Hvězda StarDance Radka Třeštíková: Nenechte si s*át na hlavu, jděte si za svým, vyzývá ženy

 
Ženy se často obávají toho, že se na ně bude pohlížet jinak jen proto, že jsou něžného pohlaví. Takhle rozhodně nesmýšlí spisovatelka Radka Třeštíková (39), která nikdy nečekala, že jí něco spadne do klína a svého ženství nikdy nezneužívala. Zároveň ale věděla, že je nutné se ozvat, když se jí něco nelíbí, a nenechala sebou manipulovat. Tohle teď radí i ostatním ženám.
01.08.2020 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Radka Třeštíková (44 článků)

Monika Bagárová promluvila otevřeně o šestinedělí: Máme režim. Pláč vystřídal úsměv

 
Čerstvá maminka Monika Bagárová (26) se na Instagramu svěřila, jak prožívala své první šestinedělí. I přes náročné období se však se svou novorozenou dcerkou Rumiou směje na každém kroku. Na sociálních sítích se dočkala také milých lichotek a podpory. Rozkošná holčička se však podle většiny lidí podobá spíše svému tatínkovi.
01.08.2020 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (656 článků)

Zaostalý Otík z Vesničko má středisková: Maďar János Bán je ve svém věku štramák

 
Uběhlo pětatřicet let a snímek Vesničko má středisková je stále velmi oblíbený mezi staršími i mladšími generacemi. Nejvíce zapamatovatelnou postavou se stal zaostalý závozník Otík, kterého ztvárnil János Bán (64) pocházející z Maďarska. Jak se změnil představitel mentálně zaostalého pracanta v průběhu let?
01.08.2020 17:06 |

podobné články

Osobnosti: János Bán (15 článků)

Scenárista Petr Kolečko o seriálu Chataři: Přirovnání k Chalupářům je nesmysl

 
Scenárista Petr Kolečko (36), který napsal scénář k velmi úspěšnému seriálu Most!, promluvil o svém novém seriálu s pracovním názvem Chataři. Ten je aktuálně ve fázi natáčení a objeví se na obrazovkách České televize. Ačkoliv svým názvem a popisem děje může jemně připomínat kultovní seriál Chalupáři, Kolečko prozradil, že srovnávat tyto dva projekty je nesmysl a název se navíc možná ještě změní.
01.08.2020 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolečko (91 článků)

Veronika Žilková je trojnásobnou babičkou: Její snacha porodila holčičku, dostala krásné jméno

 
Další radostná událost spojená s porodem. Veronika Žilková (58) se těší z třetího vnoučete. Jejímu osvojenému synovi Honzovi (29) a jeho partnerce Elišce se narodila holčička. A to už před pár dny! Maličká dostala i originální a netradiční jméno. A oslavit to můžou i s Veroničiným manželem Martinem Stropnickým (63), který do Čech vyrazil na dovolenou.
01.08.2020 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1766 článků) , Jan Čech (235 článků)

Donald Trump chce v USA zakázat TikTok: Je to čínská špionáž, míní prezident

 
Statisíce Američanů mohou přijít o svůj hlavní zdroj příjmů. Prezident USA Donald Trump se totiž rozhodl zakázat jednu z nejpopulárnějších aplikací s názvem TikTok. Už dlouhý čas se totiž říká, že aplikaci zneužívá komunistická čínská vláda k tomu, aby získávala citlivé údaje dalších zemí.
01.08.2020 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5107 článků)

Měsíční předpověď počasí: Srpen bude stabilnější, bez úmorných veder. První týden proprší

 
Je tu druhý prázdninový měsíc a vypadá to, že bude o něco lepší než ten předchozí. Zatímco v červenci se slunečné dny střídaly se silnými bouřkami a vydatnými dešti, srpen bude o něco stabilnější. Zeptali jsme se meteoroložky Dagmar Honsové, jak to se srpnem vypadá. A extrémně vysoké teploty nečekejte.
01.08.2020 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Honsová (922 článků)

Vdova po Jiřím Pomejem (†54) hoří láskou: Krásná Andrea si svého miláčka drží zkrátka

 
Šťastná DJka Andrea Pomeje (32) stále přidává něco, co je spojené s její láskou k partnerovi Petru Plačkovi. Bývalý pokrývač je pro ni prakticky vším. Letos v srpnu oslaví druhé výročí a Andrea svému miláčkovi vzkázala několik krásných slov. Ale také si svého Péťu chce pěkně srovnat...
01.08.2020 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1740 článků)

Jan Hamáček se pochlubil nevěstou Kloudovou: I ministr má právo na štěstí, praví vicepremiér

 
Zamilovaný ministr, dobrý ministr. Jan Hamáček (41) je ženatý s kráskou Gábinou Kloudovou. Už na začátku roku přišel ministr vnitra a vicepremiér v jedné osobě s tím, že po třinácti letech s Kamilou jim manželství nefunguje a rozhodli se pro rozvod. Kvůli pandemii k němu došlo až v červnu a v pátek se oženil podruhé.
01.08.2020 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1979 článků)

Yves Saint-Laurent by měl 84 let: Muži v sukni? Potřebovali by tělo Afričana, aby vypadali dobře

 
Yves Saint-Laurent patřil mezi špičku módního průmyslu 20. století. Dokonce ho někteří srovnávají se samotným gigantem Christianem Diorem. Dnes by tento talentem překypující muž oslavil 84. narozeniny.
01.08.2020 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Christian Dior (33 článků)