povstal jako Fénix z popela: Nemoci se vysmívá posilováním!

 
Někteří ho už pomalu viděli na márách, Jiří Pomeje (54) má ale hodně silný kořínek. I přes nejistou prognózu rakoviny kostí a krku, s níž zápasí, nepodléhá beznaději a bojuje o život. Jaký je momentálně jeho stav?
07.01.2019 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1675 článků)

ZAKÁZANÁ LÁSKA pokračuje: Lucinka (15) je do Bohuše Matuše (45) zabouchlá až po uši!

 
Zakázané ovoce chutná nejlépe. Své o tom ví Bohuš Matuš (45), který už v srpnu minulého roku poprvé pomazlil svou Lucinku (15). Pak se zdálo, že spadla klec. Rodiče mladičké studentky konzervatoře se totiž snažili nevšední vztah zarazit. Jenže Lucinka jejich zákazu nedbala a do Bohuše je po uši zamilovaná i pět měsíců poté!
07.01.2019 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Bohuš Matuš (138 článků)

Ostuda pro Mikolase Josefa: Hvězda Eurovize přišla o 100 tisíc odběratelů na Instagramu!

 
Tomu se ale říká prekérka! Zpěvák Mikolas Josef (23), který loni poměrně úspěšně reprezentoval Českou republiku ve finále Eurovize, ztratil kolem stovky tisíc příznivců. A nabízejí se asi jen dvě možná vysvětlení: Buď zničehonic otrávil čtvrtinu svých fanoušků, nebo mu je Instagram sebral kvůli tomu, že si podporu ve skutečnosti koupil za peníze na virtuálním trhu!
07.01.2019 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Mikolas Josef (56 článků)