Jakub, Pavel, Rostislav a Žaneta: Přežili ohnivé peklo v Bohumíně, které rozpoutal žhář Zdeněk K.

 
Tři muži a jedna žena spasili útěkem přes balkony svůj život, když v sobotu Zdeněk K. (54) schválně zapálil dveře bytu v 11. patře paneláku v Bohumíně.  Dva se i přesto vážně popálili a jsou na JIP v nemocnici, jeden z hostů osudného narozeninového večírku má lehčí zranění, Jakub vyvázl bez zranění. Opilého žháře, který útočil kvůli sporům se synem (†30) a manželkou (†53), poslal soud do vazby. Hrozí mu doživotí.
12.08.2020 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Zdeněk (27 článků)

Svatá Kate a zlá Meghan? V královské rodině panuje dvojí metr!

 
Zastánci Meghan Markleové (39) mají v ruce jasný důkaz toho, že se u britské královské rodiny vždycky měřilo dvojím metrem. Všimli si totiž jednoho zásadního detailu: To, co se u Kate Middletonové (38) setkává s obdivem, bylo v minulosti u vévodkyně ze Sussexu kritizováno. O co jde?
12.08.2020 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Kate Kate (400 článků)

Minulost vraha dvou žen ze severu Čech: Zabil je během 10 dní! Otec ho bil, matku bodnul místo něho

 
Za deset dnů zabil v Rovensku pod Troskami a v Turnově dvě ženy! K tomu se Karel Š. (42) přiznal policii. Za dvojnásobnou vraždu mu nyní hrozí až výjimečný trest.
12.08.2020 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Karel Čech (48 článků)

Saša Rašilov vdával dceru Josefínu (26)! Z veselky rovnou na plac

 
Jeden den na svatbě, druhý den na place. Saša Rašilov (48) v sobotu provdal svou dceru, nejstarší Josefínu (26). Ta pojala za manžela svého dlouholetého přítele Alexandra Jiru.
12.08.2020 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Saša Rašilov (224 článků)

Obviněný soudce Elischer jí napařil přísnější trest. Vietnamka se teď obrátila na Evropský soud

 
Vietnamka, která byla v Česku jako uprchlá odsouzena za podíl na obchodu s drogami a jíž soudce pražského vrchního soudu Ivan Elischer v březnu 2018 zvýšil trest o 15 měsíců na pět let, se minulý měsíc obrátila na Evropský soud pro lidská práva ve Štrasburku. Elischer byl totiž den po zpřísnění trestu zatčen policií a poté obviněn, že za úplatky dával nižší tresty. Těm, kdo úplatek odmítli dát, trest naopak zvýšil. Žena se od té doby snaží, aby tuzemské soudy její případ znovu projednaly, neuspěla ale u Nejvyššího ani Ústavního soudu. Píšou o tom  Hospodářské noviny (HN).
12.08.2020 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (1534 článků)

Sexy transsexuálka Dáša z Mostu bude hvězdou Tváře! Po boku mladého zpěváka

 
Pohlaví převlíká tak rychle jako jiní kabáty. Eriku Stárkovou (36) zatím nejvíc proslavila role přeoperovaného muže Pavla alias Dáši v seriálu Most!. A to se jí teď bude proklatě hodit i v pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Bude jednou z hvězd sedmé řady.
12.08.2020 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Erika Stárková (22 článků)

Vysílali jsme: Co přinese návštěva Mikea Pompea Česku? Žantovský nejen o setkání s Babišem

 
Kybernetická bezpečnost, boj proti koronaviru, zdravotnický výzkum, ale i hospodářská spolupráce. Ve znamení těchto témat se nese návštěva šéfa americké diplomacie Mikea Pompea v České republice. Společné vztahy koneckonců již včera vyzdvihl při návštěvě plzeňského pomníku připomínajícího osvobození města americkými vojáky. Průběh návštěvy okomentoval v Epicentru Blesku diplomat Michael Žantovský.
12.08.2020 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Michael Michael (1526 článků)

Hlavní epidemiolog je ve Španělsku miláčkem dětí. Předstihli ho jen Messi a Kate Perryová

 
Hlavní španělský epidemiolog Fernando Simón, který od března pravidelně seznamuje veřejnost se situací kolem nového koronaviru, se stal oblíbencem španělských dětí, z nichž mnohé by ho chtěly za šéfa ve své budoucí práci. V průzkumu, který už několik let provádí společnost Adecco, Simóna předstihl jen fotbalista klubu FC Barcelona Lionel Messi, u děvčat pak zpěvačka Katy Perryová.
12.08.2020 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Lionel Messi (403 článků) , Kate Kate (400 článků) , Fernando Fernando (3 články) , Fernando Fernando (3 články) , Fernando Fernando (3 články) , Fernando Fernando (3 články) , Fernando Fernando (3 články) , Fernando Fernando (3 články) , Fernando Fernando (3 články) , Fernando Fernando (3 články)

Pompeo si řekl o dostavbu Dukovan a rozzuřil Čínu. Monika přišla v lodičkách po Vivien

 
Americký ministr zahraničí Mike Pompeo měl druhý den oficiální návštěvě v Česku nabitý program. Ve středu před polednem dorazil do Kramářovy vily v Praze, kde už ho čekal premiér Andrej Babiš (ANO) a jeho žena Monika. Blankytně modré šaty doplnila lodičkami, ve kterých se před rokem ukázala její dcera Vivien na recepci na francouzské ambasádě. Poté oba státníci vystoupili ve Strakově akademii a odmítli posilování vlivu Ruska a Číny. Pompeo se také jasně přihlásil o zakázku na dostabu jaderné elektrárny Dukovany. Babiš zmínil, že zájem americké strany vnímá, ale že probíhá notifikace v rámci Evropské unie. V Senátu se Pompeo znovu obul do Číny a vysekl poklunu šéfovi horní komory Miloši Vystrčilovi (ODS) za jeho plánovanou cestu na Tchaj-wan. Návštěvu zakončil schůzkou s prezidentem Milošem Zemanem a v doprovodu kardinála Dominika Duky zavítal i do katedrály sv. Víta. Čínská ambasáda v Česku považuje ministrovy výroky za neopodstatněné útoky. Tým Blesk Zpráv sledoval státní návštěvu online.
12.08.2020 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18991 článků) , Miloš Zeman (24058 článků) , Mike Mike (65 článků)

Ken přeoperovaný na Barbie: V bikinách à la Pamela předvedl pořádný pupíček!

 
Někdejší živý Ken, který se stal postupně živou Barbie (nebo něco na ten způsob), umí i po mnoha drastických proměnách svého zevnějšku šokovat. Jessica Alvesová (37), která donedávna bývala Rodrigem, se opět vyprsila u bazénu… a je to vskutku zajímavý pohled. Posuďte raději sami!
12.08.2020 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Ken Ken (34 článků) , Jessica Jessica (58 článků) , Ken Ken (34 článků)