Jde o ten největší podvod, zuří kvůli koronaviru sestra nakaženého Cristiana Ronalda

 
Sestra fotbalové hvězdy Cristiana Ronalda Katia Aveiro je přesvědčená o tom, že situace ohledně pandemie koronaviru ve světě je jeden velký podvod. Nedávno vyšlo najevo, že Ronaldo byl během reprezentační pauzy pozitivně testován na koronavirus. Starší sestra ovšem tvrdí, že koronavirus je největší podvod, jaký od narození viděla.
16.10.2020 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Ronaldo Ronaldo (27 článků)

Velký návrat není vyloučen: Nejdříve přišel pugét od Vémoly, pak dojemná slova Lely

 
Playmate a čerstvá maminka Lela Ceterová (30) prochází v současné době partnerskou krizí s MMA zápasníkem Karlosem Vémolou (35), se kterým má dceru Lili. Sympatická Lela momentálně žije s dcerou ve vlastním bytě v Bratislavě a s Karlosem se s péčí o malou střídají. V rozhovoru pro eXtra.c prozradila, jaký mají s Karlosem vztah a nevyloučila návrat.
16.10.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (178 článků)

Výzva k národu od Jiřiny Bohdalové: Nekecejte do toho, čemu nerozumíte, a poslouchejte

 
Největší česká herecká legenda Jiřina Bohdalová (89) se s moudrostí jejímu věku vlastní rozhodla apelovat na své fanoušky i další lidi, aby přestali spekulovat o koronaviru a chránili se. „Jinak se z toho nedostaneme,“ varuje exkluzivně pro eXtra.cz.
16.10.2020 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (1025 článků)

Majk Spirit o své maličké dceři: Když jsem Ariu poprvé držel, vůbec jsem nedýchal

 
Majk Spirit (36) společně s jeho krásnou partnerkou Mariou Dušičkou aktuálně prožívají jedno z nejkrásnějších období v životě. Nedávno se jim narodila dcera Aria a slavný rapper se na svých sociálních sítích svěřil, jaký je to pocit být tátou. Pár také zveřejnil fotky pokojíčku, do kterého holčičku přivítali.
16.10.2020 10:16 |

podobné články

Osobnosti: Majk Spirit (91 článků) , Aria Aria (3 články)

Slavná Jessica Fletcher z To je vražda, napsala, slaví 95: Takhle šel čas s Angelou Lansbury

 
Angela Lansbury je známou britskou herečkou, která se proslavila především coby Jessica Fletcher ze seriálu To je vražda, napsala. Na televizních obrazovkách vystupovala déle než osm desetiletí a dnes slaví už své 95. narozeniny Pořád se má ale čile k světu, o čemž svědčí i fotografie, která se nedávno objevila na jejím oficiálním twitterovém účtu. Herečka totiž na fotce i přes svůj věk vypadá fantasticky a plná energie, z čehož mají radost všichni její fanoušci.
16.10.2020 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Angela Lansbury (18 článků) , Jessica Fletcher (1 článek) , Angelo Angelo (3 články)

Michaela Kuklová upřímně o rakovině: Svatba proběhne, až budu komplet s prsy, zatím se hojím

 
Celý národ držel palce pohádkové princezně Jasněnce Michaele Kuklové (52) poté, co v únoru oznámila boj s rakovinou prsu. O obě vlivem nemoci a kvůli boji za uzdravení přišla, pro zvýšení vlastního sebevědomí se ale chystá svěřit do rukou plastických chirurgů. Redakci eXtra.cz nyní prozradila, kdy půjde pod skalpel i před oltář.
16.10.2020 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Kuklová (268 článků)

Bouře v seriálu Slunečná: Nová posila doktor Verner vrazí nůž do lásky Týny a Janka

 
Fanoušci oblíbeného seriálu Slunečná se už dnes večer mohou těšit na příjemnou novinku. Do seriálu přichází nová postava MUDr. Lukáš Verner. V roli sympatického embryologa se představí Vladimír Polívka a pořádně zamíchá kartami lásky hlavních hrdinů Týny a Janka.
15.10.2020 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Polívka (153 článků) , Vladimír Polívka (144 článků)

Hořká zpověď hvězdy Ulice: Žiju ze dne na den, říká Jaroslava Obermaierová

 
Jedna z nejoblíbenějších tváří seriálu Ulice Jaroslava Obermaierová (74) se do poslední chvíle, než vláda omezí republiku lockdownem, snaží setkávat s přáteli. V jejím vyšším věku je to sice rizikové, ale bez kamarádů a kamarádek by pro ni byl život nuda.
15.10.2020 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Obermaierová (213 článků)

Velkolepé odhalení: Billie Eilish odhodila vytahané oblečení, teď je zřejmé, co pod ním tajila

 
Nejpopulárnější zpěvačka současnosti Billie Eilish (18) se na veřejnosti téměř vůbec neukazuje, aniž by na sobě neměla oblečení o několik velikostí větší. Nyní se osmnáctiletá zpěvačka ukázala v ulicích Los Angeles jen v tílku a všem spadla brada.
15.10.2020 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Billie Eilish (38 článků)

Helena Zeťová o koronaviru: Toto není žádná chřipka, zavřela jsem se na chalupě

 
Helena Zeťová (39) je oblíbená česká zpěvačka a bývalá členka tria Black Milk. Sympatický blondýna se na nějakou dobu stáhla z veřejného života, přestala kouřit a jak sama říká, tak v současné době má spoustu práce. V rozhovoru pro eXtra.cz se rozpovídala o tom, co ji nejvíce štve na současné situaci ohledně koronaviru a že raději je na chalupě.
15.10.2020 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Helena Zeťová (204 článků)