Nejdojemnější okamžiky z pohřbu Jana Skopečka obrazem: Na cestu dostal whisky

 
Ve Strašnickém krematoriu se v pondělí 3. srpna konalo poslední rozloučení s hercem Janem Skopečkem. Na smuteční obřad kromě blízké rodiny a přátel dorazili také jeho kolegové z branže. Významný herec zemřel 27. července ve věku 94 let. Hercova blízká přítelkyně Kateřina Macháčková (70) pronesla dojemnou řeč, při které se mnoho lidí neubránilo slzám.
03.08.2020 15:26 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Macháčková (46 článků) , Jan Skopeček (309 článků)

Vévodkyně Kate se pochlubila fotkami svého princátka: Louis roste jako z vody

 
Fotky dětí rozněžní snad každou duši. Princ Willam (38) a vévodkyně Kate Middleton (38) sdíleli snímky rozkošného syna prince Louise z jeho dubnové oslavy narozenin. Chlapečkovi jsou teprve dva roky, ale svou roztomilostí dokáže odzbrojit nejednu ženu. A je na něj radost pohledět i s umazanou tváří!
03.08.2020 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (1002 článků)

Krasobruslař Tomáš Verner překvapuje: Tajně se oženil a za pár týdnů bude tatínkem

 
Úspěšný český krasobruslař Tomáš Verner (34) se oženil s thajskou přítelkyní Tammy Sutan (32). Své ano si potají řekli 14. března a nyní očekávají miminko. Mistr Evropy z roku 2008 sdělil, že to bude chlapeček. Jméno ale manželé prozradit nechtějí.
03.08.2020 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Verner (108 článků)

Vláda chce snížit daň z příjmu: Podívejte se do přehledu, o kolik si zaměstnanec polepší

 
Zaměstnancům se blýská na lepší časy. Premiér Andrej Babiš (65) přišel v sobotu s velkým překvapením, když promluvil o výrazném snížení daní tím, že zruší superhrubou mzdu. Na tento počin se těší většina zaměstnanců už několik let. Pozitivně se k tomu staví i zbytek vlády a opozice.
03.08.2020 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18956 článků)

Pohřeb Jana Skopečka: Smrt byla pro legendárního herce vysvobozením, čekal na ni

 
Jen krátce před koncem července zemřel skvělý herec Jan Skopeček, který se dožil úctyhodných 94 let. Divadelní a televizní hvězda zemřela v pražské Nemocnici Na Bulovce. S významným hercem, přítelem a členem rodiny se mohou jeho kolegové, kamarádi a příbuzní rozloučit v pondělí 3. srpna.
03.08.2020 10:11 |

podobné články

Osobnosti: Jan Skopeček (309 článků)

Wilford Brimley je po smrti: Biolog z filmu Věc odešel zemřít domů, věděl, že to přijde

 
Wilford Brimley, nejlépe známý z filmů Věc či Zámotek, zemřel ve věku 85 let. Informaci o jeho smrti přinesl americký web TMZ. Herec, komik a zpěvák se potýkal s těžkou cukrovkou a poslední dva měsíce byl hospitalizován v nemocnici, odkud odešel, aby mohl zemřít doma. Naposledy vydechl v sobotu ve svém domě.
03.08.2020 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Wilford Brimley (3 články)

Karel Fiala slaví 95: Jeho hlášku z filmu Limonádový Joe si pro Terminátora půjčil Schwarzenegger

 
Krásné 95. narozeniny slaví Karel Fiala, který se do paměti diváků nejen v Česku nesmazatelně zapsal ve filmu Limonádový Joe aneb Koňská opera. Ačkoliv dnes už ho zrazuje zdraví a sám se o sebe nedokáže postarat, v minulosti platil za velkého fešáka a idola žen v 60. letech. Jeho legendární filmovou hlášku si navíc půjčili i hollywoodští scenáristé a ve snímku Terminátor ji řekl sám Arnold Schwarzenegger (73).
03.08.2020 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Arnold Schwarzenegger (610 článků) , Karel Fiala (134 článků) , Karel Fiala (87 článků)

Nešťastný konec nadané spisovatelky: Simona Monyová (†44) přišla o život rukou manžela

 
Uběhlo devět let od otřesné vraždy spisovatelky Simony Monyové (†44). Své romány adresovala převážně ženám a při psaní se inspirovala vlastním životem. Později v nich prý ukrývala i volání o pomoc, avšak to nestačilo. Při ostré hádce s jejím manželem Borisem Ingrem (54) došlo k nejhoršímu. Po letech tyranie a znásilňování ji uprostřed kuchyně pobodal.
03.08.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Simona Monyová (131 článků)

Ivka z MasterChefa stále čeká na toho pravého: Hledá silnou osobnost, která nechodí po hospodách

 
Ivka ze soutěže MasterChef se v poslední době soustřeďuje jen na práci. Občas však pomyslí na to, kdy konečně potká toho dokonalého partnera. Redakci eXtra.cz se dokonce svěřila, jak by takový muž měl vypadat. Sama ho ale hledat nechce a čeká, až přijde on za ní. Seznámení přes sociální sítě však striktně zavrhuje.
03.08.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Sam Sam (229 článků)

Vzpomínky na Itálii: Liam Neeson a jeho syn Micheál se v novém filmu vyrovnávají s dávnou tragédií

 
Už 6. srpna se v kinech objeví romantická komedie Vzpomínky na Itálii, ve které se Liam Neeson jako londýnský umělec vrací spolu s dospělým synem do Itálie, aby tu prodali jejich starý rodinný dům. Čekají tu na ně překvapivě náročné opravy staré kamenné vily, spousta slunce, víno, opravdové spaghetti a také jedna krásná a sympatická majitelka místní restaurace. V dojemném filmu Vzpomínky na Itálii se Liam Neeson potkává před kamerou se svým synem Micheálem Richardsonem, a to přímo v rolích otce a syna. Snímek je zároveň vzpomínkou na zesnulou Natashu Richardson, která ve věku 45 let zemřela roku 2009 po nehodě na lyžích.
02.08.2020 23:31 |

podobné články

Osobnosti: Natasha Richardson (8 článků) , Liam Neeson (66 článků)