Američané slaví historický okamžik: Vesmírná loď Crew Dragon přistála v pořádku na moři

 
Soukromá společnost SpaceX vyslala před dvěma měsíci do kosmu loď Crew Dragon se dvěma lidskými pasažéry. Těmi byli astronauti NASA Robert Behnken a Douglas Hurley. Loď v neděli v pořádku přistála do vod Mexického zálivu a pro Američany je to historický moment, na který jen tak nezapomenou.
02.08.2020 23:31 |

podobné články

Osobnosti: Robert Douglas (6 článků) , Robert Douglas (6 článků) , Robert Douglas (4 články) , Douglas Douglas (21 článků) , Douglas Douglas (26 článků) , Douglas Douglas (21 článků) , Dragon Dragon (15 článků)

Nová komedie Štěstí je krásná věc: Výhra v loterii může přinést víc problémů než užitku

 
Do kin už 27. srpna vstoupí nová komedie plná známých hereckých tváří s názvem Štěstí je krásná věc. Petra Hřebíčková a Karel Zima se v něm představují jako nezaměstnaný pár, který vyhraje v loterii majlant. Ačkoliv se velké peníze zdají být zprvu požehnáním, ve skutečnosti jim přinesou do života hodně komplikací.
02.08.2020 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Zima (34 článků) , Petra Hřebíčková (93 článků)

Osudy hvězd z filmu Krokodýl Dundee: Kozlowski nestárne, Hogan nechodí mezi lidi a Blum je po smrti

 
Vždy je zajímavé se ohlédnout zpět a zavzpomínat si na to, jaké to bylo před lety. Jistě si dobře pamatujete na legendární snímek Krokodýl Dundee v čele s Paulem Hoganem (80) a Lindou Kozlowski (62). Jejich manželství nedopadlo šťastně. Nejhůře však skončil osud představitele Richarda, Marka Bluma (†69)...
02.08.2020 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Linda Kozlowski (4 články) , Paul Hogan (24 článků) , Mark Blum (7 článků) , Paul Hogan (20 článků) , Mark Richard (1 článek)

Michaela Ochotská ukázala své tělo v plavkách: Postava jak z hororu, píší lidé

 
Bývalá moderátorka Michaela Ochotská (35) si užívá horkých letních dnů a i ona se na sociálních sítích pochlubila svou vyrýsovanou postavou v plavkách. Místo pochvalných komentářů se u jejího příspěvku začaly množit hlavně ty kritické...
02.08.2020 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Ochotská (917 článků)

James Dean baletu se pochlubil rodinkou: Potetovaný Polunin má krásného syna

 
Ukrajinský krasavec Sergej Polunin (30), který před pěti lety dostal do kolen miliony lidí svým tancem ve videoklipu Take Me To Church, ukázal svou krásnou rodinu. Potetovaný tanečník se konečně usadil a nyní si užívá společné chvíle s přítelkyní Jelenou (26) a synkem.
02.08.2020 13:30 |

podobné články

Osobnosti: James Dean (30 článků) , James Dean (20 článků) , Sergej Polunin (23 článků) , Take Take (3 články)

Divoký anděl se vrací na obrazovky: Takhle dnes vypadají Ivo a krásná Milagros

 
Pro milovníky romantických příběhů si televizní stanice Prima LOVE přichystala opakování legendární telenovely Divoký anděl. Na obrazovky se tak vrátí nádherná Milagros i Ivo, které si před lety zahráli Natalie Oreiro (43) a Facundo Arana (48). Podívejte se, jak herci vypadají dnes.
02.08.2020 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Natalia Oreiro (33 článků) , Facundo Arana (3 články)

Humor léčí? Katie Price si na dovolené zlomila obě nohy: Z fanoušků si vystřelila, že je zasnoubená

 
Radostnou novinkou se pochlubila modelka Katie Price (42). Její partner Carl Woods (31) se totiž vyslovil a požádal svou krásku o ruku. O krásném momentu se podělila se svými fanoušky jen chvíli poté, co se vrátila z nemocnice, kde byla kvůli zlomeninám nohou. Jenže už v neděli bylo všechno jinak...
02.08.2020 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Katie Price (218 článků)

Alena Šeredová si užívala sluníčka: S malou Vivi řádila v bazénu, přidal se i partner

 
Letní počasí přímo láká na to, aby se lidé chodili zchladit do vody. Toho využila i Alena Šeredová (42), která žije se svým partnerem Alessandrem Nasim (46) v Itálii. Není to tak dlouho, co si bývalá vicemiss užívala sluníčka na pláži a malou dcerku Vivi střežila jako oko v hlavě. Tentokrát se celá rodinka šla vyřádit do bazénu.
02.08.2020 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Alena Šeredová (767 článků)

Charlotte a Ornella ukázaly snímky z dětství: Rozkošné malé Štiky už tehdy vystrkovaly růžky

 
Sestry Charlotte Štiková (23) a Ornella Koktová (27) nedávno na svých sociálních sítích zavzpomínaly na dětství a sdílely několik fotek z období, kdy byly ještě malé slečny. Na první pohled je evidentní, že obě byly pěkné čertice a chvíli neposeděly. V té době ještě nebyly zpřetrhané rodinné vazby a všichni se k sobě chovali s úctou. Dnes o něčem takovém nemůže být řeč. Rodina se rozdělila na dvě poloviny a jedna o té druhé nechce ani slyšet.
02.08.2020 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Ornella Štiková (1102 článků)

Cristiano Ronaldo se plácl přes kapsu: Koupil si luxusní auto za 200 milionů a k tomu jachtu

 
Jeden z nejúspěšnějších fotbalistů na světě Cristiano Ronaldo se pyšní sbírkou luxusních vozidel. Za "vykopané" peníze na hřišti si pořizuje úžasné kousky a teď k nim přidal další, Bugatti Chiron. Na Instagram přidal fotku, kde vystavuje nejen drahé vozidlo, ale i svůj pekáč buchet. Ženy i muži si na tom najdou to své.
01.08.2020 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Cristiano Ronaldo (503 článků) , Ronaldo Ronaldo (19 článků)