Pořezal mě a utekl, krvácím: Volání Petry Kvitové o pomoc po útoku Radima Žondry

 
V prosinci roku 2016 byla tenistka Petra Kvitová přepadena ve svém prostějovském bytě. Na sociálních sítích se nyní objevil zvukový záznam, který zachycuje její volaní o pomoc krátce po útoku. Za tím stál Radim Žondra, který si odpyká 11 let ve vězení. Údajný záznam zveřejnil spolek Šalamoun.
08.01.2020 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Petra Kvitová (1520 článků)

Zemřela dobrá duše herců Eva Kocmanová: Na pohřeb přišla i Princezna ze mlejna

 
Ve strašnickém krematoriu proběhlo ve středu poslední rozloučení s Evou Kocmanovou (†64). Na pohřeb dorazila řada slavných herců včetně Andrey Černé, kterou si všichni pamatujeme jako Princeznu ze mlejna. Kdo další přišel dát Evě poslední sbohem?
08.01.2020 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Černá (21 článků)

Vojta Kotek slaví 32. narozeniny: Role v Marii Terezii změnila jeho kariéru

 
Oblíbený český herec Vojta Kotek oslavuje 32. narozeniny. Není tomu tak dávno, co si ho diváci pamatovali především jako puberťáka Rendyho z filmu Snowboarďáci, nyní se ale v jejich očích posunul dál. Lidé si všimli, že vyrostl nejen fyzicky, ale i kariérně. Vděčí za to roli v minisérii Marie Terezie, kde si zahrál manžela panovnice Františka Štěpána.
08.01.2020 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (315 článků) , Marie Terezie (114 článků) , Vojtěch Štěpán (27 článků)

Dojemný pohřeb Táni Fischerové obrazem: K bílé rakvi přišla uplakaná Kubišová a Havlová

 
Dnes od jedenácti hodin dopoledne se mohli známí, přátelé a blízká rodina rozloučit s herečkou a političkou Táňou Fischerovou (†72). Poslední rozloučení se konalo ve velké obřadní síni strašnického krematoria v Praze. Rozloučit se přišli kromě rodiny i herci, herečky, známí politici i neúspěšní kandidáti na prezidenta.
08.01.2020 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Táňa Fischerová (110 článků)

Elvis Presley by slavil 85. narozeniny: Kolem jeho smrti dodnes kolují spekulace

 
Jedna z největších hudebních legend světa a král rokenrolu Elvis Presley by slavil 85. Zpěvákův odchod na druhý břeh před více než čtyřiceti lety dodnes provázejí pochybnosti. Najdou se i tací, kteří stále tvrdí, že svou smrt pouze předstíral. Jaké jsou nejznámější konspirační teorie, které byly ohledně jeho úmrtí vymyšleny?
08.01.2020 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Elvis Presley (188 článků)

Nový muž v jejím životě? Jennifer Aniston vyrazila na dovolenou se známým režisérem

 
Hvězdná herečka Jennifer Aniston (50) štěstí v lásce v životě příliš neměla. I když byla vdaná dvakrát, ani jednou se happyend nekonal. Herečka se podruhé rozvedla v roce 2018 a od té doby je oficiálně sama. Všímaví fotografové ale seriálovou Rachel Greenovou na začátku ledna vyfotili na dovolené s jejím dlouholetým kamarádem režisérem Willem Speckem. Jsou to stále ještě kamarádi?
08.01.2020 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (760 článků) , Will Speck (2 články)

Jiří Růžička odešel ve 43 letech: Obracelo ho 6 hasičů, sestra ho chtěla zavraždit

 
Syn legendy českého filmu Heleny Růžičkové (†67) Jiří Růžička ml. (†43) umíral ve strašlivých bolestech. Dnes by se herec dožil 64 let, to mu jeho nezřízený životní styl ale nedovolil. Tři roky před smrtí už se nehnul z nemocnice, prodělal několik mrtvic, infarktů, praskl mu i vřed na dvanácterníku. Naposledy vydechl 20. února 1999. Zabila ho mozková mrtvice, ještě předtím se ho ale pokusila zavraždit zdravotní sestřička...
08.01.2020 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Helena Růžičková (129 článků)

Lovec démonů Martin Kocián zachraňuje zpěváka z Mandrage: Víťo, neber drogy!

 
Vít Starý z Mandrage se změnil k nepoznání. Z třicátníka se stal muž, kterému by lidé hádali kolem 50 let. Víťa má problémy s démony. Skupina oznámila, že si bere na nějaký čas pauzu. Konkrétně uvedla, že jeden ze členů na tom není dobře a je třeba mu pomoci. Jenže nic není ztraceno. Na pomoc přispěchal kolega z branže a bývalý člen kapely Lunetic Martin Kocián. Ten má zkušenosti s pervitinem. Jaké jsou jeho zásadní rady?
08.01.2020 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kocián (54 článků) , Vít Starý (13 článků)

Eva Decastelo přiznala, kolik kilo má po Vánocích nahoře: Jsem odvážná, ale ne sebevrah

 
Moderátorka a herečka Eva Decastelo (40) má stále postavu jako dvacetiletá holka, ale na sociálních sítích přiznala, že během Vánoc pořádně hodovala, a tak přibrala šest kilo. Fanoušci jejího bujného hrudníku jásají, protože se šesti kily nahoře vypadá lépe než kdy předtím. Eva je ale nekompromisní a jasně říká, že kila půjdou dolů.
08.01.2020 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (797 článků)

Zkus strčit do těch dveří, je za nimi tajemství: Česko se rozloučilo s Táňou Fischerovou

 
Poslední rozloučení s herečkou Táňou Fischerovou (†72) se uskutečnilo dnes v 11 hodin ve velké obřadní síni strašnického krematoria v Praze. Táňa Fischerová jen den po Vánocích podlehla zákeřné rakovině. Smutnou zprávu o úmrtí herečky a politické aktivistky oznámila její bývalá asistentka Monika Šatavová.
08.01.2020 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Táňa Fischerová (110 článků)