Nečekaná akce Bohdalové! Údajná milenka Prachaře musí od Jakuba pryč

 
Tak v takové roli jste Jiřinu Bohdalovou (88) ještě neviděli! Populární herečka na podzim usedne do jednoho z křesel porotců talentové show Česko Slovensko má Talent! Nahradila v něm jednu z dosavadních stálic soutěže Dianu Mórovou (49), která měla podle zlých jazyků hrát roli v manželské krizi moderátora soutěže Jakuba Prachaře (35).
01.07.2019 11:59 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (899 článků) , Jakub Prachař (916 článků) , Diana Mórová (12 článků)

Dlouhá noc Švantnerové: Divoký flirt modelky, která má doma přítele!

 
Divoká jízda Nikol Švantnerové (26) se vymkla kontrole. Kráska upustila uzdičku zdrženlivosti a pořádně to rozjela. Divoký taneček vystřídalo laškování s hezounkem, který vypadal jako její přítel Patrick Dressler (28).
01.07.2019 11:59 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Švantnerová (325 článků) , Patrick Patrick (1 článek)

Patrik Hezucký prozradil detaily své svatby: Nervozita a neustálé obavy!

 
Čerstvě ženatý moderátor Evropy 2 Patrik Hezucký (49) dorazil do Karlových Varů s novomanželkou pouze na otočku. Trefil se zrovna do nejteplejšího dne festivalu, ale jak sám říká, zvládl to v pohodě. Blesku prozradil, jak probíhala jeho svatba s dlouholetou partnerkou Nikolou.
01.07.2019 11:59 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Hezucký (185 článků)

Šlofíček vedle Čvančarové! Donutil usnul přímo na společenské akci

 
Únava, přepětí, a to vše ještě podpořené obřím vedrem. To by umořilo každého. Není proto divu, že herec Miroslav Donutil (68) měl v jednu chvíli na festivalu v Karlových Varech slabou chvilku. Kde a kdy to zničehonic zalomil?
01.07.2019 11:59 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Donutil (376 článků)

Mira Žbirku sešívali v Praze doktoři! Má za sebou bolestivé zranění

 
Oblíbený slovenský zpěvák Miro Žbirka (66) měl nepříjemný úraz, po kterém skončil na příjmu nemocnice v Královských Vinohradech. Z ambulance odcházel sice s obvázanou rukou, ale také s úsměvem na rtech: Na rentgenu se mu totiž přihodilo něco nečekaného!
01.07.2019 11:59 |

podobné články

Osobnosti: Mira Mira (58 článků)

Babiš se „zasekl“ v Bruselu, boj o moc v EU se táhne. Vládu povede Hamáček

 
Jméno socialistického reprezentanta Franse Timmermanse jako možného kandidáta do funkce předsedy Evropské komise dál na summitu Evropské unie v Bruselu dělí členské státy evropského bloku. Pracovní snídaně tak byla opět přerušena, aby prezidenti a premiéři mohli absolvovat nové kolo dvoustranných a vícestranných konzultací. Krátce před 11. hodinou se ale politici sešli u kulatého stolu znovu. Summit, který začal v neděli v podvečer, se tak nejspíš zapíše mezi zatím nejdelší jednání Evropské rady. A dosud není jasné, kdy skončí. Za Česko se finále bruselské hry o trůny účastnil premiér Andrej Babiš (ANO), který se nestihne vrátit do Prahy na jednání vlády. Schůzi tak bude řídit vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD).
01.07.2019 11:59 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15841 článků) , Jan Hamáček (1261 článků)

Na Severní Kypr spadla ruská raketa ze Sýrie, tvrdí ministr. Turisty ušetřila

 
Severně od severokyperské metropole Nikósie v pondělí ráno dopadl zatím blíže neupřesněný objekt. Ministr zahraničí mezinárodně neuznané Severokyperské turecké republiky později podle agentury Reuters uvedl, že šlo zřejmě o protileteckou raketu ruské výroby, vypálenou při izraelském náletu na Sýrii. Nikdo nebyl zraněn. Prezident kyperských Turků Mustafa Akinci už předtím řekl, že předmět by mohl souviset s vojenskými operacemi na Blízkém východě. Turisté, kteří na dovolenou na Severní Kypr míří i z Česka, vyvázli bez zranění.
01.07.2019 11:59 |

podobné články

Osobnosti: Mustafa Mustafa (1 článek)

V pondělí natáčel Thálie, dnes není mezi živými. Úmrtí Pavla Kovaříka oznámil Ondřej Kepka

 
Ta zpráva zaskočila celý hudební a filmový svět.  Prezident české Herecké asociace Ondřej Kepka (49) oznámil náhlé úmrtí známého mistra zvuku Pavla Kovaříka.
01.07.2019 11:59 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Kepka (49 článků)

Černošice rozhodly o Babišově střetu zájmů. Je to zpolitizované, tvrdí premiér a chce se odvolat

 
Městský úřad v Černošicích u Prahy vydal rozhodnutí v kauze střetu zájmů premiéra Andreje Babiše (ANO). Radnice o tom informovala na svých webových stránkách. Jaký je výsledek řízení, neuvedla. Z premiérovy reakce vyplývá, že úřad rozhodl v jeho neprospěch.
23.01.2019 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15841 článků)

Drsný útok na prince Philipa (97): Královno, zabav tomu arogantnímu starci už konečně řidičák

 
Žurnalistická kapacita Piers Morgan (53) si vzal na svou nemilosrdnou mušku vévodu z Edinburghu (97). Princ Philip se totiž před několika dny stal účastníkem vážné autonehody, kterou způsobil, když nedal přednost při vjíždění na hlavní. Novinář se nechal pro Dailymail slyšet, že je načase, aby si Alžběta II. (92) zjednala pořádek a konečně zakázala svému arogantnímu a tvrdohlavému manželovi řídit!
23.01.2019 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Piers Morgan (22 článků)