Drama na přehlídce Poner: Kolaps modelky, křísil ji lékař!

 
Velkolepý večer sourozenců a módních návrhářů Jakuba a Nikol Ponerových měl předvést jejich nejnovější kolekci ve dvou přehlídkách. Druhá část ve znamení svatebních a večerních šatů se ale opozdila kvůli kolapsu jedné z modelek. Dívku musel křísit lékař!
01.07.2019 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Drama Drama (3 články)

Gottova fotka z dovolené odhalila tajemství! To se někomu líbit nebude

 
Tajná láska! Snímek Českého slavíka z dovolené na Sardinii, na kterém drží notebook s otevřeným textem do své chystané autobiografie, odhalil, o jakou ženu se Karel Gott (79) pokoušel v deváté třídě. Byla to jeho ruštinářka, kterou nedávno pozval k sobě domů na Bertramku.
01.07.2019 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5029 článků)

Babiš pro Blesk promluvil o krizi a Zemanovi. A kam vezme Moniku na dovolenou?

 
Horké letní teploty a vládní krize rozproudily spekulace ohledně možné podpory vlády Andreje Babiše (64, ANO) od hnutí SPD Tomia Okamury (46), proti kterému varuje nemálo expertů. Blesk se proto zeptal samotného šéfa kabinetu, jak vidí budoucnost vládnutí s ČSSD, která se stále rozhoduje, co dál. A podle premiéra jsou jen dva scénáře. Pokračování stávající vlády, nebo předčasné volby…
01.07.2019 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15841 článků)

40 tisíc k důchodu navrch pro europoslance. A koktejl či rozlučky při odchodu z Bruselu

 
Staří poslanci v pondělí končí, v úterý je vystřídají nově zvolení. V Bruselu i Štrasburku došlo na nejednu rozlučku s úřadem. Týkala se i Čechů. Taková ČSSD však přišla o všechna křesla, hořkou pilulku musel skousnout především neúspěšný lídr kandidátky Pavel Poc. Blesk Zprávám prozradil, co by chtěl dělat po vypršení mandátu europoslance. O dalších plánech promluvil i místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička (Hlas), který přitom zkritizoval i jeden dle něj příliš štědrý unijní benefit. Každý europoslanec má nárok na 3,5 procenta platu za každý odsloužený rok k penzi (po završení 63 let), za pět let v Bruselu jde tak o bezmála 40 tisíc korun hrubého.
01.07.2019 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Poc (83 článků)

Harry s Meghan poddaným dál pijí krev: Ručně kovaná vana, koberec na míru zničil pes

 
Vévoda a vévodkyně ze Sussexu pořádně podráždili snad každého daňového poplatníka ve Velké Británii. Harry a Meghan si přestavují darované venkovské sídlo v luxusní rezidenci a utrácejí jako nezjednaní. Přitom na veřejnost proniká, co všechno za zdmi domu ve Frogmore budují. Poslední výstřelek? Luxusní předražená vana.
01.07.2019 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (14 článků)

Ledová kráska z ČT ve varu! Písařovicová to se sklenkou pořádně rozjížděla

 
Na obrazovkách vždy elegantní a vážná, ovšem když není v práci, svou chladnou masku může moderátorka České televize Daniela Písařovicová (40) klidně zahodit. Na festivale ve Varech to ostatně učinila. Jak moc to na party v hotelu Thermal rozjela?
01.07.2019 11:59 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Písařovicová (157 článků)

Letadlo plné lidí narazilo do střechy hangáru: Neštěstí nepřežil nikdo na palubě

 
V americkém státě Texas se zřítil malý letoun s deseti lidmi na palubě. Neštěstí nikdo nepřežil. K tragédii došlo v neděli, v 9 hodin místního času. Letoun měl narazit do hangáru, když se pokoušel vzlétnout na letišti Addison nedaleko Dallasu.
01.07.2019 11:59 |

podobné články

Osobnosti: Texas Texas (146 článků)

Julianne Mooreová ve Varech: Prozradila, kdy a proč se bojí manžela!

 
Rudovlasá herečka je i po 16 letech manželství stále zamilovaná tak, jak tomu bylo na začátku. Julianne Mooreová (58) by pro manžela Barta Freudlicha (49) udělala i zahrála vše, ale v určitých situacích se ho bojí.
01.07.2019 11:59 |

podobné články

Osobnosti: Bart Bart (1 článek)

Sexbomba Hana Mašlíková (37): Druhé dítě nechci, na to jsem už stará!

 
Jejímu synovi Andreasovi budou teprve dva roky, už teď má modelka a moderátorka Hana Mašlíková (37), provdaná Reinders, jasno. Bude to jedináček! Prozradila to Blesku na VIP party v Karlových Varech, kam si přijela vyrazit z kopýtka a trošku odpočinout sama bez manžela!
01.07.2019 11:59 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (419 článků)

Ostravské hutě změnily majitele. Teď se jmenují Liberty Ostrava

 
Skupina ArcelorMittal indického miliardáře Lakšmího Mittala dokončila prodej ostravské huti. Od pondělka přebírá řízení ostravského podniku skupina Liberty Steel z globálního koncernu GFG Alliance britského podnikatele s indickými kořeny Sanjeeva Gupty. Oznámila to mluvčí ostravské huti Barbora Černá Dvořáková.
01.07.2019 11:59 |

podobné články

Osobnosti: Lakšmí Mittal (3 články) , Barbora Černá (11 článků) , Bára Černá (11 článků) , Barbora Černá (4 články)