Miss Tereza Kadeřábková je dvojnásobnou maminkou: Pro dcerku vymyslela zvláštní jméno

 
Tereza Kadeřábková (29) se pyšní titulem dvojnásobné maminky. Bývalé královně krásy se narodila dcerka, kterou má s o rok mladším fotbalistou Pavlem Kadeřábkem. Manželé vybrali pro holčičku velmi netradiční jméno. Jejich první čtyřletá dcerka Ema se už jistě na sestřičku těšila...
31.07.2020 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kadeřábek (73 článků)

Smrt veksláka Richarda z Bony a klid: Nedorost (†64) bojoval s rakovinou, umřel v naprostém osamění

 
Pro mnohé to byla překvapivá a velmi nepříjemná zpráva, když se ukázalo, že ve věku 64 let zemřel herec Josef Nedorost. Muž známý asi nejvíc z filmu Bony a klid, kde ztvárnil veksláka Richarda Šindlera, měl pohnutý život, některé překvapivé střípky z něj vyplavaly na povrch až nyní.
31.07.2020 14:11 |

podobné články

Osobnosti: Josef Nedorost (17 článků)

Pyšný otec Petr Nedvěd už má své holky doma: Náročný porod Nicole Volfové na kráse neubral

 
Modelka Nicole Volfová (25) a bývalý hokejista Petr Nedvěd (48) prožívají momentálně ty nejšťastnější chvíle v životě. Nicole před pár dny porodila a na sociálních sítích se svěřila, že porod nebyl opravdu jednoduchý a trpěla velkými bolestmi. Před pár hodinami vyčerpaná, ale statečná maminka ukázala na Instagramu šťastnou rodinku v čele s tatínkem, který si své dvě životní lásky odvádí z porodnice domů.
31.07.2020 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nedvěd (174 článků)

Patricie Pagáčová jako chytrá horákyně: Oblečená neoblečená předvedla postavičku jako lusk

 
Patricie Pagáčová (31) patří mezi jedny z nejoblíbenějších a nejsledovanějších hereček v Česku. Proslavila ji nesmrtelná role Terezy Jordánové v nekonečném seriálu Ulice a v současné době ji mohou diváci vidět na televizi Prima v Modrém kódu. Patricie nedávno přidala na sociální sítě snímek, na kterém nápadně připomíná princeznu z pohádky O chytré horákyni. Ukázala se totiž u bazénu jako oblečená neoblečená. To ale nemění nic na tom, že v poslední době to herečce neskutečně sekne.
31.07.2020 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Jordánová (75 článků)

Zemřel herec Regis Philbin: Hvězdný moderátor zazářil v seriálu Jak jsem poznal vaši matku

 
Hollywood nyní oplakává ztrátu velké televizní hvězdy, moderátora a herce Regise Philbina. Oblíbený showman zemřel ve věku 88 let. Podle dosavadních informací byl příčinou smrti infarkt.
31.07.2020 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Regis Philbin (1 článek)

Premiér Babiš míří na dovolenou k moři. Káže vodu a sám pije víno, zuří lidé na sociálních sítích

 
Není to tak dávno, co premiér Andrej Babiš (ANO) lidem radil, ať letos nejezdí do zahraničí a podpoří český turismus. V polovině června se pak vydala na dovolenou do Chorvatska jeho žena Monika, což vzhledem k Babišovým doporučením rozčílilo veřejnost. Teď tomu nasadil korunu sám premiér - oznámil, že si jede užívat moře na Krétu. A lidé se opět bouří.
31.07.2020 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18956 článků)

Hvězda Snowboarďáků je z nejhoršího venku: Vojta Kotek byl z JIPky přeložen na standardní pokoj

 
Dobré zprávy o Vojtu Kotkovi (32)! Po ošklivé nehodě na motorce se dostal do nemocnice v Českých Budějovicích a rovnou na jednotku intenzivní péče traumatologického oddělení. Tam jej vyšetřili velmi důkladně. V současné době už leží na lůžkovém oddělení úrazové chirurgie.
31.07.2020 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (344 článků)

Vekslák z Bony a klid Josef Nedorost (†64) měl velkou smůlu: Napil se mléka a ochrnul

 
Josef Nedorost (†64), dobře známý jako vekslák Richard s knírem ze snímku Bony a klid, měl asi tu největší smůlu, co se týče encefalitidy. Stačilo mu loknout si mléka a už se to s ním vezlo. Herci ochrnula noha a i po zotavení mu zůstaly poškozené nervy.
31.07.2020 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Josef Nedorost (17 článků)

Známého rappera rozčtvrtila jeho manželka: Těla se chtěla zbavit, aby mu pomohla

 
Někdy se stávají velmi zvláštní a brutální věci a jednou z nich je zadržení ženy v centru Petrohradu. Měla totiž rozčtvrtit svého manžela, který byl také známým ukrajinským rapperem. Alexander Yushko, nebo také Andy Cartwright, byl však už několik dní po smrti, když k rozdělení těla došlo.
31.07.2020 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Alexander Alexander (316 článků) , Alexander Alexander (51 článků) , Alexander Alexander (75 článků) , Andy Andy (10 článků)

Herec Josef Nedorost je po smrti: Vekslák Richard z filmu Bony a klid se dožil 64 let

 
Ve věku 64 let zemřel herec Josef Nedorost, kterého si lidé pamatují především jako veksláka Richarda z kultovního filmu Bony a klid. V 80. letech patřil Nedorost k výrazným českým hercům a idolům žen. Diváky dokázal zaujmout především svým podmanivým hlasem.
31.07.2020 07:11 |

podobné články

Osobnosti: Josef Nedorost (17 článků)