Ani koronavirus ji nezastaví: Daisy Lee odletěla na další zákrok, teď už je dokonalá

 
Česká herečka z filmů pro dospělé Karolína Urbanová (22) alias Daisy Lee je pro svůj vzhled schopná udělat cokoliv. Vůbec jí nevadí, že by si mohla z Turecka, kam nedávno odletěla, přivézt malý suvenýr v podobě koronaviru. No a proč se tedy rozhodla vycestovat? Výsledek rozhodně stojí za ten risk!
25.07.2020 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Daisy Lee (156 článků)

Petr Nedvěd se stal poprvé otcem, maminka Nicole porod protrpěla, křičela bolestí

 
Bývalý hokejový útočník Petr Nedvěd se ve svých osmačtyřiceti letech stal poprvé otcem. Jeho krásná a milovaná modelka Nicole Volfová, která je o třiadvacet let mladší, mu porodila rozkošnou dcerku Naomi. Nicole se svěřila, že porod nebyl právě bezbolestný.
25.07.2020 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nedvěd (173 článků)

3 nejkýčovitější svatby Česka: Kolotočářka Štiková, pouťová panenka a našlehaná kremrole

 
V poslední době se roztrhl pytel se svatbami a skoro to vypadá, že známé české osobnosti se hrnou do chomoutu tak rychle, jak to jen jde. O víkendu se podruhé vdala známá reality show hvězdička Monika Štiková (47), jejíž svatba se konala na Staromáku. Minulou sobotu do toho praštil také útočník fotbalové reprezentace Patrik Schick (24) a mezi čerstvé ženáče se řadí i fotbalista David Limberský (36). Všechny tři svatby mají jedno společné, a to vkus pro nevkus!
25.07.2020 16:05 |

podobné články

Osobnosti: David Limberský (102 článků) , Monika Štiková (86 článků)

Poslední vteřiny života Miloše Nesvadby: Počkal, až se probudí maminka, říká syn Michal

 
Smutná zpráva obletěla ve středu Českou republiku; na věčnost odešel pohádkově laskavý herec a ilustrátor Miloš Nesvadba (†95). Jeho syn Michal (62) redakci eXtra.cz dojemně popsal, jaký byl, jakou lásku měl ke své manželce Jaroslavě (88) a jak se s nimi oběma naposledy rozloučil.
25.07.2020 13:36 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Nesvadba (22 článků) , Michal Nesvadba (59 článků)

Prázdniny u táty: Lucie Bílá se pochlubila fotkou s rodičem, dojala své fanoušky

 
Léto je jako stvořené k užívání volna a klidu. A právě to zvolila i nejznámější česká zpěvačka Lucie Bílá (54), která vyrazila do zeleně za svým tatínkem. Na Instagramu se pochlubila krásnou fotkou, kde s ním sedí na dřevěné lavičce. Prázdniny bude nejspíš trávit hlavně s ním a se svým partnerem. Snímkem navíc dojala své fanoušky...
25.07.2020 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2479 článků)

Vojtěch nevěří datům o počtu nakažených, další státy vyřadily Česko z bezpečných zemí

 
Podle ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha je nutné aktualizovat informace o počtu nakažených v Česku. Čísla jsou nepřesná, tudíž pro veřejnost prý nejsou klíčová. Kvůli rostoucímu počtu nově nakažených navíc Lotyšsko a Estonsko vyřadily Českou republiku ze seznamu bezpečných zemí.
25.07.2020 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (913 článků)

Éterická Kaira Hrachovcová si nedá pokoj: Ve 45 provokuje v krajce, může si to dovolit

 
Kateřina Hrachovcová má v pětačtyřiceti letech snovou postavu, po které touží snad každá žena po čtyřicítce. Nestojí za tím ovšem žádná genetika ani diety, ale pravidelná, vyvážená strava a nekončící dřina. Herečka, kterou si starší ročníky pamatují hlavně ze seriálu Život na zámku, boří mýty o stárnoucích ženách a někteří fanoušci jsou dokonce přesvědčeni o tom, že vypadá lépe než slovenská diva Dara Rolins (47).
25.07.2020 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2541 článků) , Kateřina Hrachovcová (275 článků)

Dominika Myslivcová předvedla na finále Miss hluboký dekolt a promluvila o svém tučném období

 
Finále Miss Czech Republic si nenechala ujít ani půvabná Dominika Myslivcová (25). Sympatická Dominika si v poslední době udržuje štíhlou postavu a je na ní vidět, že je konečně spokojená. Redakci eXtra.cz se svěřila se svým horším obdobím, kdy dělala všechno proto, aby zhubla, ale efekt byl zcela opačný. Co Dominice Myslivcové nakonec nejvíce pomohlo?
25.07.2020 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (277 článků)

Joey z Přátel slaví 53: Matt LeBlanc byl šedivý už v dobách své největší slávy

 
Matt LeBlanc, nejlépe známý jako fešák Joey z legendárního seriálu Přátelé, dnes slaví 53. narozeniny. Americký herec od dob své největší slávy prošel velkou proměnou a zatímco v sitcomu platil za pohledného svůdníka žen, dnes už je z něj prošedivělý pán. Charisma mu ale rozhodně ani po padesátce nechybí.
25.07.2020 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Joey Joey (117 článků) , Matt Matt (16 článků) , Matt Matt (16 článků)

Legendární Mike je zpátky! Tyson se v 54 letech vrátí do ringu, soupeřem mu bude Roy Jones

 
Tak přece k tomu došlo! Po měsících spekulací, kdy bývalý famózní boxer Mike Tyson (54) lákal věřejnost záběry z tréninků, oznámil svůj návrat. Bývalý profesionální mistr světa v těžké váze se během exhibičního duelu utká s o tři roky mladším Royem Jonesem. Zápas se uskuteční 12. září v Los Angeles a už teď je jasné, že půjde o boxerskou událost roku.
24.07.2020 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Mike Tyson (107 článků) , Roy Roy (2 články)