Herec Pavel Soukup po boji s nádorem: Proč rozdal veškerý svůj majetek?!

 
Po náhlém kolapsu a vážné nemoci učinil zásadní životní rozhodnutí. Pavel Soukup (71) rozdělil všechen majetek svým dětem a vydal se směrem minimalismu. Herec, dabér a bývalá hvězda seriálu Cesty domů nechce dle svých slov nic vlastnit!
01.07.2020 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Soukup (161 článků)

Útok vandala na altán v Řepích: Zasadil mu několik úderů sekyrou. Přišel ho cíleně zničit, říká místostarosta

 
Pomatený dřevorubec? Ten si nejspíše spletl dřevěný altán v Řepích se stromem. V noci z neděle na pondělí ho v Aktivním lesoparku začal kácet. Podle místostarosty Martina Marka je tento druh vandalismu neodpustitelný především proto, že dotyčný sem musel přijít cíleně se sekyrou, aby altán zničil. Škodu za více než 160 tisíc nyní řeší policie.
01.07.2020 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Marek (15 článků)

Té že je 71 let? Sporťák z ČT Bernatský překvapil neskutečně vypadající maminkou

 
Už deset let žije maminka sportovního komentátora Vojtěcha Bernatského (45) Marie Šrámková (71) ve Švédsku. Kvůli pandemii koronaviru se tak už půl roku neviděli, a tak si ji Vojta na sociální síti připomněl alespoň fotkou. A všem padla brada!
01.07.2020 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Bernatský (30 článků)

Nákaza v německých jatkách? Maso v Česku může zdražit, říká řezník. A zmínil i mor

 
S komplikovanou situací se potýkají zpracovatelé masa v Evropě. V několika masokombinátech se rozšířila nákaza covid-19, kvůli čemuž musely podniky výrazně omezit nebo dočasně zavřít výrobu. Nejvíce zasaženo je Německo, kde se nemoc potvrdila u více než 1500 zaměstnanců místních jatek. Trh na to reagoval zdražením suroviny, což již pocítili čeští zpracovatelé, říká Karel Pilčík, předseda Českého svazu zpracovatelů masa a majitel podniku MP Krásno. Podle něj je letošní rok mimořádně složitý, i proto, že stále nezmizel africký mor prasat.
01.07.2020 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Masa Masa (18 článků) , Masa Masa (18 článků)

Moderátorka ČT Witowská: Problém v televizi kvůli diplomatovi?!

 
Poté, co Blesk přistihl moderátorku České televize Světlanu Witowskou (47) na výletě v jižních Čechách s bývalým velvyslancem a politickým poradcem Petrem Kolářem (57), vyvstává velký otazník. Aby se kvůli možnému partnerskému vztahu nedostala v televizi do střetu zájmů!
01.07.2020 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (535 článků) , Světlana Witowská (305 článků)

„V nemocnicích léčí doktoři v karanténě,“ tvrdí Šmucler. Nákazu měl i na své klinice

 
Roman Šmucler seděl za TOP 09 v Ústředním krizovém štábu a někdy svými výroky uměl nadzdvihnout i šéfa poslanců strany Miroslava Kalouska. Sám si připisuje zásluhu na distribuci zdravotnického materiálu mezi lékaře a další zdravotnický personál. Nošení roušek prezident Stomatologické komory ale v minulosti označil pro Blesk Zprávy za fetiš. Teď by ji měli nosit prý hlavně lidé, kteří mají obyčejnou rýmu. „Koronavir je jako chřipka,“ tvrdí s tím, že respirátory by distribuoval především mezi důchodce - za symbolickou cenu. Sám musel řešit nákazu také ve svých zdravotnických zařízeních. V nemocnicích podle Šmuclera navíc pracují lékaři v karanténě.
01.07.2020 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7015 článků)

Tomáš Dastlík z Ulice bude podruhé tátou: Další dítě plánoval už roky

 
Představitel Martina Maléře v nekonečném seriálu Ulice Tomáš Dastlík bude už podruhé tátou! O šťastnou zprávu se podělil se svými fanoušky na instagramu „hádankou" ve fotce. Dastlík má s partnerkou Eliškou už syna Ondřeje.
30.06.2020 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Dastlík (14 článků)

Klaus v němčině varoval před zneužitím pandemie. Pozvala si ho kontroverzní AfD

 
Český exprezident Václav Klaus (79) v úterý v prostorách německého parlamentu vystoupil s projevem před politiky Alternativy pro Německo (AfD). Nejsilnější opoziční strana, jejíž části kvůli pravicově radikálním tendencím sleduje kontrarozvědka, Klause pozvala u příležitosti německého předsednictví Evropské unii, které odstartuje ve středu. Exprezident projev přednesl v němčině.
30.06.2020 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9919 článků) , Václav Český (547 článků)

Při výbuchu sopky přišla o otce, sestru i obličej. Amputace prstů už Stephanii nerozhodila

 
Australanka Stephanie Browittová (23) z Melbourne se pomalu zotavuje z těžkých popálenin, které utržila během výbuchu novozélandské sopky White Island. Na stejnojmenný ostrov vyrazila v prosinci loňského roku se sestrou Krystal (†21) a otcem Paulem (†55), kteří bohužel erupci nepřežili. Dívka už několikrát velmi otevřeně promluvila o tom, co se stalo, o utrpení, které prožívá při léčbě popálenin, jež má na 70 procentech těla včetně obličeje. Na svém instagramu se pravidelně vyjadřuje ke svému stavu, zmínila se i o tom, že se smířila s tím, že jí lékaři amputovali prsty na rukou, uvedl list Daily Mail.
30.06.2020 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Krystal White (3 články)

Zamilovaná Nikol Štíbrová o svatebních šatech: U přítele nepochodila!

 
Před třemi lety Nikol Štíbrová (33) mluvila o svatbě, když ji tehdejší přítel Martin v Thajsku požádal o ruku. Místo veselky se ale narodil syn, a pak přišel rozchod. S novým vztahem to ale vypadá, že na vdavky myslí znovu!
30.06.2020 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (256 článků)