Obrazy zkázy: „Z inferna v Bohumíně nebylo úniku!“ popsal šéf hasičů

 
Nasazovali životy, snažili se zachránit nájemníky bohumínského paneláku před smrtí v plamenech. Přesto se stali hasiči na sociálních sítích terčem kritiky. Dalo se něco udělat jinak? Jak zásah probíhal? To Blesku popsal šéf moravskoslezských hasičů Vladimír Vlček.
12.08.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Vlček (6 článků)

Z královny dovolených nedobytná pevnost: Do Řecka jen s testem. Kam na něj a za kolik?

 
Řecko bylo letos jedničkou mezi leteckými zájezdy. Mohla za to dobrá epidemiologická situace v zemi i nižší nabídka jiných destinací. Teď ale pro Čechy zavádí přísnou povinnost testů. Tisíce lidí musí urychleně na test, jinak neodletí.
12.08.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Kam Kam (186 článků)

Biden si vybral viceprezidentku. V bitvě proti Trumpovi cílí na Afroameričany

 
Demokratický uchazeč o úřad amerického prezidenta Joe Biden si jako svou viceprezidentku vybral senátorku za stát Kalifornie Kamalu Harrisovou, píše agentura Reuters. Ta zároveň uvedla, že se Harrisová stala první černošskou americkou političkou, která se dostala takto daleko v prezidentské kampani. Podle současného prezidenta Donalda Trumpa je výběr senátorky překvapivý, dle jeho slov se k Bidenovi chovala neuctivě a podává průměrné výkony.
11.08.2020 23:20 |

podobné články

Osobnosti: Joe Biden (72 článků)

Jablko nepadlo daleko! Zpěvačka Lounová má v krásné mamince dvojnici

 
Tak tady jablko od stromu opravdu daleko nepadlo. Zpěvačka Olga Lounová (39) se pochlubila svými rodiči, s nimiž strávila dovolenou na řeckém ostrově Zakynthos.
11.08.2020 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Olga Lounová (365 článků)

Samuel (†15) a Leoš (†16) utonuli v Sázavě: Rodiny jim uspořádaly společný pohřeb

 
Mladíci Samuel (†15) a Leoš (†16) se ve středu šli koupat do řeky Sázavy nedaleko Soběšína, zpět už se nevrátili. Po kamarádech bylo vyhlášeno pátrání a do akce byl zapojen i vrtulník s termovizí. Pátrání přesto dopadlo tragicky. Jejich těla byla nalezena v neděli. Zdrcené rodiny nyní chystají pohřeb. S oběma mladíky se jejich blízcí rozloučí v pátek odpoledne v Kroměříži.
11.08.2020 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Samuel Samuel (13 článků) , Samuel Samuel (13 článků) , Samuel Samuel (13 článků) , Samuel Samuel (13 článků)

V jičínském babyboxu našli novorozenou holčičku: Drobounkou Martinku zde nechali uprostřed dne

 
Do babyboxu v Jičíně dnes po poledni někdo odložil novorozenou holčičku. Byla zabalená do šedé deky. Dostala jméno Martina. V tiskové zprávě to oznámil zakladatel sítě babyboxů Ludvík Hess. V Česku bylo v těchto speciálních schránkách od jejich zavedení v roce 2008 odloženo již 208 dětí, za letošní rok devět.
11.08.2020 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Ludvík Hess (159 článků)

Bělorusové vyšli znovu do ulic. Lukašenko vypnul v metropoli mobilní sítě i internet

 
V běloruském Minsku třetí noc pokračují protesty proti režimu staronového prezidenta Alexandra Lukašenka. „Policisté zasahují s novou silou. Zatýkání začalo. Jsou slyšet také výbuchy, podobné ohlušujícím granátům, ale k potyčkám dosud nedošlo,“ hlásí opoziční server Belorusskij partizan s odvoláním na informace ze sociálních sítí.
11.08.2020 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Lukašenko (70 článků)

Smutné 81. narozeniny Josefa Laufera: Přísná pravidla pro kamarády!

 
Ačkoliv už je na tom trochu líp a je částečně při vědomí, stejně prožívá Josef Laufer jedny z nejsmutnějších narozenin v životě. Leží v nemocnici a nikdo k němu nesmí, dokonce ani v den, kdy dovršil 81 let!
11.08.2020 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Josef Laufer (97 článků) , Josef Laufer (97 článků)

Nejen Kuberová. Vystrčila doprovodí na Tchaj-wan 90 lidí. Vládní speciál nahradí místní aerolinky

 
Na Tchaj-wan doprovodí předsedu Senátu Miloše Vystrčila (ODS) devadesátičlenná delegace včetně osmi senátorů. Misi, v níž budou co do počtu převažovat podnikatelé, dnes schválil organizační výbor horní komory. Vystrčil novinářům řekl, že na Tchaj-wan poletí i vdova po zesnulém předsedovi Senátu Jaroslavu Kuberovi (ODS), který cestu plánoval, Věra Kuberová. V programu má Vystrčil setkání s tchajwanskou prezidentkou, předsedou tamního parlamentu a některými ministry.
11.08.2020 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (1121 článků)

Kateřina Brožová (52) si užívá na jachtě! Kdo jí dělá společnost při skotačení v moři?

 
Herečka Kateřina Brožová (52) je oficiálně nezadaná, ale rozhodně nestrádá. Momentálně si užívá na Korsice, kde moře brázdí na jachtě, a vypadá velmi spokojeně. Kdo jí tam asi dělá společnost?
11.08.2020 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Brožová (521 článků)