Bratr Bendiga měl děsivou dopravní nehodu: Marsell skončil v nemocnici, Jan se zhroutil

 
Mladší bratr Jana Bendiga měl děsivou dopravní nehodu. Marsell Bendig společně s Lucií Bikárovou havarovali na dálnici, a to cestou z koncertu ve Znojmě, kde vystupovali jako Honzovi předskokani. Jak Marsell informuje na sociálních sítích, stál při nich bůh a z téhle noční můry se budou vzpamatovávat ještě hodně dlouho. Naštěstí vyvázli pouze s lehčími zraněními. 
24.02.2024 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (392 článků)

Řepka v slzách: Kristelová zavzpomínala na jejich nejtěžší období a fotbalistu rozplakala

 
Tomáš Řepka se dojal k slzám. V pátek večer totiž ke svým 50. narozeninám uspořádal v Lucerně Noc s legendou, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz. Přítomna byla samozřejmě jeho manželka Kateřina Kristelová, která sportovce překvapila velmi dojemným proslovem. Zavzpomínala na jejich nejtěžší období, kdy byl fotbalista ve vězení a ona na něj musela čekat. Přesto spolu i těžké časy zdárně překonali. 
24.02.2024 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Kristelová (871 článků) , Tomáš Řepka (1215 článků)

Bára z Like House, zadlužený Datel a jejich miminko: Prozradili detaily porodu

 
Influencerka Barbora Stříteská a Marek "Datel" Valášek už odpočítávají zbývající dny do narození prvorozeného potomka. Avizovaný termín porodu už totiž uplynul, a tak by chlapeček měl přijít na svět každým dnem. Nastávající maminka se již nemůže dočkat a dotazy fanoušků, kdy "vše vypukne", se na ni jen sypou. Na sociálních sítích prozradila, že bude rodit přirozeně, ale i to, že na sále s ní samozřejmě bude přítomen také přítel. 
24.02.2024 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (63 článků)

Pavel má náhradu za Řehákovou: Novou mluvčí prezidenta bude Petra Hromádková

 
Po Markétě Řehákové představila Kancelář prezidenta České republiky Petra Pavla zbrusu novou mluvčí. Tou se podle informací z Hradu stala usměvavá a nadmíru přitažlivá brunetka Eva Hromádková, která do funkce nastoupí v polovině března. Doplňovat ji bude hradní nováček Vojtěch Šeliga.
24.02.2024 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2751 článků) , Eva Petra (111 článků)

REPORTÁŽ: Rakušan bodoval na debatě s Ukrajinci. Kolik jich pracuje, ptali se nespokojenci

 
V prostorách pražského Břevnovského kláštera měl v pátek večer Vít Rakušan další ze svých debat Bez cenzury. Tentokrát byla určena Ukrajincům žijícím v ČR. Na rozdíl od předešlých štací se ministru vnitra dostalo kladného přijetí a potlesku. Ne všechny dotazy však byly pro ministra příznivé. Na akci byla přítomna i redakce eXtra.cz.
24.02.2024 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Vít Rakušan (786 článků)

Anička Slováčková dochází na paliativní péči: Lidem dokáže dát roky života, popsala lékařka

 
Anna Julie Slováčková (28) nedávno sdílela se svými fanoušky fakt, že kvůli zákeřné nemoci začala docházet na paliativní péči. Znamená to zvýšenou starost pro pacienta, který trpí nevyléčitelnou nemocí. A protože to zřejmě vzbudilo velké rozruchy a zpěvaččini příznivci začali mít o Aničku strach, deník Blesk blíže prozkoumal tento obor, který není tak děsivý, jak se na první pohled zdá. O tomto odvětví promluvila skutečná kapacita, a to MUDr. Zuzana Křemenová, Ph.D. z Thomayerovy nemocnice. 
24.02.2024 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Julia Ann (91 článků) , Anna Slováčková (275 článků) , Julie Julie (239 článků)

Michaela Nosková po dramatickém rozchodu s otcem své dcery: Zanevřela na muže

 
Zpěvačka Michaela Nosková má opět šťastný úsměv na tváři. Bolest z dramatického rozchodu s otcem své dcery Jasněnky má za sebou, a jak se svěřila redakci eXtra.cz, konečně si poprvé užívá ten pravý život svobodné ženy. 
24.02.2024 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Nosková (273 článků)

Simona Krainová znovu dráždí nahým tělem: Um ukázat vše, ale nic, rozžhavil její fanoušky

 
Simona Krainová opět boří sociální sítě. Známá modelka a maminka dvou synů zas a znovu provokuje odvážnými snímky od moře a ukázala se nejen nahoře bez! I když si mnozí mysleli, že už žhavější být nemůže, tak i tentokrát vytáhla Simona eso z rukávu. 
24.02.2024 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2338 článků)

Soukup promluvil o rozchodu s Agátou: Sestřelilo mě to fyzicky i psychicky, přiznal

 
Jaromír Soukup promluvil v podcastu Hype-Cast o svém těžkém období, kterým si musel projít. Spolumajitel zadlužené televize Barrandov se svěřil, že kvůli stresu, který prožíval během září a který zapříčinil rozchod s influencerkou Agátou Hanychovou, se musel dát do kupy. Soukup zápas v Clash of the Stars s Alešem Bejrem pojal jako challenge, která mu pomohla, aby se vrátil do psychické i fyzické kondice.
24.02.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3841 článků) , Aleš Bejr (30 článků) , Jaromír Soukup (364 článků)

Zpověď narkomanky Katky: Promluvila o dceři Tereze a nakydala špínu na Třeštíkovou

 
Nejslavnější česká narkomanka z dokumentu od Heleny Třeštíkové se po dlouhé době objevila mezi lidmi. Katku Bradáčovou potkal filozof Antonín Dolák před Karlovým mostem, klečící a škemrající o drobné. Při té příležitosti ji vyzpovídal. Katka promluvila o své dceři, honoráři za dokument i o svém současném stavu. Rozhovor je k dispozici na YouTube. 
24.02.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Helena Třeštíková (185 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »