Nečekaná změna kolem hrobu Hany Krampolové (†59)! Jiří rázně změnil názor!

 
Její smrt přišla náhle a nečekaně, a tak je přirozené, že rodina Jiřího Krampola (82) neměla hned jasný plán, jak uložit ostatky milované Hanky (†59). První varianta byla pochovat ji na rodné Moravě, ale nakonec z toho sešlo! Jak to tedy bude?
12.08.2020 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krampol (843 článků)

„Zavražděna komunisty.“ Reklamu u Nuselského mostu nahradila plachta s Horákovou. Hřib: Zneužití odkazu

 
Na dům v ulici Boženy Němcové, ze kterého minulý týden zmizela velkoplošná reklama, provozovatel umístil plachtu s fotografií Milady Horákové a nápisem „Zavražděna komunisty“. Předseda Svazu provozovatelů venkovní reklamy (SPVR) Marek Pavlas uvedl, že jde o kritiku města za nedostatečnou komunikaci města s provozovateli reklamy a používání dvojího metru. Plakáty s Horákovou podle něj byly při nedávném výročí její popravy vyvěšeny i tam, kde to není povoleno. Primátor Zdeněk Hřib (Piráti) vyvěšení plachty odsoudil jako zneužití odkazu popravené političky v reklamní válce proti městu.
12.08.2020 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Božena Němcová (115 článků) , Milada Horáková (448 článků)

Pompeo před Babišem zdvihl prst na Čechy. A Vystrčilovi vysekl poklonu za Tchaj-wan

 
Ministr zahraničí USA Mike Pompeo se shodl s premiérem Andrejem Babišem, že Rusko se snaží zničit demokracie a rozbít západní alianci. Moskva neuspěje, svoboda vyhraje, řekl americký ministr novinářům po dnešním jednání s Babišem. Pak se obratem dostal k zakázce na dostavu jaderné elektrárny Dukovany, o kterou mezi dalšími hráči usilují i Američané. Pokud by mělo mít Rusko zásadnější vliv na dostavbu jaderné elektrárny v Dukovanech, podkopalo by to možná podle amerického ministra zahraničí Mikea Pompea nezávislost České republiky. Český premiér nicméně zmínil, že u tendru probíhá notifikace u Evropské unie. Zatímco v Kramářově vile byli politici bez roušek, na tiskovou konferenci ve Strakově akademii s nimi přišli - a odložili si je až u pultíku. Pompeo v Senátu ocenil cestu jeho šéfa Miloše Vystrčila (ODS) do Tchaj-wanu. Tečku za oficiálním programem udělala schůzka s prezidentem Milošem Zemanem.
12.08.2020 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18991 článků)

Co ten pupek, Rambo? Sylvester Stallone (74) přibral a je k nepoznání!

 
Herec Sylvester Stallone (74) se už nemůže pyšnit plochým břichem, které v 80. letech ukazoval v rolích drsňáků Rockyho či Ramba. Při pohledu na jeho nové fotky se dá jen stěží uvěřit, že mu »panděro« takhle narostlo.
12.08.2020 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Sylvester Stallone (299 článků)

Rusko odmítá kritiku za uspěchanou vakcínu. A za počtem testovaných si stojí

 
Ruský ministr zdravotnictví Michail Muraško ve středu jako nepodloženou odmítl zahraniční kritiku protikoronavirové vakcíny, jejíž schválení jako první na světě v úterý oznámil ruský prezident Vladimir Putin. Operační štáb v Moskvě oznámil, že v Rusku se od začátku pandemie už koronavirem nakazilo více než 900 000 lidí.
12.08.2020 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3470 článků)

Mike Tyson se vrací do ringu zmlátit vše, co se pohne. Obr ale nečekaně přiznal i strach!

 
Mike Tyson (54) se letos vrací do ringu po neuvěřitelných 15 letech. A zase si věří! Před ostře sledovaným soubojem proti Roy Jonesovi, Jr. (51) se ale bude muset poprat s neméně náročnou výzvou. Kvůli té bude muset vytáhnout kostlivce ze skříně a čelit svému strachu. Čeho se stodevítikilový zlobr, který proslul nerespektováním žádných pravidel, vlastně bojí?
12.08.2020 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Mike Tyson (108 článků) , Roy Roy (3 články)

Marika Gombitová řeší dilema: Vybírá píseň pro Gotta!

 
Sice si teď užívá léto v rodném kraji na východě Slovenska, ale i tam Marika Gombitová (63) pracuje. Přemýšlí, jakou písní potěšit »tam nahoře« Karla Gotta (†80) v prosincové O2 areně, kde mu budou pozvaní hosté skládat hold.
12.08.2020 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5846 článků) , Marika Gombitová (246 článků)

Pepa Vojtek málem přišel o hlasivky, zachránila je korona krize! Turné Kabátů se ale muselo přesunout

 
Neplánovaná několikaměsíční dovolená paradoxně pomohla rockerovi Josefu Vojtkovi (55). Léta byl v jednom pracovním kole a jeho hlasivky tak trpěly, že hrozilo jejich trvalé poškození.
12.08.2020 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vojtek (626 článků)

Nová parťačka Lucie Křížkové v Sama doma: Místo Lekešové (†63) sporťačka s nejširším úsměvem!

 
Moderátorka Lucie Křížková (36) dlouhá léta tvořila na televizní obrazovce dvojici společně se Stanislavou Lekešovou (†63). Sehrané dámy uváděly zábavný pořad Sama doma. Po náhlé smrti Lekešové však tmavovlasá modelka ne a ne najít tu správnou parťačku...
12.08.2020 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Stanislava Lekešová (59 článků) , Sam Sam (234 článků)

Nahá Agáta rozjímá ve vaně: Jsem tlustá, stará a mám nulový sebevědomí!

 
Na první pohled to vypadá, že Agátě Prachařové (35) chybí moře, protože jinak si modrou vodu ve vaně, kde sedí nahá, nelze vysvětlit. Kromě modré vody hodně lidí zaujalo, že se modelka nevystavuje a nechlubí postavou, kterou si pravidelně zoceluje boxem.
12.08.2020 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2794 článků)