„Upřednostnil sebe před svou zemí,“ pustila se opozice do Trumpa. Prezident zmínil čarodějnici

 
Demokratický předseda právního výboru Sněmovny reprezentantů USA, do kterého se přesunula další fáze přípravy možné ústavní žaloby (impeachmentu) na prezidenta Donalda Trumpa, obvinil hlavu státu z porušení přísahy. Jerrold Nadler v úvodu dnešního slyšení prohlásil, že Trump upřednostnil svůj prospěch před blahem vlasti, napsala agentura Reuters.
09.12.2019 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4683 článků)

Timo se hrne za Dominikou do Prahy. Ostrá reakce Gottovy dcery, která se setkala s mámou

 
Po krachu manželství a pádu na úplné dno má Dominika Gottová (43) opět důvod se radovat. Nejstarší dcera Karla Gotta (†80) poprvé po návratu z Finska mohla obejmout svou maminku Antonii Zacpalovou (84).
09.12.2019 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5315 článků) , Dominika Gottová (64 článků)

Konec brček a plastových talířů v Česku: Vláda chystá bič i na výrobce cigaret

 
V České republice by se měly nejpozději od května 2021 přestat používat některé druhy jednorázových plastových výrobků, například příbory či brčka. Do října příštího roku chce ministerstvo životního prostředí předložit vládě návrh zákona o omezení dopadu některých plastových výrobků na životní prostředí a převést tak do českého práva evropskou směrnici. Na tiskové konferenci po jednání vlády to v pondělí řekl ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO).
09.12.2019 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Richard Brabec (400 článků)

Misska Nováčková hvězdou už i ve Finsku! Co ji tam dostalo do všech novin?

 
Česká krása si podmanila Finsko! Modelka a influencerka Jitka Nováčková (27) doprovodila svého přítele, fotbalistu Tima Sparva (32), na galavečer u finského prezidenta. Druhý den už jejich společná fotka byla ve všech novinách!
09.12.2019 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Nováčková (330 článků)

Na expremiéra (†89) vypadl kostlivec: Dcera po letech promluvila o zatajeném znásilnění

 
Australané se letos na jaře rozloučili se svým někdejším premiérem Bobem Hawkem (†89), byl považován za jednoho z nejcharismatičtějších politiků na světě a doma měl pověst „politické legendy“. V Austrálii, kde se předsedové vlád střídají jako na jezdícím páse, se u vlády udržel celých 8 let. Jeho památku teď poněkud „hyzdí“ rodinná tajemství, například Hawkeova dcera Rosslyn Dillonová (59) v novém dokumentu odhalila, že ji otec nutil, aby tajila, že byla znásilněná, informovala stanice BBC.
09.12.2019 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Bob Bob (5 článků)

Mikolas Josef řádil na Karlově mostě: Turisté zírali v němém úžasu!

 
O pořádné pozdvižení se postaral Mikolas Josef (23), který závodil na velbloudech spolu s Vaškem Matějovským (23). Oba se totiž spolu vsadili, kdo přejede rychleji na exotickém zvířeti Karlův most! Turisté jen nechápavě zírali!
09.12.2019 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Matějovský (10 článků) , Mikolas Josef (60 článků)

Kulka přímo mezi oči! Recenze Sniper Ghost Warrior Contracts

 
Nastal čas vzít opět do ruky odstřelovací pušku. Sniper Ghost Warrior Contracts je pokračování oblíbené série, která není ratatata střílečkou, ale taktickou akcí, v níž hrají hlavní roli strategický a plíživý postup. Tentokrát zamíříme na Sibiř zmítanou krvavými konflikty.
09.12.2019 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Ghost Ghost (3 články)

Kauza kolem stavby družstevních bytů v Praze u konce? Koalice se domluvila, jak bude postupovat

 
Pražská koalice Pirátů, Prahy Sobě a Spojených sil pro Prahu (TOP 09 a STAN) se domluvila na postupu přípravy výstavby družstevního bydlení. Úřad nechá přepracovat podmínky soutěže na vytvoření analýzy, na jejímž základě chce vypsat tendr na výběr družstev. Novinářům to v pondělí 9. prosince řekli primátor Zdeněk Hřib (Piráti) a předseda magistrátního výboru pro bydlení Pavel Zelenka (Praha Sobě). O postup vedoucí k vypsání tendru se zástupci koalice v minulém týdnu několikrát přeli.
09.12.2019 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Zelenka (40 článků)

Gottová začíná nový život, jenže manžel ji děsí! Poslala mu jasný vzkaz

 
Start do nového života Dominiky Gottové (43) v Česku se komplikuje! Nevěrný manžel Timo Tolkki (53), jehož opustila, vykládá, že za ní poté, co mu krachl vztah s mladou milenkou v Mexiku, přijede do Prahy. A toho se Dominika děsí!
09.12.2019 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Timo Tolkki (45 článků) , Dominika Gottová (64 článků)

Večer kamarád, ráno partner! Prachařová potvrdila vztah s makléřem

 
Agáta Prachařová (34) je po devíti měsících samoty opět zadaná! Jejím novým partnerem je realitní makléř Zdeněk Turek (36), kterého před několika týdny poznala na seznamce.
09.12.2019 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2644 článků)