Zavražděný Gruzínec v Berlíně? Byl to vrah, říká Putin. Merkelová je opatrná

 
Spolková kancléřka Angela Merkelová a ruský prezident Vladimir Putin v pondělí na okraj čtyřstranného summitu o řešení konfliktu na Ukrajině hovořili při dvoustranné schůzce i o srpnové vraždě Gruzínce s čečenskými kořeny v Berlíně, kvůli níž Německo minulý týden oznámilo vyhoštění dvou ruských diplomatů. Merkelová v Paříži řekla, že Německo očekává od Ruska více informací pro vyšetřování. Putin slíbil pomoci s objasněním vraždy, uvedl též, že zavražděný muž byl sám vrah.
10.12.2019 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3372 článků) , Angela Merkelová (2502 článků)

Miloš Zeman vyslyšel volání nešťastné babičky a mámy: Osvobodí Alexii?

 
Jak donutit dítě, aby mělo rádo tatínka, jehož se bojí? Odsoudit ho k »převýchově« přes Vánoce v krizovém centru! Právě tak rozhodl brněnský krajský soud v případě Alexii (11). Nesmyslně krutým verdiktem se i díky Blesku zabývá prezident Miloš Zeman (75)!
10.12.2019 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23007 článků)

Barvy na vlasy zvyšují riziko rakoviny prsu, varuje nová studie! Ostražitost je na místě, řekla česká onkoložka

 
Barvíte si vlasy? Pak zbystřete! Nová americká studie zveřejněná v International Journal of Cancer přinesla některá zjištění ve vztahu mezi barvením vlasů a rakovinou prsu. Ženy, které tyto přípravky používaly, měly vyšší riziko vzniku rakoviny než ženy, které se nebarvily. Ke studii se pro Blesk.cz vyjádřila přední onkoložka Petra Tesařová a také expertka na toxické látky Karolína Brabcová.
10.12.2019 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Petra Tesařová (4 články)

Zamindrákovaná pipino! Simona Krainová se pustila do ostré války s fanoušky

 
Topmodelka Simona Krainová (46) si pořádně zavařila. Na svém instagramu totiž kritizovala snobské akce, a patrně jí vůbec nedošlo, že její slova tolik nevyzní, když je pronáší oblečená do svetříku za třicet tisíc korun. Fanoušci se na tento fakt rozhodli upozornit – a strhla se mela! Krainová má totiž dost vážný problém se snášením kritiky…
10.12.2019 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (1983 článků)

Obří požár v Řeporyjích: Skanzen lehl popelem! Jen pár hodin před jednáním o pomníku vlasovcům

 
Noční požár zničil ve skanzenu v pražských Řeporyjích, kde je starostou kontroverzní Pavel Novotný (ODS), kompletně tři domy. Škoda je tři miliony korun, příčinou je podle hasičů nedbalost. Na místě probíhá natáčení, podle zástupce lokační agentury, která ho zajišťuje, chytla jedna z dekorací.
10.12.2019 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (695 článků)

Maláčová skončila pod kudlou, plastiku rázně odmítla. Gazdík z nemocnice „prchl“

 
Hned dva zákonodárci skončili v minulých dnech v rukou lékařů. Na operačním sále se ocitla ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD), která si bude muset na návrat do práce chvíli počkat. Místopředseda hnutí STAN Petr Gazdík naopak zamával lékařům téměř záhy po zákroku. S berlemi si to hned druhý den zamířil do Sněmovny kvůli schvalování státního rozpočtu na příští rok.
10.12.2019 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (948 článků) , Petr Gazdík (937 článků)

Návrhářka StarDance Taťána Kovaříková: Kubařová zničila moje šaty!

 
Stíhá oblékat nejen moderátorku Terezu Kostkovou (43), ale i všechny soutěžící StarDance jubilejního, desátého ročníku. A vedle toho návrhářka Taťána Kovaříková (52) musí zvládat i svou módní kolekci. Jak všechno stíhá? Nejenom o tom otevřeně mluví v následujícím rozhovoru...
09.12.2019 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kostková (776 článků)

Sexy jako nikdy! Dana Morávková nafotila odvážnější snímky, než sama chtěla

 
Herečka Dana Morávková (48) jako by s každým přibývajícím rokem jen krásněla. Důkazem budiž snímky z charitativního kalendáře Splň si sen.
09.12.2019 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Dana Morávková (595 článků)

Nečekaná reakce poroty po vypadnutí Kovyho: To se nikdy předtím nestalo!

 
Poprvé se stalo, že se do živého chatu, kde odpadlíci odpovídají na otázky fanoušků, zapojili i porotkyně Tatiana Drexler (56) a moderátor Marek Eben (61)! Co napsali Kovymu (23), který skončil ve StarDance těsně před branami finále?
09.12.2019 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Marek Eben (386 článků) , Tatiana Drexler (24 článků)

Timo zase otočil: Popřel sex s Mexičankou a chystá žalobu!

 
Situace kolem manžela Dominiky Gottové (46), Tima Tolkkiho (53), se mění z minuty na minutu. Maniodepresivní kytarista totiž nepřestává na sociální sítě chrlit protichůdná vyjádření, která postupně zase promazává. Nyní se například nechal slyšet, že se zpěvačkou Claudií Pearlovou nikdy nebyli milenci a plánuje na ni podat žalobu! Nebo neplánuje…?
09.12.2019 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Gottová (64 článků) , Timo Tolkki (45 článků)